Jump to content
BulForum.com

Какви жени харесвате?


Какви жени харесвате?  

446 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

всяка жена е хубава, докато не си отвори устата :wacko:

 

е тва беше просто върха на простотията. по-голяма трудно може да изтърсиш

 

 

а момичето от снимката на Raging Fire е SuperB ;) пожелавам му само в тази поза да я заварва :)

 

топла, топла, претоплена току-що от някой друг може би? :P

 

Edit: без лоши чувства де ама като каза "така да я намира" и си представих как той влиза и я намира така ама някой таман се изнизва през терасата нанякъде... щото закакво иначе ще си стои в тая поза "каката"?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 283
  • Created
  • Last Reply
е тва беше просто върха на простотията. по-голяма трудно може да изтърсиш

 

 

не се лъжи , всичко е възможно (все пак няма невъзможни неща) , не само по-голяма мога да изтърся , ами така мога да омажа нещата че повечето хора биха повърнали :devil ( но съм прекалено културен )

Link to comment
Share on other sites

не се лъжи , всичко е възможно (все пак няма невъзможни неща) , не само по-голяма мога да изтърся , ами така мога да омажа нещата че повечето хора биха повърнали :devil ( но съм прекалено културен )

 

Не съм искал да те обиждам ама все пак логично следва извода че жените по-добре да си затвярят устите и хич да не говорят... то в тоя ред на мисли ти по-добре ходи да си плаща човек на час и да си гледа кефа...

Link to comment
Share on other sites

не слагам всички жени под един знаменател , казвам това което е наблюдението ми , а и тяхното мнение за тях си ;) обсъждам си го свободно с нежния пол , искрен човек съм B)

Link to comment
Share on other sites

не слагам всички жени под един знаменател , казвам това което е наблюдението ми , а и тяхното мнение за тях си ;) обсъждам си го свободно с нежния пол , искрен човек съм B)

Има резон в думите ти.В наше време от 10 жени само една има мозък в главата си.Лошото в случая е че при мъжете е дори по зле 1/15-20 са свестни.

Тц тц тц на къде отива тоя свят еййй.

Link to comment
Share on other sites

Interesno kak nqkoi hora mogat da se ograni4avat samo s cveta na kosata :blink: Taka kato gledam i samata tema e zadadena po tozi na4in....Stranno kak horata mogat da pi6at i mislqt takiva gluposti.... :unsure: Moje bi ne e tolkova vajno kakv 4ovek si i tvoeto otno6enie kam ostanaliq svqt a cveta na o4ite i kosata za6toto dnes taka se izbira,predpolagam 4e na vseki mu dopada ne6to opredeleno kato viziq,no....ne vseki otgovarq na tozi kriterii nezavisimo 4e e blondin ili briunet!

Link to comment
Share on other sites

Думата 'блондин' по някаква причина особено ме радва. :laughing:

 

Харесвам всякакви жени. Във всяка жена (по възможност под 80 кг) може да се намери нещо хубаво, което да я направи привлектелна, сексапилна и харесвана. Това, че по принцип харесвам еди каква си коса не значи, че жени с друг вид или цвят коса не са хубави в очите ми. Ето, по принцип, например, харесвам повече права коса, но приятелката ми е с къдрава. И като съм я харесал и съм се влюбил в нея не съм правил вътрешни компромиси с външния й вид.

Link to comment
Share on other sites

ra4e-f, всеки би искал жена му/приятелката му да е умна, разбрана, да прави компромиси и да ти угажда и т.н. Мисля че въпроса тук е какви екстри да има към тези си показатели :) :bgrin:

И аз (както казах и по-горе) бих предпочел къдрокоса :love

Мисля че се изяснихме

 

Иначе както казва един мой приятел "Идеалната жена е тази, която е дама на улицата, домакиня в кухнята и к*рва в леглото"(без в никакъв случай да искам да засегна женските представители във форума или където и да е другаде)...

Link to comment
Share on other sites

естествени блондинки,кой не ги харесва..

има стереотип че блондинките са глупави, това изобщо не е вярно. Всяко момиче може да изглежда глупаво, всъщност голяма част от момичетата са си глупави,независимо от цвета на косата .Ако не са глупави,са пълни с комплекси и са сложни,което не винаги е по хубавия вариант.

 

не ме интересува колко е умна, ако не е злобна и дребнава както повечето красиви момичета,може и да я харесвам. ;)

 

цвета на косата изобщо не е определящ фактор за избора на момиче. Дори да е най-красивата жена на земята, ако е злобна и дребнава, дори физически ще ме отблъсква... а красотата е нещо което губим след време, не е постоянна.

Какво говорим за коса бе хора, има куп други комплекси които можем да подсилваме в суетата на бедните момичета:

*дали е тлъста/дебел задник/шкембе (килограмите,килограмите)

*дали е висока

*колко са и големи...сещате се

*дали не е като крокодил в лицето

*има ли устата и вкус на пепелник

 

и прочие

просто дразните момичетата с тая тема,ама и те са същите...само че сигурно биха пуснали и тема: какви мъже предпочитета- с много пари в джоба,или красиви... а защо не и двете =D

Link to comment
Share on other sites

Да, деа! Точно това е цялата история! Lucky добре го е дал!

 

Нито искам някакъв страхотен интелект, нито нищо. Въпроса е да момичето да е добродушно, дори простодушно ако щете. Другото вече са екстри.

Link to comment
Share on other sites

ra4e-f, всеки би искал жена му/приятелката му да е умна...
Що мислиш така? За мен е важно жената до мен да е красива. Ако ме е страх да я погледна, ако ще и Веселин Топалов със затворени очи да го бие на шах - няма да ми е кеф. Никой не ангажирам с моето мнение. Не казвам, че трябва задължително да е хубава и тъпа една жена, но поне първоначално окото грабват хубавите жени. Може да разсъждавам повърхностно, но това е положението.
Link to comment
Share on other sites

Не съм искал да те обиждам ама все пак логично следва извода че жените по-добре да си затвярят устите и хич да не говорят... то в тоя ред на мисли ти по-добре ходи да си плаща човек на час и да си гледа кефа...

 

Извода е съвсем правилен... А ако можех да си го позволя, не бих си хабил нервите с никоя, а бих си плащал... Мъжът, така или иначе винаги си плаща, по един или друг начин. Предпочитам да пръскам пари, а не нерви... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Извода е съвсем правилен... А ако можех да си го позволя, не бих си хабил нервите с никоя, а бих си плащал... Мъжът, така или иначе винаги си плаща, по един или друг начин. Предпочитам да пръскам пари, а не нерви... :angry:

 

Много си заблуден, но ще се оправиш - само време ти трябва :) Не се притеснявай ще стане от самосебе си - един ден ще се събудиш и ще си мислиш че искаш семейство и деца - явно няма да е до година - две но ще му дойде времето. А за тези 2 неща с "плащане" не става...

 

 

Що мислиш така? За мен е важно жената до мен да е красива. Ако ме е страх да я погледна, ако ще и Веселин Топалов със затворени очи да го бие на шах - няма да ми е кеф. Никой не ангажирам с моето мнение. Не казвам, че трябва задължително да е хубава и тъпа една жена, но поне първоначално окото грабват хубавите жени. Може да разсъждавам повърхностно, но това е положението.

 

Аз имах такива познати и честно казано при една руса състудентка със сини очи (ама не много големи гърди) бях отишал да и "помагам" да учи нещо май по информатика някаква беше (с идея да не е само ученето) само че толкова бързо се изнервих на невероятната и тъпотия че хич до нищо не се стигна ми се изнесах след 1час бесен че повече не мога да изтрая и минута повече такова чудо...

Link to comment
Share on other sites

Нека да съм заблуден... Блажени са невежите...

Всеки си знае за него си. Това, че аз имам други разбирания, далеч не означава, че съм заблуден. ;)

Link to comment
Share on other sites

sandman, явно съм забравил красиви в предния си пост, както и секси, но тва е сигурно защото поставям моралното над физическото :)

 

Считай предния ми пост за редактиран + тези 2 характеристики при избора на индивид от женски пол :bgrin:

Ама те станаха вече много критерий.. няма може си харесаме жени :D

 

djadomraz - подкрепям мнението ти с 2 ръце ;)

 

/Офф - като прочетох поста на AssassiN, ми се появи в съзнанието следния филмов момент... "..знам че тази пържола не е реална и когато я опитам, Матрицата ще ми каже че тя е сочна и вкусна, но ... невежеството е блаженство".. или нещо подобно :)

Link to comment
Share on other sites

Извода е съвсем правилен... А ако можех да си го позволя, не бих си хабил нервите с никоя, а бих си плащал... Мъжът, така или иначе винаги си плаща, по един или друг начин. Предпочитам да пръскам пари, а не нерви... :angry:

на едно мнение сме :punk

Link to comment
Share on other sites

тези са в jpg формат , не може много да се каже за тях :D

първата е хубавка..

 

абе по лесно е да кажем какви жени НЕ харесваме.Поне ще знаем за какво говорим.

Аз не харесвам неврозни,дребнави,лигави,злобни,заядливи,несправедливи .... (кой ли харесва)

НО "прости" не е след негативните фактори,нито цвета на косата е от значение..те и без тва само я боядисват

 

ако е грозна,няма да я харесват по "онзи" начин просто, но всеки има различно чувство за естетика.

Link to comment
Share on other sites

@Curunir и аз си помислих като теб, след като видях подобни снимки а и в клиповете и, но след време взе да си ме кефи, нз вътрешно такова ми се вижда сладка... и най-важното МязА ми на жена... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ra4e-f, всеки би искал жена му/приятелката му да е умна, разбрана, да прави компромиси и да ти угажда и т.н. Мисля че въпроса тук е какви екстри да има към тези си показатели :) :bgrin:

И аз (както казах и по-горе) бих предпочел къдрокоса :love

Мисля че се изяснихме

 

Иначе както казва един мой приятел "Идеалната жена е тази, която е дама на улицата, домакиня в кухнята и к*рва в леглото"(без в никакъв случай да искам да засегна женските представители във форума или където и да е другаде)...

Vij sega nqkoi moje da ti dopadne po viziq i savsem da ne otgovarq na tova koeto haresva6,a prosto da ima opredeleni 4erti,koito te privli4at :P ili napravo te plenqvat!

Link to comment
Share on other sites

Отдавна народа е казал - жена на глед е като тиква на плет. Може да изглежда добре и пак нищо да не струва. Тъй че външно колкото и да е хубава ако е куха лейка не знам аз как бих я изтраял ама всеки да си преценява за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...