Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Брюнетки с тъмни очи. Да имат хибаво лице, най-вече очи. Да са умни, относно фигурата коготов съм на почти всякакви компросмиси спрямо нея, в полза на останалите фактори. Също ми харесва кожата им да е нежна(да се прави разлика с мека). Малко много съм придирчив :P

Толкова се радвам че съм си намерил такава. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
ми дано да не става спор, аз вече казах че и трите си имат собствен чар и всеки се кефи на различни. мен обаче най-много ме кефат брюнетките, особено ако са със сини очи.

 

 

О,дааа това наистина е перфекна комбинация...Супер са такива момичета просто неможе да им се устой.Гласувах за Брюнетки най-хубави са,най-много ме кефят(лично мнение не се засягайте ако вашета приятелка е блондинка или червенокоса)

Link to comment
Share on other sites

Блондинки... като ги затапиш и немогат нищо да кажат. :)

Говориш глупости. Имам една приятелка, която ще те сдъвче и ще те изплюе, а ти ще седиш с отворена за мухите уста.

Превеждам: Първо няма да успееш да я затапиш, второ, така ще те изгаври, че няма да излизаш известно време с компанията, в чието присъствие си бил унижен от нея.

Link to comment
Share on other sites

Без вот.

Падам си по синекоси и финансово независими кариеристки с голям диоптър и малки ............ да де !

Link to comment
Share on other sites

Блондинки - много изтъркано. Прекалено много държат да са на върха. Само се чудят какво не им е наред и кой гЪзар с ланец и лъскава 7-ца да свалят за да може да ги размотава наляво-надясно. Лафа за блондинките относно акъла, може да е изтъркан, ама си остава верен. Говоря за изрусените барбита, а не за естествено русите, все пак никой не избира с какъв цвят на косата ще се роди. Ама за барбита - АМАН!

 

Червенокоси - лисици - това е точното определение за тия хиени. Само се чудят накъде да се огледат и каква да е следващата интрига. Авантюрите са тяхното его. Занм само едно за червенокосите - не стават за сериозни приятелки, но пък за една вечер... най-хубавия секс, който съм имал е с червенокоса, по-добри са от барбитата, повярвайте!

 

Остават чернокосите - Сегашната ми приятелка е чернокоса и съм много доволен. Ходим вече месец и половина и както изглежда ще продължим още доста. Чернокосите са най-земни от 3-те породи. Колкото чернокоси познавам, една не е надута или интригантка или нещо от сорта... За мен това е най-добрия избор.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво казано,но има ситуации в които могат да те побъркат и да те разплачат.

Абсолютно си прав. Използват за прикрити славата на блондинките и после heartbreaker.gif
Link to comment
Share on other sites

ми честно казано цвета на косата не е най-определящото нещо за мен ... бих харесал момиче независимо русо чернокосо или червенокосо е ... не мисля че това е толкова важен фактор

Link to comment
Share on other sites

Не е важен много цвета на косата въпреки че харесвам Брюнетки важно е едно нещо да си падат по дрехи тип ТРИКИНИ ;) Това ще рече шапка,очила и джапанки ;)

Link to comment
Share on other sites

Mi az li4no smqtam,razbirase ot li4no moiat si opit, 4e 98%ot rusite sa dosta kak da kaja razligaveni i nqkak si ograni4eni i ne gi biva mn v seksa, pone v moite predstavi za hubav seks, dokato pri ostanalite procenta e kam 50. A isklu4vam 4ervenokosite specialno za sexsa zashtoto koito ne go e pravil s 4ervenokosa nishto ne e vidial. :wir

Link to comment
Share on other sites

Mi az li4no smqtam,razbirase ot li4no moiat si opit, 4e 98%ot rusite sa dosta kak da kaja razligaveni i nqkak si ograni4eni i ne gi biva mn v seksa, pone v moite predstavi za hubav seks, dokato pri ostanalite procenta e kam 50. A isklu4vam 4ervenokosite specialno za sexsa zashtoto koito ne go e pravil s 4ervenokosa nishto ne e vidial.  :wir

И к'во е общото между секса и цвета на косата :blink: :confused

Link to comment
Share on other sites

Няма значени ква коса или други глупости. Важното да е Красива и Да знае Кво иска.

Link to comment
Share on other sites

Да знае Кво иска.

:blink: :wacko: :cry :woot :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :bgrin: :wir е такъв филм няма. Точно тези дето най-много твърдят, че знаят какво искат...си нямат и понятие, какво искат.

 

 

ПП.да не се обиди някой :P

Link to comment
Share on other sites

И аз гласувах за блондинка, ама сега като се замисля съм имал само 1 приятелка блондинка. Всичките са били брюнетки и 1 червенокоса.

Link to comment
Share on other sites

null vote въпреки, че само с блондинки съм имал работа (трябва да взема да ги отказвам, че са вредни за здравето).

Не ме интересува цвета на косата, ако ми хареса може и без коса да е :P .

Link to comment
Share on other sites

:blink:  :wacko:  :cry  :woot :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :bgrin:  :wir  е такъв филм няма. Точно тези дето най-много твърдят, че знаят какво искат...си нямат и понятие, какво искат.

ПП.да не се обиди някой :P

Странно нещо е женската психика като не знае кво иска кво знае тогава :confused Дано дойде тоя ден когато ние(мъжете) сте можем да ги разбираме поне малко щото аз с повечето жени дето имам така да се каже нито една не знае кво иска. като ги питам Кво Искаш Отговора е винаги НЕЗНАМ следва пак въпрос от мое име А КОИ ЗНАЕ и пак същия отговор НЕЗНАМ.
Link to comment
Share on other sites

няма много значение

иначе:

мразя изчернени чоси .......... имам фобия от жени с червени

 

edit : уф ко съм писал и аз :sick в момента ми харесва само едно момиче , а мой тип са всички приличащи на нея ... макар че досега не съм забелязал някоя друга ...

Link to comment
Share on other sites

Тъмнокоси-черни, червени, кестеняви и т.н.

 

Има и много яки блондинки...Стига да не са прекалено сладки...

 

Абе в общи линии си падам по женствените жени :P

В моменти, когато видя някоя яка мадама, искрено съжалявам, че не съм мъж...

Link to comment
Share on other sites

За мен брюнетки. Те ми харесват най-много, но на последък ми се случва да забивам и по нещо русо...( нямам прдвид метла ) :) Ама въпроса си остава не до косата ами до цялостното излъчване... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...