Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Цени в България от магазина с ддс и тн.

 

Honda Legend 3.5 V6 295к.с 118 800 лв

Audi A6 3.0 TFSI 107 834 лв

BMW 540i 306 к.с. 118 200 лв

Mercedes E500 285 кс 121 457 лв

 

 

 

HONDA Accord 2.4 Executive 66 960 лв

BMW 320i E90 LCI 58 500 лв

Audi A4 2.0 TFSI 68 700 лв

Mercedes C280 71240 лв

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Жалко дано лизинга да е бил наистина добър.

 

И понеже съм разсеян само споменах колата на народа( тя е без твърд сгъваем покрив обаче ) без да я дам, та ето я

 

Шеви Вет Z06

http://www.leftlanenews.com/chevrolet-corvette-z06.html

За 73 хил. долара:

 

505 к.с.

18-ки отпред, 19-ки отзад

Предното стъкло потъмнено и с УВ защита

Ксенон, HID технология на късите

Цветовете за модела са уникални

Отплени странични огледал + анти-заслепяване на шофьорското

Ел. пакет седалки - кожа, перфорирана

Head-Up дисплей

С-ма за следене на пробега на маслото

Keyless отваряне

Ел. пакет стъкла

Круиз контрол

Двузонов климатроник, поленов филтър

 

Не ги пиша всичките, но е ясно горе-долу...

 

Лизингите са добри. Питай ако имаш познат там.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

И понеже съм разсеян само споменах колата на народа( тя е без твърд сгъваем покрив обаче ) без да я дам, та ето я

 

Шеви Вет Z06

http://www.leftlanenews.com/chevrolet-corvette-z06.html

За 73 хил. долара:

 

505 к.с.

18-ки отпред, 19-ки отзад

Предното стъкло потъмнено и с УВ защита

Ксенон, HID технология на късите

Цветовете за модела са уникални

Отплени странични огледал + анти-заслепяване на шофьорското

Ел. пакет седалки - кожа, перфорирана

Head-Up дисплей

С-ма за следене на пробега на маслото

Keyless отваряне

Ел. пакет стъкла

Круиз контрол

Двузонов климатроник, поленов филтър

 

Не ги пиша всичките, но е ясно горе-долу...

 

Виж, вайпъра повече ми допада. По-агресивен ми изглежда :)

Link to comment
Share on other sites

С удоволствие бих потъркалял една от двете на писта, но не и за всекидневна кола.

Дай предложение коя кола има тези качества които изброих.

Имах единица, да и Х5ца дизелов, и какво? Колата която карам всеки ден е със сгъваем твърд покрив. И не разбрах за кое може да се заяждаш? :unsure:

 

всеки луд с номера си :lol: Аз бих ги карал със усмивка стигаща "ЗАД УШИТЕ" :D

 

а ти за разлика от другите се усети :punk

Няма такава кола, която да замести съответния модел на 100% ,всяко БМВ си е неповторимо със своя си чар а INCINERATOR-а просто си направи майтап с вас :bgrin: само pazu го разбра :bgrin:

 

Има много по-добри, ама втора ръка и на по 10 години струват колкото нова М-ка(образно казано) :lol:

 

С цел да развеселя обстановката не беше ли с Хонда свързан лафа : "Воланът свършва, завоят не!"? :lol: :lol: :lol: (дано сега някой да не се направи на много убиден)

 

Мерцедес А класа знаеш кой гуми са движещи ;) :lol:

 

Странно защо БМВ имаше само един модел, представен в клипчето.Някакcи не подхожда на такава велика марка, не мислиш ли?Сигурто шейховете не разбират нищо от коли и трябва да им се разясни какво точно представлява БМВ и как карат тоталните боклуци :)

 

гроздето май e кисело а :bgrin:

 

едит: пазу, ок, приемаме, че са 2-3.И след всичко изчетено дотук за БМВ си е меко казано...малко :unsure:

 

т'варат арпаджика и я дават на охраните си :lol:

 

Тая вечер ще треперя от страх, че ще дойдат всички хондажии да ме бият.Малии...

Колко вървели хондите...ами вървят толкова колкот бързо може да ги бута собственика им пеш.Що, да не са ракети?!От кога Хонда не е изкарвала нищо сериозно?NSX наистина беше гениална кола...ама после?

Бентли били най-великата кола...ами хубаво.За тебе са.Най-хубавата за мен кола е тази която ме радва - дали ще е возия, дали ще е със скорост или ускорение, дали с екстри вече са различни неща, пък може и цената да ме радва.

 

съзнаваш ли какво каза? :rolleyes:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Е ся ще отекча до смърт злобил но такъв е живота :lol:

Би ли ме цитирал къде съм казал че е по-яка? Може би че може да се сравнява с някои от тях защото твоята позиция е била "няма и едно тамагочи дето може да стъпи на малкия пръст на кое да е BMW, Audi или Mercedes".

Говорехме да се кара такава кола тука. Не да се докара и да си я гледаме после за спомен. Ако не я регистрираш не можеш да и направиш каско и е пълна тъпотия да караш такава кола тука без каско. А акциза ще ти разгони фамилията. На 300 коня просто не ми се мисли. Що мислиш се отказах да си докарам Infiniti FX 35? За $25,000 можех да намеря доста прилично такова... е да ама като сложиш разправията по докарването, регистрацията, акцизи едно друго и някак ми мина желанието.

 

 

каското даже и на транзитни номера си е на същата сума така че и тоя проблем отпада ....

пък тва там за дачиите няма да го коментирам ще изчакам да осъзнаеш кво си написал.... тука не говорим за фирмени коли :wacko:

Link to comment
Share on other sites

аз самочувствието няма кво да си го вдигам , щото си ми е голямо и без тва , пък и понеже не можеш да се сетиш за някъв реален довод почваш да си изсмукваш от пръстите ква тъпотия да напишеш само и само да си отгоре , наистина ли искаш да кажеш че хюндай се обезценява по бавно от ауди/мерцедес/бмв ? щото ако тва го мислиш реално значи нещо не ти е наред..... отделно аз не карам истинска кола , истинската кола за мене е доста над това което карам аз в момента коментираме марките . Факт е че хюндай/тойота/хода и т.н. цените им падат дооооста по бързо от колкото на едно ново бмв...... ма тва сигурно е маркетингова стратегия та да може след 4 години като всичко им тропа и лопа всеки да може да си го позволи . А пък понеже отворите темата за лексуса скоро ги гледах има 2002ра-2003та година за по 25 бона , а ся щото тоя лексус е супер як отвори гугъл да го видиш вътре и после виж и х5 от тая година кое е по-добре направено и кое е по-скъпо а пък съвсеееееем отделно от тая тема погледни и така между другото качеството на изработка......

и съвсеееем отделно от темата отвори последният линк от мнението на хоста преди мене и виж как НЕ трябва да изглежда една НЕВЕРОЯТНА ХОНДА АКОРД 2007ма година , според тебе реално ли е кола 2007ма година таблото и да изглежда като на голф2-ка ? :lol: Според мене не ...... я да погледнем и копчетата за ел.огледалата.... на мене нещо от мнооого евтина пласмаса ми се виждат , наподобяват много на копчетата на някое пежо 90та година...... я да погледнем и средната конзола ---- простеее майче , спестили са пак парички ...... като са сложили тия гениални ВРЪТКИ за климатика/парното , малко по модерно е от на лада плъзгачите..... я да погледнем и лоста за автоматика...... ъъ ЕБАХТИ ГОЛЕМИЯ ЛОСТ с колко ръце се набираш на него ? Абе кво да я коментираме кола 2007ма година изглежда по зле от бмв 90та година....... :sick

Каде е РАЗЛИКАТА ,или каде е ПРИЛИКАТА :confused

Acord 2007

Gofeta

Edited by MastaRxls
Link to comment
Share on other sites

hon_09legend_f.jpg

a6_2011.jpg

 

picture0-219-caradvice.jpg

audi_a6_facelift-4640-46-400x0.jpg

 

 

 

Тва че аудито е с куатро и разни други гъзарийки няма да ги споменавам че тоя леген става леееко смешен.... ся пак можеш да кажеш как твоя приятел си е купил 40 логана вместо 40 а6-ци щото разбираш ли за фирма и за разносна търговия тия гадни аудита не ставали :lol:

 

я да ги видим и тия "евтини" лексуси :

 

 

лексус лс600 - 225 000лв

 

http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11228829584223944

 

 

мерцедес с класа 500 , амг пакет 4матик и разни други гъзарийки - 202 000лв

 

http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11223036635054049

 

 

брех те не били толкова евтини тия лексуси ...... :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

я да ги видим и тия рх300 дет били много евтини и хубави

 

http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet.cgi?id=21231771024149678 - 72 000лв , 2007ма година

 

 

http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet.cgi?id=21233571114147622 - 90 000лв , 2007ма година

 

 

то не била май чак толкова голяма разлика а ?

хубу че лексуса няма снимки вътре че пред х5-цата е като количка мачбокс..... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

:) Ауди откъм дизайн за мен са преди баварците и мергелите. Откъм комплексни характеристики вече е друго обаче. Иначе честно да си призная за мен няма място за сравение между Леджънда и А6 примерно. И моя вкус е класически и съм открил моята марка (поне засега), което обаче не означва, че всичко друго е за скрап - както Злобил иска май да каже.
Link to comment
Share on other sites

Бе не точно скрап искаха да кажа ама както и да е .

Да кажем че лексуса няма да е мерцедес никога , спецално тоя модел го харесвам много но имам ли парите за някоя от 2те , предполагам се сещате че няма да взема лексуса.....

 

А джипката лексус и х5 ако ми е колебанието , ще мисля точно около 3 секунди кое да взема....

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, сравненията ти са повече от смшени. Няма да коментирам как си нацелил по-евтин s500 и си го сравнил със сравнително по-скъп лексус. Средната цена на такъв мерц е към 110-150 к евро, а лексуса е към 90-95к. Разлика към 20к. Не знам от липса на какъвто и да е усет ли е твойто или просто си дебела глава.

 

И к`во ? И на леджънд-а ли му изглежда таблото като на голф 2 ? Тва беше уникално малоумна (с извинения) изцепка с таблото...

Link to comment
Share on other sites

Много яко ферари, ама не бих си го купил само защото клаксонът не е посредата :wtf:

Чакам да стане флууд :D

 

мхм. кофти нали. обаче да ти кажа бих живял с тая мисъл :D ... трудно му се слага изпарител :lol:

Link to comment
Share on other sites

добре професоре щом ти го казваш така е ......

не съм умствен капацитет като тебе и следовалтено и сравненията ми са смешни.....

 

Айде ся понеже си супер умен се върни назад и виж за кое съм написал че му прилича на голф 2-ка таблото , ако не можеш да четеш или четеш избирателно викни някой роднина/приятел да ти обясни ..... :wacko:

 

 

 

 

pst : Що не вземеш да се обадиш на тия обяви за С класите в мобилето дето са под 110К евра да им кажеш на тия кви са тъпаци и смешници и че не си знаят реалната цена на колата...... :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Айде ся понеже си супер умен се върни назад и виж за кое съм написал че му прилича на голф 2-ка таблото , ако не можеш да четеш или четеш избирателно викни някой роднина/приятел да ти обясни ..... :wacko:

 

Чудех се, няма ли детето в тебе да заговори и да се насладим на още едно инфантилно сравнение я с фаровете или таблото (този път за legend). Това е.

Link to comment
Share on other sites

Викам що не се обадиш на тия дето продават С класите да им кажеш че по принцип пред блока като сте чоплили семки сте решили че са по-скъпи да си дигнат малко цените , може и процент да ти предоставят..... пък и тия с Лексусите да ги светнеш за реалните цени щото и те май не са толкова запознати като тебе ?

Link to comment
Share on other sites

Не се и съмнявам, че вече си им се обадил. Аудитата и те гледам се продават на безценица...звънни и на тях едно телефонче да се разберете.

Link to comment
Share on other sites

Lexus LS 460 179800 лв

Mercedes S Class 450 175940 лв.

 

 

Не се получи щот при тебе няма никой вкъщи...

 

 

верно ? я коментирай горното мнение ..... :lol:

тва че съм тъп го разбрахме , съжалявам че ще те разочаровам ама и ти не си някъв неоткрит капацитет ;)

 

 

я да се върна към моето детско мислене , я да се сетя как беше тоя лаф ....

ААА сетих се :

 

 

1

 

 

2

 

 

3

 

 

 

ЗАТАПЕН СИ !

Коментирай цифрите сега , нали от моите линкове не бяха реалните цени ? Или и тука ще кажеш на черното бяло ?

Инцинератора те удари в земята заедно с всичките ти високо-интелигентни разсъждения :lol: :punk :cry

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Говорех за двата конкретни модела. И понеже нямам цял ден да вися пред екрана и да се кефя на снимки с коли оставяам коментара на експерта по интериор.

Така както е тръгнало що не вземеш да врътнеш една на човека, от вчера му се точиш на него и колата :)

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

Не просто трябва да си прекалено тъп за да се опиташ да коментираш това което инцинератора ти постна , даже и ти би се отказал.... та затва по лесно е да се направим на по-умният който винаги отстъпва и да замажем положението с "ми аз не говорех за това" ......

 

 

 

 

Аха.... "умният" се изказа , какво му се точа ? Евала на човека , искара си ценовата листа с точност до левче , кара хубава кола и пак се опитва да те игнорира тебе и другите такива умствени капацитети..... а за свирката ако ти отговоря подобаващо най-вероятно ще получа бан така че си го спестявам , да кажем че в отговора щеше да преобладава фигурата на един твой близък член от семейството ти правещ разни повтарящи се орални движения докато ти обясняваш във форума кво съм дете...... :woot

Нека да запазим добрият тон щото както каза аз съм простак , тъпотии мога да пиша от тука до утре едва ли ще можеш да смогнеш да ги изчетеш ;)

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...