Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За пръв (и най-вероятно за последен) път коментирам разходите за абонаментни такси, защото всеки сам е господар на джоба и бюджета си...

 

Въпреки, че очаквам негативна реакция, все пак ми се ще да попитам нещо настояващите за включване на RTL, заради Формула 1.

 

Как се чувствахте по време на рекламите? Надявам се да са ви харесали, както и SD-картината. 

Струват ли си спестените пари за по-малко от една кутия цигари ?

 

Link to comment
Share on other sites

Всичко си струва за да може Момчил Манчев или който е там дето коментира от години да остане без работа? Капиш? Повече от 10г НЕ можа да научи поне немски, не можа да покани преводачи за пресконференциите на роден език... това е ЧУТОВНО. Не спря да си хвали любимците... какво въобще да говорим.

 

Та да, кефа да гледаш продукция която е на СВЕТОВНО ниво, от ОБЩЕСТВЕНА телевизия си струва.

Link to comment
Share on other sites

Не пуша, в интерес на истината и не пия, та парите си инвестирам другаде. Предпочитам Ртл дори СД пред стрийм на СкайСпорт дето не мога да различа, Заубер от Ферари.... Футбол не гледам, пък Трйс Спорт или там какъвто е и 5 стинки не давам, та няма да дам 4 лв. на месец само за формула, дето в месеца някой път е веднъж, пък зимата я няма 3 месеца.

 

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Телефона на поддръжката можеш ли да го провериш през iPhone-a, или нямаш пари във ваучера?

 

Да пишеш в някакъв форум и да очакваш решение е просто несериозно. Освен ако не пишеш само, за да споделиш. Ако е така - извинявам се.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

За hbo go каква е процедурата? Имаме отдаване пуснато HBO, но до сега не сме се интересували как се ползва Go?

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Май Coolbox все още не предлагат HBO Go.

Поне в сайта на HBOGO ги няма в списъка на операторите, чрез които става регистрацията.

 

Интересно... сайта на HBOGO България ми твърди, че браузърът (MS Edge) бил "остарял или не се поддържа"...

 

Turn off this option! Nokia 3310 using Lefthand

Link to comment
Share on other sites

До гиганта няма нет! Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Здравейте, @vebaev,

 

Проверихме Вашия сигнал и установихме, че в момента, в който сте ни търсили, е имало авария и услугите Ви са били засегнати от нея. Ако все още изпитвате затруднение относно използването на услугите, може наш представител да се свърже с Вас и да съдейства.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

 

 

Бихме искали да Ви информираме, че през последните седмици имаше процес на предоговаряне на условия с праводържателите на канал Euronews. За съжаление, не успяхме да се споразумеем, поради което се налага да прекратим излъчването на канала. Потърсихме алтернатива и на мястото на канал Euronews ще бъде наличен от днес канал N24 - новинарски канал на немски език, който излъчва 24/7.
Link to comment
Share on other sites

Преди не съм питал за канали, но има ли някаква възможност за Comedy Central или Adult Swim?
За Comedy Central знам, че се предлага от Vivacom, но Adult Swim не съм сигурен дали не е кабелен канал ограничен за територията на САЩ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И сега има вариант да се гледа на всяко едно место по света , стига отсреща да има добър интернет доставчик, инвестицията е около 250лв еднократно. Трябват 2 микротика и EoIP тунел по между им.

Link to comment
Share on other sites

И сега има вариант да се гледа на всяко едно место по света , стига отсреща да има добър интернет доставчик, инвестицията е около 250лв еднократно. Трябват 2 микротика и EoIP тунел по между им.

 

Тука не позна - трябват парички. Аз например не мога да си прокарам нет в рамките на града - РЕЗИЛ. Искам да унищожа дори от архивите си Виваком, но никой не стига до мен. Гарови и казват - пускаме, но наема за боклуците е над 600 на месец, за кабел под зЪмята в техни шахти. И нетЯ ни ке дойде на около над 60 кожи на фирма. Аз съм готов да ги препикая 60 кожи, но да не ги давам за псевдо АДСЛ...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми струваше два rb951-2Hnd за всяка от страните за да пусна виваком iptv в мрежата на кулбокс. Същото упражнение съм го направил на мой приятел за да гледа в Лондон iptv на вивата.

 

 

 

Edited by londongunner
Link to comment
Share on other sites

Нещо не зададох въпроса правилно мисля :) Интересува ме оптичен интернет до мойто ПеЦе директно :) Демек ми трябва Coolbox да дойдат на село, но така като гледам няма да е тоя век, та ще си остана с мечтите :)

Link to comment
Share on other sites

Имам много сериозен проблем с тая нужда на ТВ приемника веднага да се включва и изключва.

Всичко е накачено към ресивер и с включването на ресивера се включва и приемника. Без значение дали гледам ТВ или не.
До тук добре.

Имам обаче някакъв проблем при събуфера, който по някаква причина ресетва ресивера понякога при включване. Предполагам, че е нещо по кабела, но това сам трябва да си го установя.

Проблема е, че при тези автоматични включвания на събуфера и евентуални ресетвания на ресивера, телевизията също се ресетва и трябва да я включвам на ново, защото ме вади в стартовия екран. Ако може да се направи приемника да се изключва 10-20 секунди след прекъсване на сигнала (в случая изключване на ресивера), това ще реши проблема с постоянното рестартиране при минимални прекъсвания. Ще реши и проблема при евентуален токов удар, който изключва или прекъсва за секунда телевизора.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте Killerincho, към момента нямаме планове за разширяване на мрежата ни към гр. Стамболийски.

Здравейте w00x, благодарим за предложението, ще проверим дали може да се направи.

Здравейте Lucky Luciano, трябва доставчика на съответният канал да ни подаде информацията относно смяната на името на канала, за да можем и ние да го променим при нас.

Здравейте plameni, проблемът с липсата на EPG при Film + HD е коригиран.

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...