Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Т.е. едно голямо нищо ни каза освен това което вече знаехме, че и си с V-мотор.

 

А на тоз стенд мап ли си й правил или?

 

Що бе, виждал съм съвсем различни графики на V-мотори, дори и конкретно на V6, а тази напълно ме припокрива и с конете, и с Nm-те, разбира се със съответните паралелно намалени цифри. Не съм й правил нищо, просто още когато я взех преди 5 години реших да видя моментното й състояние.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ок, явно е мноого близко покриването. Аз по принцип казвах, че повечето V-образни са си такъв тип плавна крива - поне аз все такива съм виждал, атмосферки.

 

А на другия като твоя имаш ли я да видим? Щото не е нормално да има големи разлики.

Link to comment
Share on other sites

Че това си е от Маднес Моторспорт. Трябва да питам пак...ама или беше за проверка на заводските данни, или имаше много леко пипане

Link to comment
Share on other sites

Да, на Маднес е.

 

@host, няма какво да давам - напиши в гугъл v6 dyno graph и ще видиш доста разлики (гледай атмосферките). Търсих си моята графика, но явно я нямам на лаптопа, а само на настолния, но иначе моята крива на конете след максимума е по-скоро такава - бая време след 5.6к върви само надясно като падаше само с 3-4 коня.

Link to comment
Share on other sites

Карам си аз по павета, чувам някав странен звука, спирам гледам отзад в дясно RFT-то долу... Викам чакай само да завия на бул. Свобода и да свалям джантата... Само завих и чух "дзъъън" >>>

 

https://plus.google.com/105643993251313802283/posts/EAoccKqA77L

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Как така откъртваш такова парче? Или е имало яко заварка за да стане, или си супер късметлия с дупките  :JC_golly:

 

А и защо ми се струва, че малко борда на гумата е заминал?

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Дам, тъпия тъптатолк ми изтри 1/2 мнение. 

 

Та явно преди да чуя (щото си карам на дигнати джамове), съм си минал има няма целия В. Априлов с скорост около 40км/ч ... и познай RFTто тотално спаднало по какво се е търкаляло... по усиления борд. А отзад камбъра ми е над 2 градуса, и тая джанта имаше точно на това място заварка ... и те така.

Link to comment
Share on other sites

Ти не караше ли на 16 цола? Turn off this option! Lenovo A5500-H Turn off this option! 2

 

И аз съм останал с това впечатление, а и май не съм мяркал в темата с хвалбите да е преминал на по-голям цолаж...

 

ТОЗИ ТАПАТАЛККККККККККККККККККККККККККККККККККККККККККККККККККК

 

Много пъти сме коментирали, че никого не го :hump:  кой с какъв телефон си бил написал поста и с любезното съдействие на кой поред тъп талк е станало това и поради тази причина всички тези празни добавки винаги съм ги класифицирал като :spam: ...и понеже в този форум спамът е забранен с правило, чудя се дали да не слагам всеки с тъп талк на по седмица мод-режим, докато не си махне тъпата функция, която знам че не е никакъв проблем да се махне, но продължавам да се изумявам защо хората не го правят, а продължават да се правят на разсеяни ; могат да прекарват часове във фейса, по форумите или пък да играят игри, но не могат да отделят и минутка, за да стигнат до опцията за изключване на добавянето ; от тук си вадя извода, че просто им липсва добро желание, което вече не ме изумява толкова...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си спокоен, ама от време на време и аз имам нужда от малко свободни разсъждения...няма само на дедо дългите постове да четете я... :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Както Ванката сподели преди време: ползвайъе си темата за мобилни телефони на форума, повече от достатъчна е. Аз нея ползвам :)

Link to comment
Share on other sites

 ...и понеже в този форум спамът е забранен с правило, чудя се дали да не слагам всеки с тъп талк на по седмица мод-режим, докато не си махне тъпата функция, която знам че не е никакъв проблем да се махне, но продължавам да се изумявам защо хората не го правят, а продължават да се правят на разсеяни 

 

 

следователно БАН и да закриваме фоума  :spam-die: :lol:

Link to comment
Share on other sites

добра идея!

 

Карай бе, щом вече почнаха да пускат рапорти, че сме комплексари, значи сигурно е от това...

 

----------------------------------

 

Не знам за вас, но откакто хвърлям по някой поглед на американския Top Gear, клоунадите на Джеръми Кларксън дори почват да ми се виждат забавни.

 

П.П. Ония просто прекаляват с нелепиците...

Link to comment
Share on other sites

Карай бе, щом вече почнаха да пускат рапорти, че сме комплексари, значи сигурно е от това...

Казват че им завиждаме за телефоните ли? :laughing:

 

п.с.: една тема от ФВ форума за Туарег на газ: http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=87&t=420446

Edited by Gerasim Panteleev
Link to comment
Share on other sites

И двата не са кой знае какво, но американския е малко по-свеж за мен. Има серийки дето тотално не стават, но TG Uk не е имало интересна серия скоро. Предпочита да си гледан Drive (youtube) или Motortrend, и The Smoking Tyre примерно.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

В тая тема за Таурега що глупости за изписали на едно място. Щяли да се скапят буталата от газта, другия всяка година дискове щял да сменя, на 6 месеца накладки, разчети по месеци. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Много сметки много нещо, все едно по 100 хил. На година ще се кара с него. ГоУеми сме разбирачи....

Хората карат на метан по 300 хил. И нищо няма на колата, тоз за газта се хваща...

Link to comment
Share on other sites

Е, ти все едно падаш от небето. Във всеки автомобилен форум има по 2-3 "капацитета", на които само стига да им четеш мненията и ще ти е весел денят. На мен ми хареса как газта не се разпределяла правилно и имало различно топлинно натоварване на буталата :laughing:  :laughing:  :laughing:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...