Jump to content
BulForum.com

Местожителство: София


Recommended Posts

Може и аз да се изпляскам някой път, да видим ще можете ли да понесете ВИП-присъствието ми :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply
Като за първаа софийска среща - беше добре. Трима човека си е нещо. Може да сме били малко, но от сърце ;]

Доволен скорпион.

Другият път от по-рано да напомняте, че да има време да си изорем нивата навреме, а не в последния момент :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Младежи, ще се събирате ли тази вечер?

 

Аз се тръшнах с някаква температура sick.gif

А трябва да се лекувам, че в сряда пристига една мила финландка, на чието разположение трябва да съм...

Link to comment
Share on other sites

Хора, я кажете ресторант, който да предлага нетрадиционна етно кухня.С тая префърцунена фраза искам да кажа, че търся ресторант тип китайски/японски/корейски/пакистански/арабски в който се прави свястно национално ядене от нестандартни суровини и задължително да сервират нещо мнооооооооооого люто.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Обсъдено е с няколко човека. Предложението е следното:

Понеделник, 13.10.2008 да вземем накрая да се съберем софийската част от форума и да му ударим по някоя бира... или направо ракия/уиски/коняк/ром. Отправям официално предложение към всички живущи/работещи/учещи/временно пребиваващи в София да си довлечат задните части 19 часа на Попа и от там да щурмуваме Дивак/някое Уго/Халбите или което намерим свободно. Ако всички се обединим около някое заведение може да направим резервация. за което би било желателно да се знае колко човека ще сме.

Предложението се пуска с такъв времеви аванс, че да няма после "що не казахте по-рано". От тук нататък оправдания не се приемат. Пишем неизвинени отсъствия и черни точки на всички пребиваващи в София и неявили се!

 

П.П. Наско, не прекалявай със спама в темата, да може и да се разберем за срещата ;]

 

Ред: Хаха, 4100ен пост.

 

Ред2: За сега с ентусиазъм е приета идеята от мен, second.life.syndrome, kopche, PSYCHOSIS и мога да си заложа 3-4 санта от косата и че сАтанас е мобилизиран и в пълна бойна готовност :)

Link to comment
Share on other sites

П.П. Наско, не прекалявай със спама в темата, да може и да се разберем за срещата ;]

 

Ред2: и мога да си заложа 3-4 санта от косата и че сАтанас е мобилизиран и в пълна бойна готовност :)

 

 

Ще си нося ножици :) Или поне нож.Искам ги тия сантиметри. Между другото, на мен ще ми трябва около половин час, за да се домъкна, тъй като края на работният ми ден е в 19:00...

Link to comment
Share on other sites

Reminder!

 

Понеделник, 13.Х.2008г., 19 часа, Попа - софийска среща на форума.

 

Отправям официална покана към ov3rm4n, Grimjaur, PSYCHOSIS, kopche, second.life.syndrome, Rimy_Sun, NEO_DDT, maddrum, JDFU, Veno, Veli и всички останали знайни и незнайни представители на форума, живеещи/работещи/учещи или просто временно пребиваващи в София. Моля всички, които съм пропуснал да ме извинят :)

 

За сега не сме резервирали място някъде, но ако достатъчно хора потвърдят желанието си да се съберем - може да се обадим някъде да ни запазят маса. Като за целта е добре да се знае коlко човека ще дойдат :)

Link to comment
Share on other sites

Reminder

 

Между другото, на мен ще ми трябва около половин час, за да се домъкна, тъй като края на работният ми ден е в 19:00...
Link to comment
Share on other sites

Хм, понеделник се пада 13ти, пък 17ти е петък :)

Както и да е, мен и в двата случая не ме бройте, пожелавам ви много приятно изкарване/прекарване/прибиране :)

Link to comment
Share on other sites

В понеделник съм на работа до 22 часа, а предполаам, че по това време ще се ориентирате към приключване вече. Може пък да организирате две поредни срещи в два поредни дни. Примерно ;)

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам май пак ще сме аз, Психозата и копчето... ако и на тях не им изскочи нещо...

Не знам... аз вече нямам мнение по въпроса... Аз съм свободен и вторник и четвъртък... Уж го планирахме от преди 100 години, ма карай... Нещо ми отидЕ ентисуазма за тая среща...

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам май пак ще сме аз, Психозата и копчето...

 

 

А мене що не ме броиш, бе галфон? :angry: Ша ти дърпам ушите!!

Link to comment
Share on other sites

Еми и аз няма да дойда и точка... 'бал съм го... Явно тая утопия да се съберем по софийски няма да я бъде. Ако на някой му се организира нещо - да организира... Желая му успех!

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината - моите също. Там някъде, дълбоко в себе си подозирах, че нещата отново ще се осерат. Очевидно е, че хората нямат желание да се събират. Защото ако имаше желание - щеше да се намери и начин. Така че конец. Който има желание да пие бира или други напитки в моя компания - знае ми скайпа или знае как да се сдобие с него. А хората, в чиято компания бих пийнал нещо знам как да го намеря...

Така че сАтанасе, дай да му ударим по някоя-друга фанта ечемик :) Драсни един пием кога и къде ще ти е удобно 'се видим ;]

Link to comment
Share on other sites

Fans знаеш ли го? Там можем да запием утре...Евентуално :) Пък ако нешо, утре ще ти пусна една лична.

Link to comment
Share on other sites

Подозрения - шмодозрения. Много добре знаете, че нещата не опират само до желание. Ама няма какво да се оправдавам - и вие работите, знаете какво е. Айде стига толкова, че преядох и ми е зле.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Мили хора, преди по-малко от час се натъкнахме на изгубен женски питбул на ул. "Цар Сименон", в района на Женския пазар. Изглеждаше млада и явно имаше бебета. Движението беше много натоварено, а тя обикаляше уплашено между колите. Купихме й кебапчета с надеждата да ни последва, но беше твърде страхлива, а и обикаляше само в определен периметър. За жалост бяхме без кола и нямаше какво да направим, около час се мъчихме да я примамим, но не тръгна след нас.

Кученцето имаше хубава метална каишка, беше кафяво и имаше бели петънца по гушката и главата, с нерязана опашка.

Знам, че тук е едно от последните места, на които е удачно да пиша, но колкото повече информация на различни места, толкова по-голям шанс да си я намери стопанинът.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...