Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
:blink: :blink: ти откачи ли :blink: :blink: Shakira е наааааааай-бясната мадама :love :love а в комплект с Beyonce ..... :love :wub: :love :wub: :love :wub: :wub:

супер смешни са и двете,а Бионсе е направо противна :sick :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
супер смешни са и двете,а Бионсе е направо противна :sick :lol:

тогава тоя език вместо прехапан нали знаеш къде :P :D

Link to comment
Share on other sites

тогава тоя език вместо прехапан нали знаеш къде :P :D

мне кажи къде...

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз да захапя - тая Биде...бир...бионседиквоси според мен е леко нагримирана и пипната със много грим, някой софтуерен продукт, а може би и хирургически скалпел, тъпа и грозна селска кранта, дояща кравите из някой аграрен щат...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Брюнетките са номер1. А особено ако са къдравелки... :love :wub:

 

оле оле , мн са ми гадни такива жени , с гадна черна/кафява къдрава коса :sick :sick :sick

 

сложи и някви грозни кафяви очи и ето ти трол

Link to comment
Share on other sites

ШШшшшш ,леко ,леко не си на наш'та честотаааа...Не така.Хубавки са.Въпреки че и аз харесвам жени с прави коси ,но не ония които косата им е като слама.

Link to comment
Share on other sites

Само кусури търсите ей. Блондинките не ставали, брюнетките не знам какво....

ГЛАД за вас :angry1 !!! Да изкарате 1-2 годинки препиране на ръка, та после да видим дали само автоматичните перални са хубави :D

Link to comment
Share on other sites

оле оле , мн са ми гадни такива жени , с гадна черна/кафява къдрава коса :sick :sick :sick

 

сложи и някви грозни кафяви очи и ето ти трол

 

Явно не си попадал на хубава къдрокоса жена, иначе мнението щеше да е на 180 градуса.

Но всеки си има вкусове все пак.

Link to comment
Share on other sites

Явно не си попадал на хубава къдрокоса жена, иначе мнението щеше да е на 180 градуса.

Но всеки си има вкусове все пак.

 

Такава грозна няма. Такава коса ме разтапя :love :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

А аз си помислих че съм единствения "прокажен" дето харесва брюнетки с къдрави коси. :D :bgrin: :woot

 

И само като уточнение за noxious(без капчита доза заяждане или нещо подобно) - обикновено по-светлокосите къдравелки имат зелени или пъстри очи :love , а тези с черна къдрава - също толкова черни :wub: (това са лични наблюдения де). И в двата случая при мен се получава същото както при DON_CHEFO.

Лек ден.

Link to comment
Share on other sites

...когато бях малък исках пламенно момиче - хванах си едно огнено момиче, което на ден започваше по петнайсет неща, никое от което не завършваше и за това обвиняваше мен. Поотраснах и се замечтах за някоя по-нежна и чувствителна. Хванах си нежна и чувствителна приятелка, която плачеше за всяко нещо, непрекъснато беше в депресии... писна ми. След това реших, че идеалната за мен трябва да е практична и умна. Срещнах такова момиче, което след няколко месеца връзка се ожени за мен и след развода ми взе всичко...

Сега съм стар и мъдър... и искам жена с големи цици :)

Link to comment
Share on other sites

...когато бях малък исках пламенно момиче - хванах си едно огнено момиче, което на ден започваше по петнайсет неща, никое от което не завършваше и за това обвиняваше мен. Поотраснах и се замечтах за някоя по-нежна и чувствителна. Хванах си нежна и чувствителна приятелка, която плачеше за всяко нещо, непрекъснато беше в депресии... писна ми. След това реших, че идеалната за мен трябва да е практична и умна. Срещнах такова момиче, което след няколко месеца връзка се ожени за мен и след развода ми взе всичко...

Сега съм стар и мъдър... и искам жена с големи цици :)

тва беше много добро,докато не видях че ти си го писал ;)

Link to comment
Share on other sites

ха хаааа, докато не видях че ти си го писал :) :laughing:

 

всяка жена е хубава, докато не си отвори устата :wacko:

 

а момичето от снимката на Raging Fire е SuperB ;) пожелавам му само в тази поза да я заварва :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...