Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply

Въпроса е какви не харесваме :tongue . Примерно аз не харесвам такива които ходят с 5 кила грим, над 55 кила, да не са под 165 или над 180 см, да не са плоски като дъски или с 3 галонови дамаджани, задника трябва да е поне на метър и двайсе от земята (хахаха) да са забавни, чаровни, разговорливи, може и да не разказват вицовета на Къцито :woot , да няма половин дузина тъпи и грозни приятелки, чиято компания да трябва да трая по няколко часа, да има нормално семейство, да не е битова алкохоличка, да се държи сериозно пред моите приятели, да може да мие чинии, да готви, пере, по малко да чисти, деца може и да не може да гледа (ще се научи с времето B) ) , по възможност да владее белота (може и да не е майсторка на спорта), таблата, да няма шофиорска книжка, да не е карала никога кола, нито да има желание да го прави някога :lol: . Еми мисля че това е една малка част от нещата... :)

Link to comment
Share on other sites

zna4i iska6 da kaje6 ako e po visoka ot teb

Е аз да не съм лилипут че да е по-висока от мен (185 съм) Написал съм да не е под 165 или над 180..кьорав карти не играе!

 

xaxa, личи си че секс си гледал само по телевизията и от сайта на карамана ;)

Link to comment
Share on other sites

mi as si padam po po otvorenite che se vrazva razgovor

nepo malchalivite kadeto trqbva daim vadish dumite s chengel

inache se zaglejdam po simpatqgite nqma znachenie rusi shte badat cherveni li i tam drugite svetove

vajnoto e da teche kupona

Stra6no vqrno ! Ima oshte raboti koito mojexa da se kajat :)

Link to comment
Share on other sites

..... да няма половин дузина тъпи и грозни приятелки, чиято компания да трябва да трая по няколко часа,

Tva e mnogo losho neshto , edno ot nai-loshite

S toja problem njama opravija...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest Phoenix
Въпроса е какви не харесваме  :tongue . Примерно аз не харесвам такива които ходят с 5 кила грим, над 55 кила, да не са под 165 или над 180 см, да не са плоски като дъски или с 3 галонови дамаджани, задника трябва да е поне на метър и двайсе от земята (хахаха) да са забавни, чаровни, разговорливи, може и да не разказват вицовета на Къцито  :woot  , да няма половин дузина тъпи и грозни приятелки, чиято компания да трябва да трая по няколко часа, да има нормално семейство, да не е битова алкохоличка, да се държи сериозно пред моите приятели, да може да мие чинии, да готви, пере, по малко да чисти, деца може и да не може да гледа (ще се научи с времето  B)  ) , по възможност да владее белота (може и да не е майсторка на спорта), таблата, да няма шофиорска книжка, да не е карала никога кола, нито да има желание да го прави някога  :lol: . Еми мисля че това е една малка част от нещата...  :)

 

Ти за това на ръчна си я караш :laughing1: :evil А по-горе каза, че ако си търсил перфектната жена ще си останеш ерген, което си е верно де :dry:

 

Иначе харесвам най-много брюнетки със сини или зелени очи :) Но като цяло не обръщам кой знае какво внимание на цвета на косата, важното е момичето да е приятно и умно :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Хм, единственото ми предпочитание за външния вид на една жена е да не е дебела и да не е грозна в лицето. А рядко хора с приятни характери са грозни.

Моите предпочитания са по-скоро към излъчването на индивида и характера му. Външността не е чак толкова определяща.

Link to comment
Share on other sites

Цветът на косата няма никакво значение, винаги може да се смени :) , важно е това което се намира под косата - интелект и характер.

Link to comment
Share on other sites

Цветът на косата няма никакво значение, винаги може да се смени  :) , важно е това което се намира под косата - интелект и характер.

Хапсолютно си прав, :D при сегашното развитие на химията,цветът на косата е въобще без значение :woot (макар че аз лично обожавам червенокосите). :woot .

А за разните сентенции от типа ".. грозни и умни ,и красиви на глупави...",са си абсолютни глупости,явно не сте срещали достатъчно хора.Жени всякакви, както и при мъжете. :pirate :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Б лондитата рулират. Но с небесно сини очи :punk а не с морско сини или стъклени :sick .

Link to comment
Share on other sites

Сега някоя жена като чете какъв цвят на косата харесвате ще направи или тема за същото, обаче за момчета, или ще си боядише косата в съответният цвят... ама карай :)

Аз лично не харесвам "много" жени/момичета които си боядисват косата - всякакъв естествен цвят ми харесва в една жена, и смятам че е по- добре от колкото да си боядисва косата, ама това си е лично мое мнение

Link to comment
Share on other sites

Б лондитата рулират. Но с небесно сини очи :punk  а не с морско сини или стъклени  :sick .

Днес видях една такава на Пампорово.Естествено руса с небесно сини очи.Беше помакиня ама много хубава :bgrin:

 

Някои освен че се боядисват си слагат и лещи на очите.Човек трябва да гледа внимателно,защото може да се набута :woot

Link to comment
Share on other sites

Всички жени са красиви,ако ще и с оранжев цвят на косата,обаче има една подробност - да са българки! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Всяко стадо си има и мърша...

По темата най ми допадат блондинките, ама пък момичето което ме кефи най-много е с черна...

Link to comment
Share on other sites

Грозни българки може да има ама красивите са повече..........а за Ariel-a.....не не съм,щото майка ми пере с Bonux! :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...