Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

21 hours ago, ITD said:

 

Съжалявам, че така си ми приел въпроса. Информацията щеше да ни е полезна, за да стигнем до решение, което да е максимално удовлетворително и за двете страни 

 

 

 

Много се измести темата. Тръгнахме от това, че нямате еднаква политика към лоялните ви години вече клиенти, до да ме агитирате да си сменя плана и то към по-скъп :) Не, че съм изненадан.

Живи и здрави, колкото искараме - толкова. Доставчици има вече, не е като едно време. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Новата coool мрежа е тук!


Стартираме последния етап от кампанията по подмяна на оборудване, за да преминем изцяло към Nx100Gbps опорна мрежа.


Научете повече за предстоящото обновление: https://www.cooolbox.bg/blog/novata-100gbps-cooolbox-mrezha/ 

 

 

coool100Gbps.png

Link to comment
Share on other sites

Аз съм доволен ползавм нет 1000 на 1000 ,устройството за тв съм го затворил в една кутия и не го ползвам ,тв не са ми проблем важното при мен е че има бърз и стабилен нет.

Link to comment
Share on other sites

Преди 2 месеца бях помолил да бъде временно спряна услугата домашен интернет, понеже ме нямаше. Казаха ми, че трябва да прекратя договора с 30 дни предизвестие и да върна устройството и после ако желая да сключа нов договор и наново да ме пуснат. 

 

Понеже ме нямаше през тези 2 месеца, бе невъзможно да върна устройството и така фактурите си излизат без да се ползва услугата. Не ми е за парите, въороса е принципен, при положение че уж договора е безсрочен, не виждам какъв бе проблема временно да се спре услугата. 

 

Сега успях да пусна предизвестие за което реално трябва да чакам още 1месец, да платя 3 фактури (понеже докато чакам предизвестието ще излезе 3та) за реално неползван нет и да чакам инструкции за връщане на устройството за оптиката.

 

 

Link to comment
Share on other sites

След близо 15 години с Кулбокс, реших, че не мога да чакам повече да влязат в крак с времето и вчера минах през офис на А1.

За точно 23лв получих 300мб оптика с 200+ канала за 2 год, с приложение за моя телевизор и смея да кажа, че се пренесох в бъдещето!

Край на боравенето с две дистанционни, за да гледам ТВ.

Бога ми, родих се! Пренесох се за ден в бъдещето от времето преди 30 години, когато гледах сателитка с две дистанционни!

Жалко е, че кулбокс продължават да издевателстват с клиентите си, но приложението на А1 е просто космос в сравнение с туча на кулбокс. Няма насичане, няма прескачане, има си видеотека и всичко, което един нормален човек може да желае от провайдъра си.

Просто не знам защо се мъчих толкова време...

Link to comment
Share on other sites

Според сайта им са за първите 3 месеца. После е по 42лв на месец. Също така на 1 телевизор, освен ако не се ползва приемника, което добавя второ дистанционно.

Link to comment
Share on other sites

:) а пък Вива-та са по 1 лв/месец , което е 23 пъти по-еФтино се пак.
За 600 МБ оптика..... ;)

Hяма да казвам колко струва да прекратиш договора, АКО допуснеш грешка и го пишеш на фирма , а не на ф.л. ;) 

 

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Според сайта им са за първите 3 месеца.

 

Според сайта им, първите три месеца е по 21 лв., а не по 23.
 

Link to comment
Share on other sites

23 лв е за целия период /2 години/, след изтичане е 30лв. Офертата я няма в сайта, отидох и питах на място и ми дадоха тези цени.

Днес пуснаха и нета, 280мб през рутера им към 5 годишния ми телефон при тарифа 300.

Просто няма как да съм по-доволен.

Редактирам за да добавя, това е цена за 2 тв през приложението, за 3-ти е 3.99лв.

Edited by vkirov
Link to comment
Share on other sites

Цената е добра като за пакетна услуга, аз съм на същата, но качеството на тв е меко казано лошо. Наложи се да си ползвам само интернета защото тоя мазньоч не е за всеки, а неустойката да прекратиш такъв договор са 400+ лева. Ползвал съм тестово кулбокс приложението и разликата в качеството е потресаваща. Така, че явно гледаш с някакъв телевизор от 2012, там разликата може и да не е толкова очевидна. 

Link to comment
Share on other sites

On 6/17/2023 at 10:32 PM, exabyte said:

 

Това значи ли, че скоро и ние от CooolHome ще получим по-бърза скорост като най-верни клиенти?


Ще вдигнем изходящия и на старите услуги

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ELySiuM said:

Така, че явно гледаш с някакъв телевизор от 2012, там разликата може и да не е толкова очевидна. 

 

По-стар е дори, с кинескоп.

Link to comment
Share on other sites

On 7/6/2023 at 8:25 PM, vkirov said:

След близо 15 години с Кулбокс, реших, че не мога да чакам повече да влязат в крак с времето и вчера минах през офис на А1.

За точно 23лв получих 300мб оптика с 200+ канала за 2 год, с приложение за моя телевизор и смея да кажа, че се пренесох в бъдещето!

Край на боравенето с две дистанционни, за да гледам ТВ.

Бога ми, родих се! Пренесох се за ден в бъдещето от времето преди 30 години, когато гледах сателитка с две дистанционни!

Жалко е, че кулбокс продължават да издевателстват с клиентите си, но приложението на А1 е просто космос в сравнение с туча на кулбокс. Няма насичане, няма прескачане, има си видеотека и всичко, което един нормален човек може да желае от провайдъра си.

Просто не знам защо се мъчих толкова време...

Добре че не си влезнал в матрицата.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, искам да ви попитам с какъв мултимедиен плеър е най-стабилно качеството?

-> Amazon Fire TV Stick Max
-> XIAOMI ANDROID 4K MI TV BOX S

-> Apple tv box

-> или друг?

Питам, защото имам телевизори , който не са смарт и евентуално ако инсталирам приложението на някое от тези плеъри да бачка телевизията без проблем.

Link to comment
Share on other sites

Аз го ползвам с Chomecast with Google Tv 4k. Не съм имал проблеми. По-нататък смятам да си взема едно Nvidia shield pro за тв в хола, щото тъпия андроидски телевизор ей така от нищото почна да лагва.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, ascona said:

Здравейте, искам да ви попитам с какъв мултимедиен плеър е най-стабилно качеството?

-> Amazon Fire TV Stick Max
-> XIAOMI ANDROID 4K MI TV BOX S

-> Apple tv box

-> или друг?

Питам, защото имам телевизори , който не са смарт и евентуално ако инсталирам приложението на някое от тези плеъри да бачка телевизията без проблем.


Успяхме да осигурим доставка на Mi Box S gen 2 на добра цена. До няколко дни ще могат да се купят от Деком и Гигахерц в Пловдив и Хайтек в Търново

Link to comment
Share on other sites

Добрата цена е за абонати на Куулбокс или за всеки, който отиде да си купи кутия от въпросните магазини преди изчерпване на количествата?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, w00x said:

Добрата цена е за абонати на Куулбокс или за всеки, който отиде да си купи кутия от въпросните магазини преди изчерпване на количествата?


За всеки ;)

Link to comment
Share on other sites

Защо второ дистанционно? Предложения бокс има пълна HDMI CEC поддръжка а от поне 10 години телевизорите също така че всичко се управлява от едно от двете дистанционни по избор. Имам по стария MI TV BOX S 4K и единственото за което ми трябва неговото дистанционно е е да го пусна. Другия ми бокс Nokia TV BOX 8000 при съответна настройка се пуска при обръщането на телевизора към  HDMI порта към който е включен.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...