Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
Отдавна народа е казал - жена на глед е като тиква на плет. Може да изглежда добре и пак нищо да не струва. Тъй че външно колкото и да е хубава ако е куха лейка не знам аз как бих я изтраял ама всеки да си преценява за себе си.

на глед кат тиква на плет,отвътре същата ливада,е казал народа за всички мъжки и женски ;)

защо сгофнясахте така темата,само не знам :wacko: говорихме си за такива хубави,първосигнални неща,а вие.....пак философиииииии :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да, я пак си помисли!

 

imagegal47xt9.th.jpg

аз пък тая дори не я намирам за привлекателна. Въпрос на гледна точка е. Според мен влюбването зависи от куп различни фактори, също и формирането на вкусове за жени...

 

Аз не мога да се флубя от снимка. Просто мога да видя снимка и да преценя че лицето и мн ми харесва или да го запомня (това което ти предлагаш ми изглежда обикновено), но да се флуби човек е нужно нещо повече.

 

Ти и аз носим различни гени, химичния състав на мозъците ни е различен, друг набор от събития ни е формирал като личности.Трябва да разбереш че това което ти харесваш е нещо което ти харесваш, не е нещо което всички трябва да харесват.Особено ако става въпрос за жени. Мн често гледам влюбени хора и се чудя на някой, какво толкова е намерил в нея или обратното...защото аз не виждам нищо и толкоз.

 

Сигурно когато се влюбиш си мислиш че тая дето харесваш всички просто са луди по нея.Може и така да е (ако покрива някои от повтарящите се първични фактори,които са вродени на всеки мъж- цици,дупе,и т.н..)

 

Първата която се влюбиш, а мисля е така и при момичетата, определя до известна степен и типа момичета които ще харесваш или мразиш за напред.Това ти влияе и на подсъзнателно ниво. Мразя влюбването, ама че гадна,неконтрулеруема инжекция от хормони...и все върви с кофти късмет и няма как да не се изложиш на всяка крачка. Това е, първия път често е гаден, ама не можем да избягаме от него...и е така доживотно.

Може и все още да не го осъзнаваш , но тя ти напомня за някоя.Може би не директно...или е антипод на някой,когото мразиш. Всичко опира до вкус.

Ама да харесваш нещо на снимка и настина да изпитваш чувства към него- съвсем различно е.

 

...честно казано, на мен повечето жени ми изглеждат обикновенни, съвсем обикновенни създания - с положителни качества и недостатъци. как са се развили физически (колку са надарени), това определено влияе на хормоните ти. Но не всички са уникални или имат лице от което да те побиват тръпки като го видиш. Бих казал че почти всички са обикновени за мен. независимо как се обличат,колко голяма гръдна обиколка имат, как ухаят, какъв цвят им е косата ...абе все всекидневни неща. Може да съм развил някакъв имунитет,знам ли..

 

Та стига сте харесвали момичетата по цвета на косата. Започнете да си ги харесвате по лицето,по гласа им...и тн.

То за тая тема може мн да се говори и определено не казвам нищо ново.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Интелектуалки :laughing:

Шегувам се :) ! По възможност да е нежно и крехко създание.Не някоя надута "вижте коя съм аз".Понеже аз не съм такъв и затова не предпочам такова момиче.Разбира се и да има хубав външен вид B) .Съчетавам външността с характера :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...