Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз бих го перефразирал на "Жени обясняват на мъжете какви жени трябва да харесват". Това си е чист маркетингов трик.

:laughing: Това ми хареса :)

 

Само че не мога да се присъединя към мнението ти тъй като .. моята гледна точка общо взето съвпада с това на жените тук в случая. :D

 

А и.. Aquila - то въпросът е "какви жени харесвате?" и никъде не е упоменато дали той е зададен само към мъжката, женската или някоя друга част от форума. :devil

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
Всякакъв намек в излъчването от типа "бясна курва"ме отблъсква, въпреки, че ако бях мъж вероятно много щях да им се кефя понеже си показват всичко без да се потрудиш да го откриеш.

Еми аз точно такива харесвам и много ме кефят ;) Въпрос на вкус.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък харесвам жените, които не парадират със своята свръхсексуалност, а изглеждат напълно обикновени и спокойни. Точно тези обаче като ти влезнат в леглото и буквално го подпалват. Всякакъв намек в излъчването от типа "бясна курва"ме отблъсква, въпреки, че ако бях мъж вероятно много щях да им се кефя понеже си показват всичко без да се потрудиш да го откриеш.

snejko, извини ме, но ние никога няма да знаем коя подпалва повече леглото на даден мъж...

 

 

А иначе какво му е лошото, че и жените изказват мнението си? И на мен ми увисва ченето като видя някоя засукана мадама и не мога отлепя поглед от нея... К`во да правя... Аз сигурно и за това предпочитам повече мъжките компании, защото мога да си говоря наволя и да блея наволя, да си обсъждаме минувачките и т.н. :)

 

edit:

Е хайде сега, сякаш незнаеш как мъжете всичко си казват ако ги подхванеш както трябва. Поне мен редовно ме осведомяват разни екземпляри коя как къде кога и защо е направила еди какво си.

Това е съвсем, съвсем различно...

Мисълта ми е, че никога не можем да знаем коя как е подпалвала леглото на някого така, както и мъжете не могат да знаят със сигурност кой е подпалвал нашите легла повече. :)

Пък и отдавна не вярвам във феи. Всеки един може да си говори каквота си иска и да го предава както си иска, но дали наистина е било така?

Странно, аз съм чувала съвсем различни историйки тогава от приятелите си... Сигурна съм, че, ако главните героини на разказчетата не бяха леки момичета, развитието на историите щеше да е съвсем по-различно. Малко си падат по похабените от употреба парцалки. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

snejko, извини ме, но ние никога няма да знаем коя подпалва повече леглото на даден мъж...

Е хайде сега, сякаш незнаеш как мъжете всичко си казват ако ги подхванеш както трябва. Поне мен редовно ме осведомяват разни екземпляри коя как къде кога и защо е направила еди какво си.

Link to comment
Share on other sites

Тези жени се стахуват от сериозна връзка, и просто запълват празнината в себе си като се шибат на поразия и се мислят за богините на секса...  :devil

Ако си легнеш само с една такава и вече ще искаш да си само с такива дето се шибат на поразия и ще си промениш мисленето.Пожелавам ти да ти се случи по скоро ;) А пък сериозни връзки слагаме само на обувките :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ако си легнеш само с една такава и вече ще искаш да си само с такива дето се шибат на поразия и ще си промениш мисленето.Пожелавам ти да ти се случи по скоро  ;) А пък сериозни връзки слагаме само на обувките  :bgrin:

Ама аз не казвам че не искам :D

Link to comment
Share on other sites

To pak kvi to sa umni :))) 4ak ti izlivat mozaka ot um :punk

Сега ще се обиждаме ли ;) E верно че не съм точно руса , а почти кестенява , но все пак съм светла :unsure:

Аз гласувам за блондинките B)

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам чeрвенокоси жени.

Link to comment
Share on other sites

Аз харесвам чeрвенокоси жени.

Напоследък съм се ориентирал към тях :D блондинките... нещо не ме радват много :P а брюнетките не ме харесват. не е лесна моята... :allien

Link to comment
Share on other sites

Харесвам момичета,които са умни красиви,които биха тръгнали с мен заради личните ми качества,а не заради това каква кола карам колко ланеца имам по врата и прочие.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...