Jump to content
BulForum.com

Местожителство: София


Recommended Posts

Е, тогава утре ще резервирам маса за шест+ души в бирария Петте кьошета за 18:00 ч.

Моля присъстващите да драснат едно ЛС, за да им дам телефон за контакти в случай, че не можем да се открием :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

по-добре проекто-писъстващите да ти пратят своя телефон. ако има нова информация ще пуснеш един есемес до всички и това е.

 

мен ме брой двама.

Link to comment
Share on other sites

очертава се май буреносна вечер. дано се размине. на всичко от горе ще ходя до Лозенец по работа и от там ще се смъквам към кьошетата, дано не ми се налага да си купувам по спешност омбрела... :D

Link to comment
Share on other sites

Аз тъкмо похвавалих времето какво е приятно, а то взе, че се начумери.

Пък мисля да навестя едно магазинче за сладки на Скобелев преди това, за да разбера на кой номер се помещава. Искрено го препоръчвам. Страхотни ореховки предлагат, винаги са пресни - зареждат по малко и бързо свършват, та не се застояват много-много.

Link to comment
Share on other sites

в реновираното Фантастико в Надежда ако знаеш какви ореховки предлагат! От истински натрошени орехи. Няма такива. Не знам кой ги прави, мисля че щанда като цяло е на Рицка, но някои от нещата на него не са техни. Не знам по другите Фантастико има ли такива щандове. На Скобелев се мъча да се сетя къде би било това магазинче, но не се сещам, ама хич...

Link to comment
Share on other sites

Ами то е едно малко такова, сбутано. Ако не работи дори трудно може да познаеш, че има магазинче там и много пъти съм го подминавала.

Трябва и за него да се пусне такъв слух, че ако не си бил там, не можеш да го намериш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо се заканих, че това ще е най-многолюдната софийска среща, а то... :)

 

Предлагам 24-ти октомври за следващо биропиене. Който желае да ни удостои с присъствието си, нека да драсне два реда, за да знаем.

 

А какви разкошни картофки има в тая бирария...

Link to comment
Share on other sites

Ами не мисля, че трябва да отправям лични покани към когото и да е - писала съм в темата, чувствайте се поканени.

Отворени сме към всякакви предложения за кръчмички за биропиене, бягане в парка, шляене по улиците :)

Link to comment
Share on other sites

да бе, не е дори задължително да е на маса и на бира. всякакви мероприятия са възможни. може да отидем на театър... на поляна, на Боянския водопад... сега е студено вече, но на пролет може да се организираме за излетче извън София...

Link to comment
Share on other sites

Чревоугодническое информбюро сообщает:

 

В Cookies на ъгъла на Графа и Солунска (пл. Славейков) готвят невероятни вкусотии и обслужват бързо, културно и на ниво.

Link to comment
Share on other sites

Чревоугодническое информбюро сообщает:

 

В Cookies на ъгъла на Графа и Солунска (пл. Славейков) готвят невероятни вкусотии и обслужват бързо, културно и на ниво.

А каква фламбирана плодова салата имат само...

Link to comment
Share on other sites

утре е 24 Октомври. Предпочитания за мястото на биропиенето се приемат до довечера в 18:00. Ако не - остава пак Петте Кьошета. Кой ще идва?

Link to comment
Share on other sites

Аз и kopche този път ще сме на линия. Нека бъде пак Петте Кьошета - s.l.s тъкмо ми обясняваше за картофите с лучени кръгчета и като се почна едно обилно слюноотделяне...сега трябва да минавам с парцал :D

Относно часа - 19:00 ми се струва прилично. Направо в заведението ли ще се ходи, или ще се събираме на централно място?

Link to comment
Share on other sites

1900 e ок. направо там също е ок. миналия път нямаше много хора, сигурно защото беше понеделник, не знам. някой ще резервира ли или ще щурмуваме без предупреждение? нямам телефон на бирарията, но сигурно може да се намери. s.l.s чака потвърждение на sms защото е скъсала мрежата, ти ли ще й потвърдиш или аз?

 

DeZoeker за малко да дойде, но току що отпраши към Пловдив... обеща за следващия път.

Link to comment
Share on other sites

аз вече преболедувах, човека е ваксиниран, така че не ни плашиш нас... но важното е ти да се оправиш все пак. загрей се с нещо, лекувай се и оздравявай бързо.

 

почвам да се мисля, че никога няма да се съберем :) има резервирна маса за довечера за 1800, ако някой реши да се присъедини. Ако не - ще ударим един белот четиримата и тва е :)

Link to comment
Share on other sites

Да питам живеещите в София - има ли някой с интернет към Мегалан и достъп до тяхния вътрешен сървър?

Link to comment
Share on other sites

me - no. при мен няма обхват. че има ли още такива неща като локални сървъри?!

 

на мен ми е интересно колко хора все още са в софия... до сега съм видял... двама :laughing:

 

сериозно - хора не ядем. или никой не желае да седне на маса с нас? ако е това - кажете, да спрем с обявите за сбирки. срещи можем да си уговаряме и по телефона, не ни трябва форум вече за това. толкова желаещи имаше уж...

 

прекарахме си страхотно и тази вечер, компанията беше невероятна и само може да съжалявате какво пропускате ;P

Link to comment
Share on other sites

При първа възможност и аз ще дойда да се видим, следя темата. Просто този уикенд съм си в Пловдив и нямаше как. Като гледам тази среща е била кратка или ov3rm4n ти си постнал докато си бил на масата :)?

 

За локалните сървъри и аз не знаех, че още ги има. В София не съм на Мегалан, но ми е любопитно дали все още си пазят и поддържат вътрешния сървър?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...