Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
  • 5 months later...

С 2 думи- Красиви и забавни (поредноста е правопропорционална на важността на всяко 1 от тези 2 качества) :)

Link to comment
Share on other sites

А стига бе, някой не харесва ли дебели, кривогледи, малоумни, тъпи, с криви зъби и жълто по тях, с косми под мишниците по гърба, ръцете, и на други места жени ... ?

Link to comment
Share on other sites

А стига бе, някой не харесва ли дебели, кривогледи, малоумни, тъпи, с криви зъби и жълто по тях, с косми под мишниците по гърба, ръцете, и на други места жени ... ?

амииии, аз харесвам такива с косми по ръцете, защото не прекаляват с манията, леко пухкави с наченки на целулит или с повечко стрии, защото означава че са си дали мноооого зор да се докарат до горе-долу свястно положение и да са достатъчно тъпи че да излизат с мен. тва брои ли се?

Link to comment
Share on other sites

А стига бе, някой не харесва ли дебели, кривогледи, малоумни, тъпи, с криви зъби и жълто по тях, с косми под мишниците по гърба, ръцете, и на други места жени ... ?

The_ufo kato 4e li dolavqm nqkva notka na nesuglasie ot tvoq strana ... Nali znae6 koi sega e N5

Link to comment
Share on other sites

Харесвам момичета,които са умни красиви,които биха тръгнали с мен заради личните ми качества,а не заради това каква кола карам колко ланеца имам по врата и прочие.

 

РЕСПЕКТ!!! А най-важното е руса, може светло, може тъмно, ама естествено руса, сини очи, но не стъклено сини или морско сини щот ми се драйфа от такива, а небесно сини :). И още по-важното дае висока поне 1.70м. щот не обичам разни дет са кинта и 20 с вдигнати ръце.

Link to comment
Share on other sites

Харесвам момичета,които са умни красиви,които биха тръгнали с мен заради личните ми качества,а не заради това каква кола карам колко ланеца имам по врата и прочие.

 

Няма нужда от повече описания. ЕВАЛА

Link to comment
Share on other sites

РЕСПЕКТ!!! А най-важното е руса, може светло, може тъмно, ама естествено руса, сини очи, но не стъклено сини или морско сини щот ми се драйфа от такива, а небесно сини :) . И още по-важното дае висока поне 1.70м. щот не обичам разни дет са кинта и 20 с вдигнати ръце.

 

 

Имаш същия вкус като мен, но за толкоз години една не съм намерил такава... Тъй че ако вече не си имал късмета, обещавам ти дъъъъъългооооо тъъъъърсееееенееееее... Накрая като ти дойде акъла ще почнат да ти харесват всякакви... :D ...стига да са жени...

Link to comment
Share on other sites

Имаш същия вкус като мен, но за толкоз години една не съм намерил такава... Тъй че ако вече не си имал късмета, обещавам ти дъъъъъългооооо тъъъъърсееееенееееее... Накрая като ти дойде акъла ще почнат да ти харесват всякакви... :D ...стига да са жени...

 

Ем... аз вече намерих една... ся остава само да тръгнем :) . А иначе имаше един лаф: "Не ме е страх от това, че колежките ми са грозни, страх ме е от това, че започват да ми харесват :laughing: :lol: :laughing: ", така че може би си прав донякъде :) :D :P .

Link to comment
Share on other sites

а е само по косата ли се сади за жената вече малко не схващам топика

ЕДИТ: ra4e-f аз все още не съм дал своя вот защото незнам какъф е критерия по коса по ум по външност защото има жени които им отива русо други им отива червенокоси трети брюннетки четвърти които няма са чернокосите затова искам да разбера критерия

Ще ми се да имаше повече отговори като например на кичури без значение нямаше да е зле

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Az lichno si padam po chervenokosite :) ,pyk i bivshata beshe blondinka i sam mnoo razocharovan :D Koito e pogalil cherveni kosi nikoga poveche ne shte si pomisli za blondinki ili brunetki B)

da be da zamalko da ti povqrvam :laughing: tva sa palni gluposti koito si pisal za6toto kosata ne opredelq 4oveka ama znam li ti sigurno gi gleda6 samo v grab :D za da se liubuva6 na 4ervenite kosi

UzITo :D ti si 4oveka koito kaza tova koeto iskah da kaja

Link to comment
Share on other sites

da be da zamalko da ti povqrvam :laughing: tva sa palni gluposti

Мне.. ще се наложи да те опровергая, тъй като това си е самата истина. :D Червенокосите жени са много отгоре над нещата. :devil

 

:love

Link to comment
Share on other sites

Оказа се че нехаресвам жени, а идеи, цели, емоции, усещания във формата на женски индивиди от вида Hommo Sapience.

А колко болки бих си спестил ако просто имах два критерия грозна/красива или както казваше прабаба ми "пикано, непикано".

Link to comment
Share on other sites

Да, блажени са простодушните... И все пак (тъй като вече два дни поред слушам почти само една и съща песен - Jerry Cantrell - Settling Down) - I say no...

Link to comment
Share on other sites

:D Червенокосите жени са много отгоре над нещата. :devil

 

:love

nemojah da razbera dali govorori6 za estestveno 4ervenokosi ili.....?!cveta na kosata ne opredelq ni6to!vsi4ko si e do 4ovek B)

Link to comment
Share on other sites

хора реших да ви питам кой какви жени харесва най-много.според мен блондинките, брюнетките и червенокосите си имат своя чар затова нека всеки сподели кои го кефат най-много

Ми най-много ме кефят красивите ;) Няма значение дали е блондинка , брюнетка или червенокоса , но все пак червенокосите са ми слабост :love

Link to comment
Share on other sites

nemojah da razbera dali govorori6 za estestveno 4ervenokosi ili.....?!cveta na kosata ne opredelq ni6to!vsi4ko si e do 4ovek B)

Това ясно. Просто пиша колкото да има интрига :)

 

Говоря за това че независимо дали е естествено или не, всичко това променя малко излъчването на човека, което пък от своя страна променя нагласата на останалите, в процес на общуване :)

 

Това разбира се се отнася не само за жените, но в моя случай ме интересува единствено дали косата ми е достатъчно дълга, за да не се налага да се реша рано сутрин. В случай че все пак се налага - веднага ходя на бръснар :)

Link to comment
Share on other sites

Червенокосите жени са много отгоре над нещата. :devil

 

:love

Има нещо вярно наистина и подсилващ ефект е ,ако имат влажен и мастийски поглед става лудница ;)

Link to comment
Share on other sites

Има нещо вярно наистина и подсилващ ефект е ,ако имат влажен и мастийски поглед става лудница ;)

синеока или зеленоока и немаш никва възможност за отбрана....

 

edit: @netrootbg: склонен съм да се съглася и да ти изкажа искрени съболезнования, но аз съм си в БГ и съм разглезен от изобилието на красиви момичета около мен....

Link to comment
Share on other sites

синеока или зеленоока и немаш никва възможност за отбрана....

Може, може. Ако е чистокръвна британка може и още как. Няма втори такива "жени". В скоби е, че не мога да ги нарека така :pirate.

Link to comment
Share on other sites

Ами умна, забавна, красива.Външния вид не е много от значение, защото например след 20год съвместен живот и двамата вече ще сме остарели и няма да сме толкова красиви и тогава външния вид няма да е от значение :P , а това дали ще има какво да си кажем и дали ще се разбираме ;)

И това също е от значение.

Харесвам момичета,които са умни красиви,които биха тръгнали с мен заради личните ми качества,а не заради това каква кола карам колко ланеца имам по врата и прочие.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...