Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

Чета си аз тука глупости ама по-голяма от тази няма.Вия маи искате без пари да е.За справка виж цените на корпорацията!

 

Не ми и трябва! Телефон си имам и то на BTK - стабилна линия. Този на CooolBox не ми трябва. Пък и не ми се иска телевизията да ми е зависима от линията на интернета, така че...

 

В момента си плащам 13 лв. цифрова и 20 лева нет, с 2.10лв. по-скъпо ми идва, но за сметка на това имам 2 независими една от друга услуги!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не ми и трябва! Телефон си имам и то на BTK - стабилна линия. Този на CooolBox не ми трябва. Пък и не ми се иска телевизията да ми е зависима от линията на интернета, така че...

 

В момента си плащам 13 лв. цифрова и 20 лева нет, с 2.10лв. по-скъпо ми идва, но за сметка на това имам 2 независими една от друга услуги!

 

По груби сметки ги изкарвам приблизително три услуги :D

. . . а смяташ парите само на две от тях.

Link to comment
Share on other sites

Не ми и трябва! Телефон си имам и то на BTK - стабилна линия. Този на CooolBox не ми трябва. Пък и не ми се иска телевизията да ми е зависима от линията на интернета, така че...

 

В момента си плащам 13 лв. цифрова и 20 лева нет, с 2.10лв. по-скъпо ми идва, но за сметка на това имам 2 независими една от друга услуги!

на 4ти юли трябва да почерпиш :)

Link to comment
Share on other sites

По груби сметки ги изкарвам приблизително три услуги :D

. . . а смяташ парите само на две от тях.

 

Ами правилно смяташ. Не прибавям телефона, защото този от Cooolbox не може да ми предложи минутите, които ми вървят към месечния план на БТК. Така че, пак ще си плащам за 3-на услуга, но на практика евентуално бих ползвал само нет и телевизия.

Link to comment
Share on other sites

Ами правилно смяташ. Не прибавям телефона, защото този от Cooolbox не може да ми предложи минутите, които ми вървят към месечния план на БТК. Така че, пак ще си плащам за 3-на услуга, но на практика евентуално бих ползвал само нет и телевизия.

Кой план каза че ползваш?

И колко плащаш :unsure:

1139752387.png

Тук по темата за Созопол

Link to comment
Share on other sites

До Созопол е много вероятно причината да е в сървъра, който хоства услугата на speedtest.net, на друг доставчик получих същите резултати. Виж, до Бургас няма проблем.

Link to comment
Share on other sites

Кой план каза че ползваш?

И колко плащаш :unsure:

1139752387.png

Тук по темата за Созопол

 

Vivacom Duo 3600

 

Плащам 25лв., предвид че ползвам минутите предимно за 1-ва зона.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Vivacom Duo 3600

 

Плащам 25лв., предвид че ползвам минутите предимно за 1-ва зона.

Дуо - тсва 25лв БЕЗ ДДС-то ли или просто на сайта им са по нови и "изгодни" цените.

Аз в офиса също съм на БТК.

Но имам план с 850 минути и не ги изговарям.

Кажи ми колко време да прекарвам на СТАЦИОНАРЕН телефон за да издумкам 60 часа разговори.

По 2 на ден в рамките на 30 дни :blink: :blink:

Не мисля че това е основателна причина да отричаш телефона на КуулБокс - при условие че и Цената на минута е по добра :bgrin:

Ама това не съм ти го казал аз :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ето я и прехвалената оптика "CooolBox".

 

 

Не ми и трябва! Телефон си имам и то на BTK - стабилна линия. Този на CooolBox не ми трябва. Пък и не ми се иска телевизията да ми е зависима от линията на интернета, така че...

 

В момента си плащам 13 лв. цифрова и 20 лева нет, с 2.10лв. по-скъпо ми идва, но за сметка на това имам 2 независими една от друга услуги!

 

 

Vivacom Duo 3600

 

Плащам 25лв., предвид че ползвам минутите предимно за 1-ва зона.

И пишеш в тази тема, защото... ?

 

П.с. Наистина недоумявам.

Link to comment
Share on other sites

И пишеш в тази тема, защото... ?

 

П.с. Наистина недоумявам.

 

Ами защото видях "умопомрачителното" промоционално намаление от има, няма и 4лв. и то от агент... :laughing:

 

 

Дуо - тсва 25лв БЕЗ ДДС-то ли или просто на сайта им са по нови и "изгодни" цените.

Аз в офиса също съм на БТК.

Но имам план с 850 минути и не ги изговарям.

Кажи ми колко време да прекарвам на СТАЦИОНАРЕН телефон за да издумкам 60 часа разговори.

По 2 на ден в рамките на 30 дни :blink: :blink:

Не мисля че това е основателна причина да отричаш телефона на КуулБокс - при условие че и Цената на минута е по добра :bgrin:

Ама това не съм ти го казал аз :laughing:

 

Ами кажи ми колко ще ми излезнат 300 минути най-малко към чужбина и ако е под 20лв., имаш една бира от мен.

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Така, нека да направим няколко заключения до момента, защото ми се струва че пак се почва старата песен

Ако живеете във входа на victory е възможно да имате проблем с услугите, при условия, че те са в мрежата

Сървъра в Созопол явно не е читав, дайте към някой друг

sloter като ходи при victory да викне и някой друг с него, да не се чудим после защо не пише вече :)

Link to comment
Share on other sites

Ами защото видях "умопомрачителното" промоционално намаление от има, няма и 4лв. и то от агент... :laughing:

 

 

 

 

Ами кажи ми колко ще ми излезнат 300 минути най-малко към чужбина и ако е под 20лв., имаш една бира от мен.

25+20+13=58лв

Трио премиум=55лв. То вкл 300мин към зона 1.

:)

Edited by david_launcher
Link to comment
Share on other sites

Ами защото видях "умопомрачителното" промоционално намаление от има, няма и 4лв. и то от агент... :laughing:

Продължавам да недоумявам, това какво общо има с:

 

Ето я и прехвалената оптика "CooolBox".

 

 

Не ми и трябва! Телефон си имам и то на BTK - стабилна линия. Този на CooolBox не ми трябва. Пък и не ми се иска телевизията да ми е зависима от линията на интернета, така че...

 

В момента си плащам 13 лв. цифрова и 20 лева нет, с 2.10лв. по-скъпо ми идва, но за сметка на това имам 2 независими една от друга услуги!

 

 

Vivacom Duo 3600

 

Плащам 25лв., предвид че ползвам минутите предимно за 1-ва зона.

П.с. Голяма част от недоумяването ми се дължи и на фактът, че имам съмнителното щастие да ползвам и "услугите" на БТК като доставчик, при това на някаква хипер, мега, супер и т.н. бизнес тарифа. Честно да ти кажа, не мога да забележа дори и бегло подобие на качеството на услугата, която получавам от Куулбокс вкъщи - при това на минимална тарифа!

П.с.2 До сега не съм платил и една стотинка над месечната ми такса, а не е като да не говоря и по телефона (включително и с чужбина). Та, к'во викаше за далаверата от това предложение?

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Продължавам да недоумявам, това какво общо има с:

 

 

 

П.с. Голяма част от недоумяването ми се дължи и на фактът, че имам съмнителното щастие да ползвам и "услугите" на БТК като доставчик, при това на някаква хипер, мега, супер и т.н. бизнес тарифа. Честно да ти кажа, не мога да забележа дори и бегло подобие на качеството на услугата, която получавам от Куулбокс вкъщи - при това на минимална тарифа!

П.с.2 До сега не съм платил и една стотинка над месечната ми такса, а не е като да не говоря и по телефона (включително и с чужбина). Та, к'во викаше за далаверата от това предложение?

 

 

Добре, напиши ценовата листа на CooolBox за разговори в страната и чужбина.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас но едно нещо ми харесва - напомнят ми по email да си платя за месеца, като забравя пак ми пращат email а не да ме резнат че тогава да се сетя.

Link to comment
Share on other sites

Засега са първите които го правят. То май и те имат опция да се самовключиш ако пропуснеш но като напомнят по email по няколко пъти и не забравям.

Link to comment
Share on other sites

Един път бях закъснял с плащането и ми напомниха не само чрез писмо в електронната поща, но и с СМС на телефона ми! Браво, все пак те подсещат!

Link to comment
Share on other sites

Един път бях закъснял с плащането и ми напомниха не само чрез писмо в електронната поща, но и с СМС на телефона ми! Браво, все пак те подсещат!

 

Какво браво, то това си е чисто нахалство. Не виждам причина човек да забрави да плати сметката за нета, освен ако няма за момента възможност и умишлено е закъснял...

Link to comment
Share on other sites

Ами кажи ми колко ще ми излезнат 300 минути най-малко към чужбина и ако е под 20лв., имаш една бира от мен.

Защо пък да е под 20 :blink: Нали плащаш 25 - вали,гърми парите си ги даваш!

300*0.096= 28.8 лв - и това е ако ГОВОРИШ!

Винаги се кефя на приомите на търговските агенти на БТК - дайте супер якото предложение за 44 лева на месец и 3600 минути.

Ама аз сега плащам 36 - ДА АМА НЯМАТЕ минути!! Да ама нямам и 2 годишен договор!!!

Да но днес говоря - плащам.Утре си мълча - не плащам!

Това е все едно да дадеш пари на ВиК за 5 кубика вода а ти да харчиш реални 3.

Link to comment
Share on other sites

Защо пък да е под 20 :blink: Нали плащаш 25 - вали,гърми парите си ги даваш!

300*0.096= 28.8 лв - и това е ако ГОВОРИШ!

Винаги се кефя на приомите на търговските агенти на БТК - дайте супер якото предложение за 44 лева на месец и 3600 минути.

Ама аз сега плащам 36 - ДА АМА НЯМАТЕ минути!! Да ама нямам и 2 годишен договор!!!

Да но днес говоря - плащам.Утре си мълча - не плащам!

Това е все едно да дадеш пари на ВиК за 5 кубика вода а ти да харчиш реални 3.

 

Независимите услуги ВИНАГИ са по-добри от една комбинирана!

Link to comment
Share on other sites

Привет,

Моля ви, не ме питайте за цени, промоции, плащания и всякакви други странични освен качеството на услугите въпроси.

Колежките от отдел "обслужване на клиенти" са изключително любезни и ще отговорят на всичките ви въпроси на телефон 070045045 , също така може да запитате и през официалния форум на cooolbox, където малко по-бавно, но също ще получите информация.

 

 

Относно проблемите на някои абонати със скорости и "играещ" пинг имам потвърждение от почти всички тях по лични съобщения, че проблема е решен. ( Lucky Luchano без да ми е писал лично го виждам, че е пуснал заявка за включване на троен пакет на друг адрес... сигурно е доволен щом го прави... ?)

Тази нощ ще завършим и реорганизацията на мрежата и са възможни краткотрайни (под 1 минута) прекъсвания на услугите които ви предоставяме.

 

Поздрави.

Edited by sloter
Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...