Jump to content
BulForum.com

Местожителство: София


Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Да бе, да не мислиш, че така лесно бих нарушила нечия интернет анонимност.

Ние сме гадни елитисти, наш'те срещи са в тесен кръг и инфомацията, която даваме тук, е само за заблуда. :ph34r:

 

Чудя се дали следващият път да не организираме едно палачинково парти вкъщи, а?

Link to comment
Share on other sites

Хах ако ида да уча в София догодина, специално ще ти дам 3-4 бурканчета с различни сладка :)

ПС:Сори за оффа ии приятно прекарване :D

Link to comment
Share on other sites

мисълта ми беше- който дошъл, добре дошъл, условия за участие не приемаме и не поставяме и не договаряме. какво е това - аз ако дойда ще играем ли на дама... ще плетем ли белгийски дантелки... или идва човек, или не идва.

Link to comment
Share on other sites

Принципно мога да ви препоръчам 1516. Велосбирките в София от години ги организират там. Много приятна бирария с нелоша кухня. Събота ще съм там, по различна линия.

 

9800389 e телефона за резервации.

 

 

Хубава кръчмичка е, обслужването е бързо, само порциите им са малко мънички като за такава лакомия като мен :laughing:

 

 

Съгласен, но освен велосбирките, се провеждат и каякарски, а също и на БАССЕС. Улучим ли такъв ден - трудно ще намерим място. Съобщавам - открито е малко заведение за бързо хранене, близо до информцентъра на МО. Готвят чудесно, а десертите/за обичащите сладко като мен/ са супер. Точно срещу Заводстрой се пада. Иначе мен в близките няколко седмици не ме търсете никакъв, че ако можех и троен да бях, пак нямаше да смогна навсякъде...

Link to comment
Share on other sites

Валя, не знам какво мрънкаш от порциите в 1516. С една порция крилца с порнфлейкс се наядох като пич...

 

Иначе баси иронията - като живеех в София миналата година си празнувах рожденния ден в Пловдив. Сега... живея в Пловдив... и си прзнувах РД-то в София :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

E, аз съм тревопасно и не мога да взема отношение по въпроса с месните ястия. Иначе в 1516 много ми харесва радушното обслужване, което обаче не е твърде натрапчиво (в Дивака малко прекаляват на моменти, големи са нинджи :ph34r: )

 

Открих много разкошно местенце в Зона Б-5, в уличките зад хотел Родина. Казва се Островчето, имат много разнообразни вкуснотии с умерени цени. А пък чийзкейка им е пре-въз-хо-ден!

Link to comment
Share on other sites

Аз ще съм само духом с вас/за кой ли път.../ Имам много важно занимание - ще варя ракия...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kой е казал, че ще използваме сладко (не, че няма домашен рачел и сладко от дюли вкъщи) :o)

Може да ги гарнираме с различни плодове... Обещавам да сме максимално съпричастни с хората на диета.

 

Всъщност се чудех дали да не направим буркан парти и да ви дам разни задачки-закачки, но реших, че няма да има много желаещи... При все това, че е ужасно забавно да се прави сладко от портокалови корички... (Повтарям ли се вече?)

Link to comment
Share on other sites

ама без да раздадеш задачки няма да е интересно според мен. няма да участваме само с ядене я. правенето на сладко не отнема ли много време?!

 

...не искам да казвам, че ще дойдем все още, защото все още не са ясни някои моменти в обкръжението ни... но бихме искали да дойдем.

Link to comment
Share on other sites

Аз се бях вкарала в такова приключение преди време - белене на люспици от портокалите, рендосаване, варене... По принцип отнема около час и половина-два, но тогава се бях отплеснала и едва почистих кухнята после - всичко беше в безумно гъсто и лепнещо подобие на сладко... Някой беше решил да сложи капака на тенджерата и то вряло, вряло... :wacko:

 

Приемам всякакви предложения за естеството на мероприятието.

Link to comment
Share on other sites

Валентино....Друга дата не можа ли да измислиш... ПАК няма да присъствам поради снимането на филм и празнуването на РД.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам има голяма вероятност сама да си ям палачинките (не, че се оплаквам :laughing: ). Обичайните заподозрени май няма да са в града или са заети, а пък другите хора, пребиваващи в София, съм ги обявила за фантоми, докато не се явят на някое биропиене...

Link to comment
Share on other sites

Ако говориш за онази поляна до езерото - аз идвам с жената. За мен искам обаче порядъчно количество вино от боровинки/къпини или някаква билкова ракийка, защото не може така само с чай и палачинки :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Хапването на палачинки се отлага. И съответно се замества с консумиране на салати/картофки/ребърца с удоволствие, бира или винце.

 

Мястото е бирария Петте кьошета, денят е сряда (9-ти), часът около 19:00. Хау!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...