Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Общо взето метълки.. предпочитам с черна коса. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
Ами умна, забавна, красива.Външния вид не е много от значение, защото например след 20год съвместен живот и двамата вече ще сме остарели и няма да сме толкова красиви и тогава външния вид няма да е от значение :P , а това дали ще има какво да си кажем и дали ще се разбираме ;)

И това също е от значение.

Именно защото след 20 години красотата ще е отминала, защо тогава сега да ми я спестява, докато може да я има? и преди да ме нападнете искам да кажа че нито критериите са ми високи, нито са неизпълними, но просто е необходимо да се полага усилие в нужната посока. тъй че аз харесвам жени, които имат правилно поставени цели и си ги следват, а правилността на целите се определя от това дали се доближават до мойте примерно:)

Link to comment
Share on other sites

Определено ако съдим по косата за жената бих предпочел червенокоса може и боядисана имат малко по различно излъчване незнам повече привличат :)

Link to comment
Share on other sites

Такива,които са женствени във всяко едно отношение ;) Цветът на косата не ме вълнува особено много,но като че ли предпочитам по-светли коси-кестеняво,светлокестеняво,русо.Напоследък се улавям,че залитам повечко към мацки с чуплива коса.Харесвам слаби момичета,но не чак адски слаби-хубаво е да има и месце тук-там.По-дребнички ако може,а ако може да са с очила/и да им отива/-страхотно.И да не ползват тонове грим-ей от такива бягам като попарен.Като изключим физическите качества-умни,разговорливи и странно весели.Останалите неща се научават

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Голи. Но не боси, защото според мен бос женски крак стъпил на теракота изглежда ужасно...

А пък и ако глезенчето не е от най-тънките...като го вида тва и сънувам кошмари после...

 

Но като цяло - харесвам хубави жени.

Link to comment
Share on other sites

Сексбомби, отличнички или нещо по средата! :)

Абе, не съм претенциозен. Оставям на сърцето да реши....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ми аз лично страшно много се радвам на чернокоси, източни ( по излъчване) дами...изключително топли и непредсказуеми... - дълбоки...креативни...истински... :love Лудницаааа...

Link to comment
Share on other sites

Харесвам момичета,които са умни красиви,които биха тръгнали с мен заради личните ми качества,а не заради това каква кола карам колко ланеца имам по врата и прочие.

 

дам... тва е истината ;) покрай темата се сетих за един лаф- "в света 98% от жените са кучки. а аз се надявам да срещма някоя от ругите два..мечти, метчи..." :P аве мн се дразна като ги видя ония фръцли дето мислят че външния вид е всичко и гримчето, прическата.. аууу ама на тия обучки им мина модата вчера :angry1 ам те и без тва се събират с такива като тях но от мъжки пол. ако се загледате ше видите че е супер смешно. веднаж излязох с една приятелка и гледах една двойка в продължение на повече от 5 мин за което време една дума не си размениха.. ама като ги видиш - лика прилика.

иначе гласувам за блондинките щото съм такава( естесвена!!!) и не съм тъпа- все пак уча в мг-то.. :lol:

ПП: ам кво мислите за момичетата със зелени очи щото почти не се пише за такива редки екземпляри

Link to comment
Share on other sites

иначе гласувам за блондинките щото съм такава( естесвена!!!) и не съм тъпа- все пак уча в мг-то.. :lol:

ПП: ам кво мислите за момичетата със зелени очи щото почти не се пише за такива редки екземпляри

 

А предполагам имаш домашно телефонче... ;) .

А сега сериозно. Гласувах за блондинки защото има мслабост към ЕСТЕСТВЕНО русите не изрусените. Кефя се на сини очи ( но небесно сини, не стъклено сини ).

Имам и слабост към азиатки, много са чаровни, но... малко къси краченца имат :-/.

А за момичетата със зелени очи. Еми не знам... лично не познавам такива но определено има някаква екзотика и в тях.

Link to comment
Share on other sites

гледах една двойка в продължение на повече от 5 мин за което време една дума не си размениха.. ама като ги видиш - лика прилика.

иначе гласувам за блондинките щото съм такава( естесвена!!!) и не съм тъпа- все пак уча в мг-то.. :lol:

Е.. може би са заедно от повечко време и се наслаждават един на друг без да са нужни думи :) или пък.. знам ли.. ако привличането е чисто сексуално - за какво им са думи :)

 

а ти.... хубаво си учи в МГ-то, но нека другите да преценят останалото :rolleyes: когато човек се самоопределя общо взето.. истината е друга :D

 

зелени очи - определено увеличават ефекта от излъчването, било то положително или отрицателно :)

Link to comment
Share on other sites

хаха ми те в мг-то не са само умни там :laughing:

 

зелените очи супер мн ме привличат , аз по принцип предпочитам НЕкафяви очи сини, сиви,зелени, синио-жълти ;) (познавам смао един такъф екземпляр , но са толкова красиви -около зеницата жълтичко и към края прелива в синьо :love )

Link to comment
Share on other sites

Както се изразиха едни приятели - падам си по бели, руси с големи цици... :D

 

Тва в кръга на шегата ;) Нямам точна представа за това, как трябва да изглежда жената до мен. "Оставям на сърцето да реши". Все пак не всичко е външен вид ;) За какво ти е суууупер красиво гадже с което не можеш да си кажеш 2 приказки.

 

Предпочитам да е достатъчно красиво, но с достатъчно акъл в главата :P

 

А колкото до зелените очите - според мен имат свойството по лесно да разкриват мислите на човека, независимо дали е мъж или жена.

 

А ти noxious явно си падаш по пъстри очи :)

Link to comment
Share on other sites

Абе момчета всичко е много субективно... Снощи ми разказаха една история, понеже стана дума че съм бил много притенциозен в избора на жена.

Един баща видял че синът му бил СТРАШНА претенция относно избора на жени. И му казал:

-Сине, вземи тея 3 жени, дай на всяка по 10 000 лв и гледай кво ще стане.

Синът ги дал и на другия ден баща му го питал какво е станало. Синът казал:

-Еми... 1-вата изхарчи 1000 и 9000 ги прибра в банката, 2-рата изхарчи 5000 и 5000 в банката, третата ги похарчи всичките.

-Е добре сине... и ти ся... избра ли си жена?

-Да, тате. Тая с най-големите цици :laughing: :lol: :laughing: .

 

Така че има вероятно 1 на милиард да срещнем мацката идеал.

Както ми каза някой по-назад в темата:

Спокойно, след време всичко ще те кефи ако е жена.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Важното е една жена да има пулс! Другото са екстри! :rolleyes:

Стига е ти пак и ти аз съм с притенции освен пулс се иска възможен набор от оборудването като се почне от глава с очи и се стигне до 2 крака с нокти ( може и да са големи ноктите те поне се режат ) . По това време на ноща ставам ужасно разкрепостен и ако продължа този пост ще напиша един куп глупости затова спирам с офтопика .

По темата нещо съм се насочил към по-тъмнокоси от тъмно кестеняво нататък въпреки , че и по светли се заглеждам иначе най са ми слабост тъмночервенокосите незнам поради каква причина :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...