Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

С цел да развеселя обстановката не беше ли с Хонда свързан лафа : "Воланът свършва, завоят не!"? :lol: :lol: :lol: (дано сега някой да не се направи на много убиден)

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ся гледах кви коли карат шеховете в Дубай, ама Хонда не видях :bgrin: , все пак може и наистина да не съм догледал, поправете ме, ако греша :bgrin:

 

http://koli.bg/bg/watch_210.html

Странно защо БМВ имаше само един модел, представен в клипчето.Някакcи не подхожда на такава велика марка, не мислиш ли?Сигурто шейховете не разбират нищо от коли и трябва да им се разясни какво точно представлява БМВ и как карат тоталните боклуци :)

 

гроздето май e кисело а :bgrin:

 

едит: пазу, ок, приемаме, че са 2-3.И след всичко изчетено дотук за БМВ си е меко казано...малко :unsure:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

Странно защо БМВ имаше само един модел, представен в клипчето.Някакcи не подхожда на такава велика марка, не мислиш ли?Сигурто шейховете не разбират нищо от коли и трябва да им се разясни какво точно представлява БМВ и как карат тоталните боклуци :)

 

гроздето май e кисело а :bgrin:

Не си го гледал до края май .. аз видях 2 или 3 ... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз примерно с удоволствие бих карал Audi S5 4.2 FSI tiptonic quattro - 350 коня обаче 130,000лв ми идват малко множко. Ако някой знае къде се продава 3 годишна такава за около 30 да свирка :P

 

 

за 3 години от 130 да стане 30 е възможно.... ама само ако е тойота/хюндай :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер ще треперя от страх, че ще дойдат всички хондажии да ме бият.Малии...

Колко вървели хондите...ами вървят толкова колкот бързо може да ги бута собственика им пеш.Що, да не са ракети?!От кога Хонда не е изкарвала нищо сериозно?NSX наистина беше гениална кола...ама после?

Бентли били най-великата кола...ами хубаво.За тебе са.Най-хубавата за мен кола е тази която ме радва - дали ще е возия, дали ще е със скорост или ускорение, дали с екстри вече са различни неща, пък може и цената да ме радва.

Link to comment
Share on other sites

Тая вечер ще треперя от страх, че ще дойдат всички хондажии да ме бият.Малии...

Колко вървели хондите...ами вървят толкова колкот бързо може да ги бута собственика им пеш.Що, да не са ракети?!От кога Хонда не е изкарвала нищо сериозно?NSX наистина беше гениална кола...ама после?

Бентли били най-великата кола...ами хубаво.За тебе са.Най-хубавата за мен кола е тази която ме радва - дали ще е возия, дали ще е със скорост или ускорение, дали с екстри вече са различни неща, пък може и цената да ме радва.

Личи ти че знаеш какво говориш :lol: Удари си главата в някой ръб и сложи край на мъките си...
Link to comment
Share on other sites

Да ти се връща. :)

А...и да не забравяме и s2000 само дето тя освен с изцеден 4 цилиндров двигател и добро шаси...други кой знае какви достаойства няма.То и тази година я спират от производство, жалко сега само Civic R ще остане на феновете.

А това пък си остана концепт само http://seriouswheels.com/pics-2007/2007-Ho...e-1920x1440.jpg

Дам добре, че ми казахте :) благодаря ви за загриженоста.Какво новия Акорд?270 к.с. на предно?!Алфа и те са силни там и те имаха една 250 к.с. 147 майче и леееко имаше проблем с ония работи "завои" май им казват.Да не говроим, че тоя Акорд си е една кола която на улицата я подминаваш съвсем спокойно.

Сега, да говроим за Генезис Купе на Хюндай е друга бира.Там е интересно дали ще е толкова както е на хартия добър.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

за 3 години от 130 да стане 30 е възможно.... ама само ако е тойота/хюндай :lol:

 

Ооооо ако знаеш как ще се зарадвам на 3 годишна Тойота Land Cruiser, Lexus RX или Хонда Legend задължително под 70,000км а не да са им стопени лагерите и да са на по 350,000км и нагоре или яко катастрофирали - абе сещаш се - нормален автомобил, каран нормално без произшествия просто на 3 години и на 50-60,000км някъде... та ако ми намериш някое от тези возила на цена от 30-35,000лв (защото друга хонда или тойота на въпросната цена не се сещам) ще те черпя цяла седмица до припадане всеки ден. Нон-стоп от сутрин до вечер!

 

Нали Тойотите и Хюндаите (и Хондите беше включил преди в този списък) им падали толкова бързо цените? Айде намери ми някоя кола която като нова струва 100+ хиляди и като 3 годишна да струва 1/3та от тази цена без да е яко смачкана или просто утрепана от каране. Или само си чешеш пръстите колкото да си вдигнеш самочувствието че караш "истинска" кола?

Link to comment
Share on other sites

http://www.exporttrader.com/section/viewca...5+LEXUS+RX+330/

 

http://www.exporttrader.com/section/viewca...US+GS+430+Base/

 

http://www.exporttrader.com/section/viewca...7+HONDA+Accord/

акциза ти си го мисли.

 

И ако си внесеш второто не забравяй да ми дадеш кръгче, няма да изкл. тракшъна, обещавам.

 

http://www.exporttrader.com/section/viewca...Class+SL55+AMG/

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

аз самочувствието няма кво да си го вдигам , щото си ми е голямо и без тва , пък и понеже не можеш да се сетиш за някъв реален довод почваш да си изсмукваш от пръстите ква тъпотия да напишеш само и само да си отгоре , наистина ли искаш да кажеш че хюндай се обезценява по бавно от ауди/мерцедес/бмв ? щото ако тва го мислиш реално значи нещо не ти е наред..... отделно аз не карам истинска кола , истинската кола за мене е доста над това което карам аз в момента коментираме марките . Факт е че хюндай/тойота/хода и т.н. цените им падат дооооста по бързо от колкото на едно ново бмв...... ма тва сигурно е маркетингова стратегия та да може след 4 години като всичко им тропа и лопа всеки да може да си го позволи . А пък понеже отворите темата за лексуса скоро ги гледах има 2002ра-2003та година за по 25 бона , а ся щото тоя лексус е супер як отвори гугъл да го видиш вътре и после виж и х5 от тая година кое е по-добре направено и кое е по-скъпо а пък съвсеееееем отделно от тая тема погледни и така между другото качеството на изработка......

 

 

 

 

и съвсеееем отделно от темата отвори последният линк от мнението на хоста преди мене и виж как НЕ трябва да изглежда една НЕВЕРОЯТНА ХОНДА АКОРД 2007ма година , според тебе реално ли е кола 2007ма година таблото и да изглежда като на голф2-ка ? :lol: Според мене не ...... я да погледнем и копчетата за ел.огледалата.... на мене нещо от мнооого евтина пласмаса ми се виждат , наподобяват много на копчетата на някое пежо 90та година...... я да погледнем и средната конзола ---- простеее майче , спестили са пак парички ...... като са сложили тия гениални ВРЪТКИ за климатика/парното , малко по модерно е от на лада плъзгачите..... я да погледнем и лоста за автоматика...... ъъ ЕБАХТИ ГОЛЕМИЯ ЛОСТ с колко ръце се набираш на него ? Абе кво да я коментираме кола 2007ма година изглежда по зле от бмв 90та година....... :sick

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Що пишеш такива неща сега!?

Дори на мен вече ми обясниха как Бентли е най-хубавата кола в света и за това трябва да се убия?!За Хонда да не отварям дума.

Толкова съм зле, че чак и обява му намерих за няма и 15 сек. на ДядоМраз ама това е сигурно защото съм прост и заблуден или сега ще ми кажат, че тоя сайт е fake.

 

Ех, сега видях, че не ми излизат резулататие като съм ги постнал тук.Ама и работа.Едното си беше баш лексъсче за има няма 35к в зелено.Пак ще ги дам.

 

Самия сайт не позволява детайлно разглеждане без рег...странно одеве разгледах даже снимките на вдигатели, VIN и прочие на 3 модела ама здраве да е тук ще пробвам пак ама само общото търсене да дам >

http://www.exporttrader.com/section/search...mp;x=51&y=4

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Целият мармалад на започна от абсурдното за мен и повечето тук изказване на Злобила че "всичко различно от БМВ Мерцедес и Ауди е тотален боклук", умело подкрепено от Хост, Инценератора и Бегемот ака Простака постарому.Е аз Злобил го подпитах и тук и на ЛС за Инфи и други марки ама то пък ставало въпрос конкретно за Хонда Тойота и Хюндай ебати :JC_golly: как не сме се сетили...също и за ценовата разлика в класовете... :lol:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

не не е така просто на вас така ви изнася да го разбирате , кво ми сравнявате бмв и бентли ? или ауди и ферари говорим за масови коли не за такива екзотични.... ама понеже никой от защитниците на тойтота и там другите марки не можахте да измислите нищо друго с което да си подкрепите мнението колко са напред започнахте да вкарвате и други марки за да докажете как примерно един ролс ройс е по добър от еди кой си мерцедес само и само да покажете че мерцедес не е най..... аре стига с теа доводи......

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не съм пригласял нито, че има 3 марки само, нито пък, че някоя определена е над всички други.Просто мразя да се говорят неща които не са верни като, че например е 100 по-добре ако имаш парите за Авенсис и подръжката му да си купиш Фабия.Ако имаш пари само за Фабия много ясно, че няма да си купиш оголен модел от по-горен клас само щото емблемата му била яка.

Ама това го заобикаляте и продължавате.

Link to comment
Share on other sites

 

Така и аз знам... в щатите доста неща са на половин цена. Докарай го тука плати му акциза и пак да си говорим. Защото злобил като ги говореше тези имаше предвид ТУК и че ако си купя тука някое "тамагочи" след 3 години ще е 3 пъти по евтино. Хайде ако обичаш чети малко.

 

Знам че ви настъпих и 2мата по мазола обаче имам непоносимост към говоренето на глупости. Продължаваш да си като кон с капаци и да се опиташ да извъртиш нещата. Не оспорвам че BMW са добри коли не ме разбирай грешно, дъвча се с вас заради твърденията че са ИСТИНСКИТЕ коли и презрението с което гледате на останалите автомобили, както и сравняването на коли с ПЪТИ разлика в цената.

 

 

 

Zlobil, ти говориш наизуст. Хайде покажи ми като падат "доооооста" бързо цените това доооооста колко точно е - пъти, проценти, какво по-конкретно? Можеш ли да ми намериш ТУК в някой автосалон прилична Honda Legend на половин цена или по-малко? И понеже си гледал Lexus RX къде точно си го гледал за 25 бона и на колко км е бил? Дали не е на 250-300,000 км?

 

И къде точно съм писал че Мерцедес или Ауди или БМВ се обезценява по-бързо или по-бавно от японските? Никъде! Захапал съм те теб защото се препираш за "тамагочитата" и че за нищо не стават и че "доооооста" бързо им падала цената. Може да пада по-бързо но това доооооста има ли си някаква стойност? Не е в пъти със сигурност...

Link to comment
Share on other sites

Zlobile,айде айде - да не вадим точният цитат :lol:

 

за масови коли- Лексус и Инфините броят ли се...или само за БГ говорим :laughing: и ако да - дали преспокойно не могат да се опънат на съответния им модел от класа от избоерните от теб - как мислиш?Сега Хоста обаче ще излезе да каже, че Инфи-то не никаква конкуренция, щото, видите ли, не определя тенденциите и модата на пазара,което си е пълен смях :lol:

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

не не е така просто на вас така ви изнася да го разбирате , кво ми сравнявате бмв и бентли ? или ауди и ферари говорим за масови коли не за такива екзотични.... ама понеже никой от защитниците на тойтота и там другите марки не можахте да измислите нищо друго с което да си подкрепите мнението колко са напред започнахте да вкарвате и други марки за да докажете как примерно един ролс ройс е по добър от еди кой си мерцедес само и само да покажете че мерцедес не е най..... аре стига с теа доводи......
Ами сравнявам го след като тои сравнява БМВ X5 hamman тунинг с Рав 4 което струва буквално 5 пъти по-малко от другото !!!
Link to comment
Share on other sites

Дедо ти за акцизи ли искаш да говорим или цена кола спрямо кола?

Щото акциза е българско творение и го знаеш перфектно.

 

Факт ли е, че я има колата на цената на която казваш, че я няма?!Факт.Може ли да си я караш тук на тази цена?Да.Не се прави, че не знаеш как.Да не обръщаме темата на друго нещо.И виж горе какво съм написал.Ти искаш и продължаваш да твърдиш, че съм писал неща които само ти виждаш.Виж ми горното мнение.

 

Чета и не вярвам какво виждам.Сашо1989 и той си фантазира.Инфи и Лексъс са конкуренция на другите премиум марки ама и цената им е съизмерима.Тогава какво!?То даже си е почти същата.За какво въобще ги споменаваме?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

не не е така просто на вас така ви изнася да го разбирате , кво ми сравнявате бмв и бентли ? или ауди и ферари говорим за масови коли не за такива екзотични.... ама понеже никой от защитниците на тойтота и там другите марки не можахте да измислите нищо друго с което да си подкрепите мнението колко са напред започнахте да вкарвате и други марки за да докажете как примерно един ролс ройс е по добър от еди кой си мерцедес само и само да покажете че мерцедес не е най..... аре стига с теа доводи......

 

Защо стига? Ти и host сравнявате Хонда Акорд с BMW 5ца, което е около 3 пъти по-скъпо от Хондата. Що пък аз да не сравня кое да е БМВ с Ферари? Или Мерцедес с Бентли. Кво като струва много пари, нали хората дето гледат мерцедеси не гледат цената щото това не са бюджетни коли. Ми то и Бентлито не е...

Link to comment
Share on other sites

Така и аз знам... в щатите доста неща са на половин цена. Докарай го тука плати му акциза и пак да си говорим. Защото злобил като ги говореше тези имаше предвид ТУК и че ако си купя тука някое "тамагочи" след 3 години ще е 3 пъти по евтино. Хайде ако обичаш чети малко.

 

Знам че ви настъпих и 2мата по мазола обаче имам непоносимост към говоренето на глупости. Продължаваш да си като кон с капаци и да се опиташ да извъртиш нещата. Не оспорвам че BMW са добри коли не ме разбирай грешно, дъвча се с вас заради твърденията че са ИСТИНСКИТЕ коли и презрението с което гледате на останалите автомобили, както и сравняването на коли с ПЪТИ разлика в цената.

Zlobil, ти говориш наизуст. Хайде покажи ми като падат "доооооста" бързо цените това доооооста колко точно е - пъти, проценти, какво по-конкретно? Можеш ли да ми намериш ТУК в някой автосалон прилична Honda Legend на половин цена или по-малко? И понеже си гледал Lexus RX къде точно си го гледал за 25 бона и на колко км е бил? Дали не е на 250-300,000 км?

 

И къде точно съм писал че Мерцедес или Ауди или БМВ се обезценява по-бързо или по-бавно от японските? Никъде! Захапал съм те теб защото се препираш за "тамагочитата" и че за нищо не стават и че "доооооста" бързо им падала цената. Може да пада по-бързо но това доооооста има ли си някаква стойност? Не е в пъти със сигурност...

 

чакай малко пак извърташ нещата , 3 пъти не съм го казал с абсолютна точно , тва е израз и ти много добре го знаеш ама ти е по лесно да се захванеш за тва 3 пъти от колкото да ми искараш някви данни ..... тва е ясно и на двамата само тъпото е че си интелигентен човек а се правиш на недоразбрал.

викаш за разликата в цената ми ти беше човека дето тая хонда легенд я искара по яка от С класата или 7цата на бмв ..... тука за ква разлика в цената говорим пак ? май няма разлика ма вместо да караш немски звяр караш японска костенурка..... и не ся не ми казвай нищо друго пак изсмукано от някъде ми коментирай тва .... защо нормален човек би дал 120 бона за хонда ?!?! нали за няква разлика в цените говорихме или трябваше да се изясниш че говориш за някви бюджетни автомобили на хонда или тойота ? май ся ти ми говориш глупости....

Link to comment
Share on other sites

Що има Дачия ? щото се купува, що има Бенлти ? - пак поради тази причина. Така или иначе колите ги правят, за да се продават, колко, защо и какви е крайно субективно и е малко тъпо да се мъчим да вкараме многото различия в някви по-общи и накрая да се стигне само до името на марките или страната на произход. Поради исторически или други пак субективни причини на един му е насадено едно, на друг - друго. боли ма мен, че в едно клипче от 3 минути е показан половин гараж г/д на един средно богат шейх, представен като обобщаващ за всички шейхове в цеееееееелия свят, в което има 3 бмв-та ? и кво, нали има 92183912 ролс ройса? тва клипче е се едно да кажеш, че един приятел/познат е предпочел една пред друга марка щото не знам си кво и оттам ние да си правим извод, че тая предпочетената е по-добре/зле ? интересна логика. карайте си колите безаварийно и се стремете един ден да карате/ ако вече не карате/ колата която според вас най-добре ви подхожда. голям зор , голямо нещо..."удари си главата в някой ръб" ала бала..кво си трошите нервите в неделя вечер не мога да разбера..

 

отделно от тва мен па супер много ме кефи как хоста намира статистики, обяви и тн за секунди и така докато някой не намери друг повод за заяждане и той пак намери нещо в негова подкрепа. направо ми става кеф майна :D

за да не остане неясно аз съм със инсинърейтъра, хоста и злобила ! пратете ме и мен да се убия в някой ръб и тва е :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...