Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

На Брезовско шосе в посока Войводиново, където е последната спирка на рейсовете(ИЗК Марица) отстрани има една гумаджийница, където пълнят с азот, цената е май е към 2-2.50лв на гума.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не повече от 4 лева е доколкото помня.

 

Личните ми впечатления са ПЕРФЕКТНО поведение на колата зима-лято.Никакво значение от темп. промени.В закой си е супер, стига да си на нуж. атмосфери.Предните ми бяха спаднали защото( невероятна изненада ) един майстор( вкъщен ) решил да ги регулира, че му били твърди.Сега са на 2.2 преди ги бях направил на 2.0 супер бяха.Сега са повече, че като се кара багаж е толкова по книжка пък смятам да карам извънградско доста.

Link to comment
Share on other sites

Да, знам че и по-бавно спадат. Мисълта ми беше, че като ходя на места като Калояново например, помпя малко повече гумите (към 2.4)...да ама след всяка партида обиколки след като спра, гумите продължават да пушат поне още 2 минути...не ми се мисли пък колко атмосфери са станали вътре...все се каня да ги измеря в такъв момент, но обикновено или съм свалил манометъра, заедно с целия останал багаж от багажника, или просто веднага се приготвям за следващата партида обиколки и няма време за мерене.

Та идеята ми е ако азотът има по-малък коефициент на разширение от атмосферния въздух - дори само заради това му свойство си заслужава да ги помпя с азот.

Link to comment
Share on other sites

Най-просто да отговоря, ДА.Има смисъл ;)

Ако гумата ти е изрядна( говоря си за нормално каране, не пистово ) не би трябвало въобще да спада като я напомпаш с азотец ;)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

В нов пост, че е важно.

 

ЗАТВАРЯТ РУСКИ и БЪЛГАРИЯ.

 

Вероятно от утре или до няколко дни.Табелите вече са си по местата.Момчета, жална ни майка.Трафика до сега беше ад, е сега вече ще е още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

I predi 4-5 dena pred noviq planet ima6e 3 Bentlita i sprqh mejdu 2 ot tqh, no me o4udi , 4e ima6e spreni na bulevarda nqkvi mercedesi i porsche , posle kato vleznah i upravitelka mi vika 5 lv 6te vi slojim kym smetkata- za parking...

 

 

нямам думи...... :lol:

е тва да ти го кажат в заведение като това което уж претендира за елитно (според мене не е нищо особено) е бахти циганията...... :angry1

Link to comment
Share on other sites

нямам думи...... :lol:

е тва да ти го кажат в заведение като това което уж претендира за елитно (според мене не е нищо особено) е бахти циганията...... :angry1

 

 

Аз все още се чудя дали да не ида събота вечер там с камиона? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не напоследък...откакто го отвориха си е така тфа Бачи.Жалко...голям мерак имах да ида там ама не мерси...снобарска работа-шси ходим в Портокали :lol: :punk

Абе то май ще излезе, че повечето живеем в тази махала :) За елитността на Бачи- то и за мен като ДядоМраз е леко необяснима...но зверовете там са си налице...затова и автопарка на Вижън-а опустя сериозно :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Абе то май ще излезе, че повечето живеем в тази махала :) За елитността на Бачи- то и за мен като ДядоМраз е леко необяснима...но зверовете там са си налице...затова и автопарка на Вижън-а опустя сериозно :bgrin:

 

 

че вий не живеЙте в градЪ бре :lol: :lol: :P :P

Link to comment
Share on other sites

ми не знам - аз от Младежка до центъра съм за 10-ина минути нормално ходене,когато съм без кола :D

 

с колата прелиташ много ниско за 1 :P

 

http://clubf1.net/novina.php?n=7276 - не я гледайте от вътре :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

с колата прелиташ много ниско за 1 :P

 

http://clubf1.net/novina.php?n=7276 - не я гледайте от вътре :rolleyes:

 

 

Днеска я гледах и се чудих как може да и сложат ауспуси които са мечта на всеки хондаджия(поне повечето хонди в града са с като тоя тип)

Link to comment
Share on other sites

Днеска я гледах и се чудих как може да и сложат ауспуси които са мечта на всеки хондаджия(поне повечето хонди в града са с като тоя тип)

 

или грешно прочетох или говорим за японски тунинг. освен това е хубаво да има голямо ФИ.....е не винаги де :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

В нов пост, че е важно.

 

ЗАТВАРЯТ РУСКИ и БЪЛГАРИЯ.

 

Вероятно от утре или до няколко дни.Табелите вече са си по местата.Момчета, жална ни майка.Трафика до сега беше ад, е сега вече ще е още по-зле.

Защо ги затварят???

Link to comment
Share on other sites

бе ако стане нещо подобно на Източен ще си заслужава нервите...иначе чувам че на Васил Априлов ще махат паважа след това ;)

 

вЕрно в Пловдив караме по ебати тесните улици - за големите булеварди говоря.Древен град сме,ама във Виена и Рим са го решили тоя проблем отдавна :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...