Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Какво  значение има  колко  е  пакета при  Н3?  Тук  е  темата  за  кулбокс. Заповядай в темата  на  Н3  и  питай  колко е  цената(не,  че  не  киснеш  редовно  и в темата  на  Н3 де)   Стана  ми  забавно,  че  няма  смисъл  да  сключваш  безсрочен  договор  на  цена 36.90,  по-добре изкарай  18 месеца  и  след това  мини  на  безсрочен.  Весело :)

Link to comment
Share on other sites

Какво  значение има  колко  е  пакета при  Н3?  Тук  е  темата  за  кулбокс. Заповядай в темата  на  Н3  и  питай  колко е  цената(не,  че  не  киснеш  редовно  и в темата  на  Н3 де)   Стана  ми  забавно,  че  няма  смисъл  да  сключваш  безсрочен  договор  на  цена 36.90,  по-добре изкарай  18 месеца  и  след това  мини  на  безсрочен.  Весело :)

 

Добре знам какви са им цените на N3 и как ако не подпишеш срочен, ще плащаш почти двойно. Опитваш се да изкараш гроздето кисело, ама не става. Какво трябваше да означава коментарът ти:"Значи  тези,  които  не  подпишат  първоначално  срочен  договор 18месеца  са  прецакани.  Весело :)"? Нещо?

Link to comment
Share on other sites

В голяма  заблуда  си,  нищо  не  се  опитвам да  изкарвам.(разбирам,  че  си  върлостен  защитник на  кулбокса и  ги  пазиш  ревностно.  За мен  просто всички  са  кабеларки,  които могат  да  бъдат  сменени,  когато  почнат  да  не ми  харесват)  Просто  си  казах  мнението  какво  мисля  за  тази  оферта, от която не  виждам  логика. Защо  да  даваш  36.90 след  като  може  да  подпишеш срочен  договор за  18 месеца  на 29.90 и  след това  да  минеш  на  безсрочен и  да продължиш  на  29.90.   И да  тези,  които са  подписали  безсрочен  договор  за  36.90  на  месец  са  се прецакали.  

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Не, колега, изобщо не съм им ревностен защитник. Дори, преди години, бях набеден, че съм служител на друг оператор, който ги плюе нарочно .Можеш да се заровиш в темата назад, цели фермани има. Когато имам проблем, не мирясвам, докато не го реша. Да, няма незаменим оператор.

Има логика да си на безсрочен, ако ще пребиваваш на адреса/в града по-малко от 18 месеца. Примерно студенти - тук са 9-10 месеца, после я са в тая квартира, я не са. Ако са на друго място, където Кулбокс няма покрие? Ще са прецакани, ако подпишат срочен и им се наложи да плащат наеми, за време, в което не са тук, само заради срочния договор. Рийш? Логика има, просто са малко тези, които са на 36.90, но ги има. Преди време, Мегалан и Близу бяха направили специални оферти за студенти - 11 месечен договор при Близу и 12 месечен, но с възможност да не се плащат и съответно ползват три месеца при Мегалан. Нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

В това си приличаме. Аз също не мирясвам докато не се разреши. Нямам време да чета фермани а и не виждам смисъл. Всичко е в миналото а то няма да се върне.

От студенска точка има логика, за това не се замислих(може би защото одъртях вече) но все пак сумата 36.90 за студент, който живее на квартира не е малка, но има и деца на богати татковци, които няма да имат проблем. За всички други 29.90 е решенкето.

 

Turn off this option! A0001 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз за мобилно приложение нямам претенции, но искам да си гледам ТВ на таблета/компютър или телефона вкъщи, зад моята медия и на моята услуга Кулбокс. Това е лесно изпълнимо.

 

То и аз това искам ако не може да е по нета за сега, баси този бокс има сумати възможности, кутийката му е на 5см от компа ми и да не мога да си гледам на компютъра.....

Както казаха тази календатна година няма да е...ами здраве да е след 18-те месеца Булсата ме зове значи  :) Явно да си по-куул ще включва бонус туткавост за който не съм знаел...

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

В голяма  заблуда  си,  нищо  не  се  опитвам да  изкарвам.(разбирам,  че  си  върлостен  защитник на  кулбокса и  ги  пазиш  ревностно.  За мен  просто всички  са  кабеларки,  които могат  да  бъдат  сменени,  когато  почнат  да  не ми  харесват)  Просто  си  казах  мнението  какво  мисля  за  тази  оферта, от която не  виждам  логика. Защо  да  даваш  36.90 след  като  може  да  подпишеш срочен  договор за  18 месеца  на 29.90 и  след това  да  минеш  на  безсрочен и  да продължиш  на  29.90.   И да  тези,  които са  подписали  безсрочен  договор  за  36.90  на  месец  са  се прецакали.

С кое са прецакани? Не съществува услуга която да няма отстъпки когато подпишеш договор който те обвързва. Интересно ми е къде намираш такива услуги?
Link to comment
Share on other sites

Колегата нещо е в заблуда явно...

Логично е, когато те обвържат да плащаш по-малко. Kакво правим, ако си на 18 месеца договор, но след 2рия решиш, че това което ти предлага оператора не те устройва? Плащаш останалите 16 само и само да се откачиш или седиш и мрънкаш как не си доволен? Ето за това има безсрочен. Плащаш си дебело и когато ти е кеф си ги сменяш. Свободата струва кинти! (не само тук) :D

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Колегата нещо е в заблуда явно...

Логично е, когато те обвържат да плащаш по-малко. Kакво правим, ако си на 18 месеца договор, но след 2рия решиш, че това което ти предлага оператора не те устройва? 

Това  би  било  супер  глупаво  да  подписваш  18 месечен  договор  и  на  втория  месец  да  решиш,  че не  те  устройва. По-принцип  това  се  разбира  още  първите  дни  и  преспокойно  може  да  си прекъснеш  договора.  Единственото логично  нещо   да  минеш  на  36.90  е както  каза колегата  Лучано  е  да си  студент  и  да  не  знаеш  в  коя  квартира  ще  си. 

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Здравейте,

Бизнес клиентите също са ограничени да ползват SIP акаунтите си само през cooolbox услугата си.

 В тази връзка не се прави дискриминация между бизнес и домашни, а просто бизнес клиентите плащат допълнително за по-голяма функционалност (да ползват номерата си през собствена централа). Причините да ограничаваме ползването са много, но двете основни са: 

- Регулационни - нямаме право да предоставяме мобилни номера (реално свободният SIP акаунт е мобилен номер).Номерата трябва да са фиксирани към физически адрес.

- Технически - много често се случва, колкото и добре да смята клиента, че е защитил SIP акаунта си, да бъде хакнат. Сдобият ли се хакерите с акаунта на клиента започват опити да пуснат през него огромно количество международен трафик от различни краища на света, като всичко това се трупа на сметката на клиента. От тази гледна точка ограничението да се провеждат разговори се приема от повечето ни клиенти като екстра.

 

Въпреки това ние се вслушваме в мнението на всичките си клиенти и ще помислим дали има начин да преодолеем неудобствата и да предложим подобна услуга.

Подхващам старата тема на нов глас, защото и в тази област (VoIP), претенциите

Да бъдеш един от водещите двигатели на пазара...

са на светлинни години от други оператори.

 

Как те успяват да преодолеят ограниченията, за които пишете, че даже и приложения за Андроид и iOS са пуснали:

 

blizoo_talk.jpg

 

Докато само си говорим, а вие мислите и обмисляте, хората пускат екстра след екстра...

 

EDIT:

Ако КЗК одобри сделката и лилавите станат оранжеви, тогава ще видите какво значи конкуренция...

Edited by plameni
Link to comment
Share on other sites

Айдеее, обръщам нещо. След 20 дни в дъжд и 18 градуса, от час е ясно и 33 градуса, което пак не е вярно, но поне не "вали"  :grin:  :grin:  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Подхващам старата тема на нов глас, защото и в тази област (VoIP), претенциите

са на светлинни години от други оператори.

 

Как те успяват да преодолеят ограниченията, за които пишете, че даже и приложения за Андроид и iOS са пуснали:

 

blizoo_talk.jpg

 

Докато само си говорим, а вие мислите и обмисляте, хората пускат екстра след екстра...

 

EDIT:

Ако КЗК одобри сделката и лилавите станат оранжеви, тогава ще видите какво значи конкуренция...

Искам и аз такава екстра :D

 

Ако това сливане стане, определено ще стане интересно.

Link to comment
Share on other sites

Айдеее, обръщам нещо. След 20 дни в дъжд и 18 градуса, от час е ясно и 33 градуса, което пак не е вярно, но поне не "вали"  :grin:  :grin:  :grin:

 

Работихме по отстраняване на проблема и вече всичко трябва да е наред :) Ако забележите отново несъответствия, не се колебайте да ни сигнализирате. 

Link to comment
Share on other sites

Оправете звука на СитиТВ - "криви" ужасно.

 

Edit: Или го оправихте бързо или е било моментно. Сега е ок.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

@Lucky Luciano, ние направихме проверка веднага след Вашия сигнал, но не установихме проблем при възпроизвеждането на звука. Щяхме да Ви питаме за повече подробности, но се радваме, че всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...