Jump to content
BulForum.com

Местожителство: София


Recommended Posts

И аз съм 'за', за тези дати. Мястото ми е безразлично...като предложение бих могъл да подхвърля заведенията до езерото Ариана (онова до Орлов мост ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Снощи за пръв път бях в О!Шипка и останах доволен - предлагам да го впишем в списъка с евентуални места за събиране :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи за пръв път бях в О!Шипка и останах доволен - предлагам да го впишем в списъка с евентуални места за събиране :)

Коя от многото? :)

Link to comment
Share on other sites

За тази близо до БНТ, точно след Вещиците.

 

Май е добре вече да определим нещо, ако ще се виждаме тази седмица.

Link to comment
Share on other sites

Хм, даденото по-горе предложение за Арианестите заведения никак не звучи зле. Отдавна си мисля за посещение там. Въпроса е, да не ни очалгарят там, или да не е прекомерна цифромания.

 

П.П. Баба Яга?

Link to comment
Share on other sites

Хм, даденото по-горе предложение за Арианестите заведения никак не звучи зле. Отдавна си мисля за посещение там. Въпроса е, да не ни очалгарят там, или да не е прекомерна цифромания.

 

П.П. Баба Яга?

Аз бях наскоро....не беше нито чалга, нито много скъпо.

 

Нали не говориш за баба Яга в Ст. град? Не не....колкото по-далеч от тоя квартал, толкова по-добре :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Нали не говориш за баба Яга в Ст. град? Не не....колкото по-далеч от тоя квартал, толкова по-добре :bgrin:
Говоря за Баба Яга в Борисовата Градина...

Освен това си допуснал сериозна правописна грешка! Пише се Кретенски Град :]

 

Имам известни подозрения, че вече се е оформило едно лоби, което с помощта на средства за директен контакт отбират winners от loosers за бъдещата среща, защото само си плюнчим пръстите без никакви организационни идеи...

Link to comment
Share on other sites

На мен ми е все тая къде ще сме, така че давам още един глас за Дивака. Само искам линк от bgmaps, за да знам как да стигна до там :)

Link to comment
Share on other sites

За да прекратим споровете - давам и аз един глас за Дивака и също така - моля за link от bgmaps. Като се има предвид, че живея в центъра, до НДК - за мен е все едно къде в центъра е :)

 

Само имам една много гореща молба, отправям я много от рано. Ако срещите станат традиция, което не е изключено - нека не бъдат в Сряда, защото тогава традиционно се събират велосипедните форумисти и доста здраво ще се разкъсвам :D

Link to comment
Share on other sites

Сряда

Ти пък се изказа :) Баш по средата на разгорещена работна седмица едва ли някой ще има сили и време да се мъкне по заведения.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Внимание, внимание, наострете очи и отворете уши за следното важно съобщение:

 

Провъзгласявам всеки последен понеделник на месеца за ден за "социализиране чрез бироупотребление"! Мястото на срещата е пицария Уго, намираща се на ул. НЕОФИТ РИЛСКИ №68.

 

 

 

Часът на срещата ще да е към 8-9 вечерта /подлежи на доизглаждане/. Също така на доизглаждане подлежи и въпросът за аресвипиването - добре ще е всеки желаещ да потвърди желанието си от гледна точка на евентуални резервации и т.н. От друга страна може да се кара през просото - знае се датата, знае се приблизителният час, знае се мястото - всеки се налива там и се оглежда за познати лица. Тук като проблем може да се яви фактът, че някои лица са непознати, но какво пък, няма перфектни планове на този свят. :)

 

Казах! Който дойде - дойде, който не дойде - не дойде! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Утре е заветният ден. С копчето ще сме на Попа в 20:00 часа и оттам ще потеглим към гореспоменатото Уго. Ако някой има желание да дойде, нека пише, за да знаем дали да чакаме :)

 

Който не ни познава, да гледа за тези двамата: p1040047np0.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Утре е заветният ден. С копчето ще сме на Попа в 20:00 часа и оттам ще потеглим към гореспоменатото Уго. Ако някой има желание да дойде, нека пише, за да знаем дали да чакаме :)

 

Който не ни познава, да гледа за тези двамата: p1040047np0.th.jpg

Аз ще съм на линия :)

Link to comment
Share on other sites

Кофти е, когато работата пречи на удоволствието :)

Копчето също ще я задържат след 9. Аз ще се появя на Попа в 8, ако случайно някой се излъже да намине.

Link to comment
Share on other sites

Като за първаа софийска среща - беше добре. Трима човека си е нещо. Може да сме били малко, но от сърце ;]

Доволен скорпион.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...