Jump to content
BulForum.com

Местожителство: София


Recommended Posts

хи,аз като нов "пловдивчанин в София" , искам да ви питам правите ли още сбирките,кога и къде?

 

Ами май май се разпаднаха аз се каних ама така и не отидох...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Здравейте.

И мен живо ме интересува дали скоро няма да се направи срещичка в тъпото софе, ще се радвам да видя хора, които не сам виждал скоро.

Link to comment
Share on other sites

Имаше масово желание по едно време, но организацията се провали. От време на време се виждаме на малки задушевни групички за чай :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше масово желание по едно време, но организацията се провали. От време на време се виждаме на малки задушевни групички за чай :)

 

 

 

Надявам се някои да се сети за моята дребна душица, следващия път.

Поздрави

Link to comment
Share on other sites

аааааа ако е за чай ,мен не ме бройте :) , но иначе сериозно,обадете се ако пак се събирате,че съм нов-новеничък в София :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Подарявам билет София - Пловдив за ускорен бърз влак. Трябва да се завери до 17-ти този месец, а аз няма да пътувам в тази посока.

Който реши - да драсне едно ЛС, ще се разберем как да си го получи.

Link to comment
Share on other sites

Подарявам билет София - Пловдив за ускорен бърз влак. Трябва да се завери до 17-ти този месец, а аз няма да пътувам в тази посока.

Който реши - да драсне едно ЛС, ще се разберем как да си го получи.

 

Добре ще е това да се постне и в Buy/Sell раздела, където повече хора ще могат да го видят. Иначе аз бих ти го взел (и платил) билета, но още не съм решил кога точно ще си пътувам до Пловдив тази седмица - дали петък 17-ти или събота 18-ти.

Link to comment
Share on other sites

За плащане и дума не искам да става - имам възможността и желанието да го дам безвъзмездно. Ако някой реши - оставила съм го на неутрална територия (в чайната на ул. Гладстон 2), просто попитайте на бара и ще ви го дадат.

Link to comment
Share on other sites

Дечица, дойде летният сезон и се преместихме на открито. :music

Какво ще кажете утре или в четвъртък да разцъкаме малко федербал?

Може малко битнишко да ви се струва, но дворчето на кооперацията е уютно и прохладно, има и пейчици за бири-мири :)

Link to comment
Share on other sites

Адрес нещо, време.... Иначе аз не съм против, тъкмо утре/днес/ ми се очертава свободен ден, стига да не ме вдигнат пак по тревога...

Link to comment
Share on other sites

А някой има ли идея къде има условия за цъкане на волейбол?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не знам за бири и волейболища ще се организираме ли, но да направя едно предложение за намиращите се в София след средата на август. В момента работя по проект, свързан с любителите на кафе, ако има желаещи да се включат в маркетингово проучване на подобна тема, нека пишат по едно съобщение. Очертават се интересни групи с интересни хора :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам за бири и волейболища ще се организираме ли, но да направя едно предложение за намиращите се в София след средата на август. В момента работя по проект, свързан с любителите на кафе, ако има желаещи да се включат в маркетингово проучване на подобна тема, нека пишат по едно съобщение. Очертават се интересни групи с интересни хора :)

 

Кажи нещо повече де :)

Link to comment
Share on other sites

Ами трябват ми/ни хора, които традиционно пият кафето си по един и същи начин, независимо каква марка и по колко броя на ден. Правим един предварителен подбор по телефона, след което евентуално ги каним на групова дискусия в офиса ни. Групите се състоят от около 6-8 човека, като тук се обсъждат определени продукти, реклами и т.н. (според изследването). Естествено, за отделеното време респондентите получават ваучери на различна стойност - от 15 до 50 лв.

Този месец, както и през септември ще има изследвания за кафе-пиячи, цигаромани и Активиа-използвачки :)

Link to comment
Share on other sites

Ами трябват ми/ни хора, които традиционно пият кафето си по един и същи начин, независимо каква марка и по колко броя на ден. Правим един предварителен подбор по телефона, след което евентуално ги каним на групова дискусия в офиса ни. Групите се състоят от около 6-8 човека, като тук се обсъждат определени продукти, реклами и т.н. (според изследването). Естествено, за отделеното време респондентите получават ваучери на различна стойност - от 15 до 50 лв.

Този месец, както и през септември ще има изследвания за кафе-пиячи, цигаромани и Активиа-използвачки :)

 

:) Ами аз влизам в първите две групи. Иначе не съм Активиа-използвачка хахаха :lol:

Link to comment
Share on other sites

:) Ами аз влизам в първите две групи. Иначе не съм Активиа-използвачка хахаха :lol:

 

Но сигурно активно използваш активия-използвачки. :laughing:

 

Аз пък не пия вече кафе (осем месеца) и не пуша (близо 24 месеца) и Активия не ям.

 

Ако някой ден проучвате пиещи билкови запарки сутрин, обед и вечер - бройте ме.

Link to comment
Share on other sites

Но сигурно активно използваш активия-използвачки. :laughing:

 

Аз пък не пия вече кафе (осем месеца) и не пуша (близо 24 месеца) и Активия не ям.

 

Ако някой ден проучвате пиещи билкови запарки сутрин, обед и вечер - бройте ме.

 

Хаха ем не знам вече ще ги питам дали са такива или не за да сформирам статистика :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Котето ни е много болно и има нужда от кръвопреливане. Засега сме намерили един котарак, чийто стопанин е готов да помогне. Утре ще направим тест за съвместимост на кръвта.

Надявам се да намерим още потенциални котета-кръводарители, в случай че утре резултатите са отрицателни.

Ако някой има голяма здрава котка или познава човек с такова животно и има желание да помогне, нека ми прати съобщение. С kopche ще сме безкрайно благодарни на всеки отзовал се.

Link to comment
Share on other sites

Котето ни е много болно и има нужда от кръвопреливане. Засега сме намерили един котарак, чийто стопанин е готов да помогне. Утре ще направим тест за съвместимост на кръвта.

Надявам се да намерим още потенциални котета-кръводарители, в случай че утре резултатите са отрицателни.

Ако някой има голяма здрава котка или познава човек с такова животно и има желание да помогне, нека ми прати съобщение. С kopche ще сме безкрайно благодарни на всеки отзовал се.

 

Свържи се с хората тук: http://catfriends-bg.org/Za-kontakti.php

Имат опит и връзки с ветеринарни специалисти в София. Имат и котки. Имат опит и с болни котки.

Link to comment
Share on other sites

Различни гледни точки. Как да спрем жестокостта към животните, ако преди това не сме спрели жестокостта към хората? Не ме карайте да повдигам тая тема...

Link to comment
Share on other sites

Различни гледни точки. Как да спрем жестокостта към животните, ако преди това не сме спрели жестокостта към хората? Не ме карайте да повдигам тая тема...
Лесно. Като увеличим жестокостта към хората.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...