Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

аз акорда горе от 2007ма година даже не ми минава през главата да го сравнявам с някое бмв5ца , даже не от 2007ма година щото да ги сравняваме си е научна фантастикаа , даже с е39ката от примерно 2004та година не мога да го сравня , щото тая хонда вътре е с архаичен дизаин и тука като я показахме тая хонда май викахте че била супер а ...... сигурно

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Дедо ти за акцизи ли искаш да говорим или цена кола спрямо кола?

Щото акциза е българско творение и го знаеш перфектно.

 

Факт ли е, че я има колата на цената на която казваш, че я няма?!Факт.Може ли да си я караш тук на тази цена?Да.Не се прави, че не знаеш как.Да не обръщаме темата на друго нещо.И виж горе какво съм написал.Ти искаш и продължаваш да твърдиш, че съм писал неща които само ти виждаш.Виж ми горното мнение.

 

Защо се правиш на ударен? НЕ - НЯМА Я НА ТАЗИ ЦЕНА! Аз съм тука и тука я плащам. Тая кола ТАМ не струва като нова 100+ хиляди лв. ТУКА Lexus RX струва 100+ както и BMW-то. Дали ще си направиш справка колко струва една нова Х5-ца в Щатите? Да ти помогна ли или си достатъчно отворен да го направиш сам? Малко над 2 пъти е разликата... Нали се обезценяват "доооооста" тамагочитата, хайде намери ми тука за 30-40,000лв под 5 години и под 70,000км пробег един SUV - Lexus RX 350 който като нов тука е над 100,000лв. И нека да не е блъскан, може ли?

Link to comment
Share on other sites

аз самочувствието няма кво да си го вдигам , щото си ми е голямо и без тва , пък и понеже не можеш да се сетиш за някъв реален довод почваш да си изсмукваш от пръстите ква тъпотия да напишеш само и само да си отгоре , наистина ли искаш да кажеш че хюндай се обезценява по бавно от ауди/мерцедес/бмв ? щото ако тва го мислиш реално значи нещо не ти е наред..... отделно аз не карам истинска кола , истинската кола за мене е доста над това което карам аз в момента коментираме марките . Факт е че хюндай/тойота/хода и т.н. цените им падат дооооста по бързо от колкото на едно ново бмв...... ма тва сигурно е маркетингова стратегия та да може след 4 години като всичко им тропа и лопа всеки да може да си го позволи . А пък понеже отворите темата за лексуса скоро ги гледах има 2002ра-2003та година за по 25 бона , а ся щото тоя лексус е супер як отвори гугъл да го видиш вътре и после виж и х5 от тая година кое е по-добре направено и кое е по-скъпо а пък съвсеееееем отделно от тая тема погледни и така между другото качеството на изработка......

и съвсеееем отделно от темата отвори последният линк от мнението на хоста преди мене и виж как НЕ трябва да изглежда една НЕВЕРОЯТНА ХОНДА АКОРД 2007ма година , според тебе реално ли е кола 2007ма година таблото и да изглежда като на голф2-ка ? :lol: Според мене не ...... я да погледнем и копчетата за ел.огледалата.... на мене нещо от мнооого евтина пласмаса ми се виждат , наподобяват много на копчетата на някое пежо 90та година...... я да погледнем и средната конзола ---- простеее майче , спестили са пак парички ...... като са сложили тия гениални ВРЪТКИ за климатика/парното , малко по модерно е от на лада плъзгачите..... я да погледнем и лоста за автоматика...... ъъ ЕБАХТИ ГОЛЕМИЯ ЛОСТ с колко ръце се набираш на него ? Абе кво да я коментираме кола 2007ма година изглежда по зле от бмв 90та година....... :sick

 

злобиле, смислени постове пишеш на моменти ама в природата всичко си има баланс та...

 

Първо, чисто статистически нямаш компетенциите да твърдиш коя кола се обезценявала по-бързо. Второ, няма да ти обеснявам защо хонда и тойота се обезценяват поне толкова бавно колкото и бмв. Но мисля си чувал какво е % и абсолютна стойност ? Щото май за тебе 30к обезценка на кола 200к е еквивалент на 30 к на такава за 40. Личи си, че опитът ти се изчерпва с ходене по БГ автосалните и с наблюдаването на цените на любимите ти марки. В германия, най-бързо се обезценяват точно мерцедеси, бмв-та и аудита особено сега като пресъхна търсенето. В момента голяма и скъпа и най-важното - 2ра ръка кола, няма продаване.

Дизайнът на акорда е уникален и буквално трепе всякакви ц-класи. Това, че от малък са те закърмили с 10 годишните 190ки и дотолкова ти е промит мозъка, че не виждаш по-далеч от носа си е най-вероятната причина. :lol:

Link to comment
Share on other sites

чакай малко пак извърташ нещата , 3 пъти не съм го казал с абсолютна точно , тва е израз и ти много добре го знаеш ама ти е по лесно да се захванеш за тва 3 пъти от колкото да ми искараш някви данни ..... тва е ясно и на двамата само тъпото е че си интелигентен човек а се правиш на недоразбрал.

викаш за разликата в цената ми ти беше човека дето тая хонда легенд я искара по яка от С класата или 7цата на бмв ..... тука за ква разлика в цената говорим пак ? май няма разлика ма вместо да караш немски звяр караш японска костенурка..... и не ся не ми казвай нищо друго пак изсмукано от някъде ми коментирай тва .... защо нормален човек би дал 120 бона за хонда ?!?! нали за няква разлика в цените говорихме или трябваше да се изясниш че говориш за някви бюджетни автомобили на хонда или тойота ? май ся ти ми говориш глупости....

 

За 100,000 какъв немски "звяр" ще караш бе злобиле? Говорим за нова кола, нали? Щото ако е 2-3-5 годишна и японската ще излезе по-тънко. Хайде сравни някой мерц с някоя хонда но еквивалетни като цена... Мерц А класа може би с хонда акорд (даже хондата е по-евтина) - искаш ли да ги сравняваме и да ми обясниш колко по-хубав е мерцедеса?

Link to comment
Share on other sites

x5 3.0i 47k ~ 75k лева ама без тукашния кациз.272 к.с. :D

RX 350 37k

 

Тук X5 xDrive30i 119.550,- лв. и к'во?Обясни ми?Ние си говорим може ли да докараш до тука колата за тия пари които беше казал.Може.Ако щеш я регни ако искаш я препродай.

 

Впрочем горе поучването продължава от позицията на "истината, пътя и живота" на Thief.При цялото ми уважение, от къде такива претенции, че си компетентен и винаги прав по всякакви въпроси, че дори и да просветляваш хората в неща като "кое е грозно и кое не"?

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

пич... не се опитвай да ме затапваш с някви семкаджийски лафове с кво съм закърмен и с кво не , тука да не би всичките да ми имате достъп до състоянието и до сметките ми та решихте с кво съм закъмен , кво карам , кво съм карал и кво мога да карам , аре да се спрете малко с тия коментари щото са меко казано малоумни . пък и със същият успех мога да кажа че ти си закърмен да обичаш 25 годишната хонда сивик която имаш ? май не е особено логично да си даваме някви квалификации и да преминаваме към ниво "дребни нападки" а тва че дизайна на хондата ти харесва доказва много работи , най - вече показва че имаш проблем с вкуса .... както и да е тва си твой проблем , ама да кажеш че трепе сякви С класи...леле мале тука вече говорим за видими отклонения.... тая хонда само като и видиш таблото което е точно като на голф2-ка и не ми говори кво трепела ....... пък и тия врътки на климатика... ще ме извиняваш ама в тоалетната съм с по-модерни ,по-малки и по-добре изпипани такива.......

 

За 100,000 какъв немски "звяр" ще караш бе злобиле? Говорим за нова кола, нали? Щото ако е 2-3-5 годишна и японската ще излезе по-тънко. Хайде сравни някой мерц с някоя хонда но еквивалетни като цена... Мерц А класа може би с хонда акорд (даже хондата е по-евтина) - искаш ли да ги сравняваме и да ми обясниш колко по-хубав е мерцедеса?

 

Наистина ли се правиш на недоразбрал или си пил?

Що избягваш да ми отговориш на елементарно поставеният въпрос за тоя Легенд ми пак ми намесваш още 3123123 марки и модели в спора ? Май ти беше човека който се опита да издигне тоя ЛЕГЕН в абсолютен връх на автомобилостроенето като се надяваше никой да не е имал досег с такава кола щото са супер рядки и щото не са много балъците дето ще дадат 120 бона за Легенд , цена на която можеш да си вземеш а8 който няма как да се сравни с ЛЕГЕНА който е по зле даже от а6... айде говори ми сега де ?

 

 

ПС : като се сетиш тоя път как да ми избягаш конкретният въпрос или за кво да се хванеш шак само и само ти да си отгоре свирни , ако не можеш да се сетиш пиши ми ЛС да ти подам някоя сламка за която да се захванеш и да се опиташ да ме заядеш отново :lol:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

добре господин канадски модератор , понеже с тебе е невъзможно да се спори щото си видял големият свят и всичко ти е ясно ще си спестя дългият пост ...... а тва кво мога да си позволя и кво не няма как да го знаеш освен ако не си ми счетоводил а ти не си..... сещаш ли се ? пък и не може всички да сме паралии като тебе и да караме нови лансъри на лизинг на двойно по-ниска цена от колкото в БГ "баровецо" .... трябва и такива като мене с истъркани а4-ки да има , а ся се сетих що не кажеш и на инцинератора дето защитава бмв че и той кара истъркано бмв и затва защитава тая "селска" марка ? Май щото колата му е 3 пъти по-скъпа от лансъра ти и ще е леееко смешно а ? :lol:

Мухахахахаха, добре г-н злобиле, от днес почвам усилено да се срамувам, щото някой си бил карал кола три пъти по-скъпа от моята. Сега вече сериозно преосмислих жизнената си философия и догодина като отида да си взимам нова, ще профукам всичко, което мога да си позволя за ламарина на четири колела (може и да ми стигне за ново Ферари, кой знае). Така ще бъда напълно удовлетворен, че се развивам по българските стандарти, където сульо и пульо си дава и последните стотинки само и само да паркира някаква престижна ламарина пред кварталното кафене.

Сега след като разнищихме мизерната ми същност, дай да се върнем на основния въпрос за тамагочитата, на който тактично пропусна да отговориш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

кола 2007ма година таблото и да изглежда като на голф2-ка ? :lol:

Аз ако имах такова табло щях да се нося с респект из голф 2 обществото :D

 

Добре бе мааму стара ... кво са по дизайн тея баничарници пред една лада комби с правоъгълни фарове , дето и трябва само една поставка за чаша на парното , пръскалки с диоди , добавка за бензин и един ключ за пренатягане на веригата на двигателя ... ми щя изяде всичко живо до тука .. и дрифта и дрифт и возията и возия .. и със спортния филтър ръмженето ще е на макс .. и една баскаса като и лепнеш и спи града ... кви акцизи , кви хуйдай , кви бмв-та ...

 

отнемам вниманието върху себе си , за да няма пребити тая вечер ... щото спорa влезе в червената зона на оборотомера :D

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

тоя форум знаеш ли закво ми харесва?

щото има винаги някой дървен философ който смята че като се направи на интересен и се опита да вкара малко ирония и е супер забавен и същевременно в тоя супер ироничен пост пропуска да отговори на въпроса щото знае че всъщност е в грешка ?

 

ти що не отговори на моя въпрос г-н Модератор ?

Аз няма как да знам щото карам истъркано от каране евтино ауди , ти като човек с много пари каращ чистак нов лансър трябва да ги разбираш по-добре работите , ти я измисли тая глупост и я изтъкна , аре като си я измислил сам кажи според тебе съответно Инцинератора като кара 4 пъти по скъпа кола от твоята повече ли ги разбира от тебе ? Или не се получи както искаше ?

И мене не ме грее кво караш ама само щото караш по нова кола от моята не те прави автоматично правият в този спор ...... Забавно е ако наистина си си го мисли като си го писал тоя пост :lol:

 

 

ОПС : Тръпнем в очакване на титаничен пост от дядомраз , когато е изнервен постовете му са :wacko:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

пич... не се опитвай да ме затапваш с някви семкаджийски лафове с кво съм закърмен и с кво не , тука да не би всичките да ми имате достъп до състоянието и до сметките ми та решихте с кво съм закъмен , кво карам , кво съм карал и кво мога да карам , аре да се спрете малко с тия коментари щото са меко казано малоумни . пък и със същият успех мога да кажа че ти си закърмен да обичаш 25 годишната хонда сивик която имаш ? май не е особено логично да си даваме някви квалификации и да преминаваме към ниво "дребни нападки" а тва че дизайна на хондата ти харесва доказва много работи , най - вече показва че имаш проблем с вкуса .... както и да е тва си твой проблем , ама да кажеш че трепе сякви С класи...леле мале тука вече говорим за видими отклонения.... тая хонда само като и видиш таблото което е точно като на голф2-ка и не ми говори кво трепела ....... пък и тия врътки на климатика... ще ме извиняваш ама в тоалетната съм с по-модерни ,по-малки и по-добре изпипани такива.......

 

 

Гледам, че доста се засягаш от това какво мислят другите за твоя автомобил. Ето май коя е причината да ревем за бмв...за съжаление много са ти криви разбиранията за марката.

Дизайна на хондата ми харесва...и какво ? Просто отбелязвам колко елементарно детско мислене имаш....тая фаровете и били като незнм си какво, таблото и било като на голф2ка. Кво казах, ти кво ми отговори....вземи вече да пораснеш малко.

 

Уж 3 пък сега 4... :lol:

 

pazu, нова кола с табло на голф 2ка са пуснали хората и претенции имаш.

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

Гледам, че доста се засягаш от това какво мислят другите за твоя автомобил. Ето май коя е причината да ревем за бмв...за съжаление много са ти криви разбиранията за марката.

Дизайна на хондата ми харесва...и какво ? Просто отбелязвам колко елементарно детско мислене имаш....тая фаровете и били като незнм си какво, таблото и било като на голф2ка. Кво казах, ти кво ми отговори....вземи вече да пораснеш малко.

ми грозни са и фаровете ... опери ли ги до предния джам ... та да му свети на шофьора в очите , да вземе да се пребие с тая щайга някъде и така да се самонакаже за грешката която е допуснал - да я купи ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Гледам, че доста се засягаш от това какво мислят другите за твоя автомобил. Ето май коя е причината да ревем за бмв...за съжаление много са ти криви разбиранията за марката.

Дизайна на хондата ми харесва...и какво ? Просто отбелязвам колко елементарно детско мислене имаш....тая фаровете и били като незнм си какво, таблото и било като на голф2ка. Кво казах, ти кво ми отговори....вземи вече да пораснеш малко.

 

Не бе не ме боли ама грам че еди кой си у форума мисли еди кво си за мене . Що ли , ми щото ми е през .... за вашето скъпоценно форумно мнение , ама явно съм много малък и не мога да ви схвана гениалните и супер смислени постове . Тука да не е някво тайно сдружение на врачките/гледачките и интернет психоаналитиците ? Вие от 4 поста и 2 прочитания на профила вече знаете човек къв е с кво е израснал и с кво е закърмет ....... отделно пък тва за детското мислене беше сигурно най голямата изцепка която си писал някъде....... ма ти си знаеш "Форумни батко"...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

ти що не отговори на моя въпрос г-н Модератор ?

Не мога, в момента съм съкрушен от прозрението относно значението на четириколесните ламарини и се опитвам да намеря начин да поправя невероятната грешка, като съм допуснал да си взема токлова евтино тамагочи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството че ще живеете , спите с тея коли , мааму стара ... даже и деца могат да ви народят . С двутактови двигателчета , работещи в началото на кориселин и малко пръдня ...

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

щото има винаги някой дървен философ който смята че като се направи на интересен и се опита да вкара малко ирония и е супер забавен и същевременно в тоя супер ироничен пост пропуска да отговори на въпроса щото знае че всъщност е в грешка ?

 

 

Не мога, в момента съм съкрушен от прозрението относно значението на четириколесните ламарини и се опитвам да намеря начин да поправя невероятната грешка, като съм допуснал да си взема токлова евтино тамагочи. :lol:

 

 

:cry

Link to comment
Share on other sites

Явно Трябва да си направи една форумна "автомобилна" среща на маса и да се изясним кой прав - кой крив - тук явно не става...жалко само че Годфадър няма да може да присъства :)

Edited by sasho_1989
Link to comment
Share on other sites

колко пари ще е билетчето за тая среща,че бая титаничен сблъсък се очертава да бъде :laughing:

 

съветът ми е да пиете една студена вода....заедно с хапчетата,михихи :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не бе не ме боли ама грам че еди кой си у форума мисли еди кво си за мене . Що ли , ми щото ми е през .... за вашето скъпоценно форумно мнение , ама явно съм много малък и не мога да ви схвана гениалните и супер смислени постове . Тука да не е някво тайно сдружение на врачките/гледачките и интернет психоаналитиците ? Вие от 4 поста и 2 прочитания на профила вече знаете човек къв е с кво е израснал и с кво е закърмет ....... отделно пък тва за детското мислене беше сигурно най голямата изцепка която си писал някъде....... ма ти си знаеш "Форумни батко"...... :lol:

 

Май найстина не схващаш доста от постовете. Аз и на схващането на по-безсмислените бих бил доволен, но уви. Иронията също не ти е от силните места. Като не даваш 5 пари за форумното мнение щеше ли да се хабиш да се обесняваш така ? Не на мен тия...

Link to comment
Share on other sites

Ми ей така...мога - казвам.

 

Форумен батко, светило...какво ли още следва.

Ако даваха пенсионни добавки за тея рангове , трябваше да се радваш :excl:

Link to comment
Share on other sites

Е ся ще отекча до смърт злобил но такъв е живота :lol:

 

 

 

викаш за разликата в цената ми ти беше човека дето тая хонда легенд я искара по яка от С класата или 7цата на бмв .....

 

Би ли ме цитирал къде съм казал че е по-яка? Може би че може да се сравнява с някои от тях защото твоята позиция е била "няма и едно тамагочи дето може да стъпи на малкия пръст на кое да е BMW, Audi или Mercedes".

 

 

 

Ние си говорим може ли да докараш до тука колата за тия пари които беше казал.Може.Ако щеш я регни ако искаш я препродай.

 

Говорехме да се кара такава кола тука. Не да се докара и да си я гледаме после за спомен. Ако не я регистрираш не можеш да и направиш каско и е пълна тъпотия да караш такава кола тука без каско. А акциза ще ти разгони фамилията. На 300 коня просто не ми се мисли. Що мислиш се отказах да си докарам Infiniti FX 35? За $25,000 можех да намеря доста прилично такова... е да ама като сложиш разправията по докарването, регистрацията, акцизи едно друго и някак ми мина желанието.

 

 

 

Наистина ли се правиш на недоразбрал или си пил?

 

Не съм още, сега си сипах уискито... наздраве! :beerchug

 

 

Що избягваш да ми отговориш на елементарно поставеният въпрос за тоя Легенд ми пак ми намесваш още 3123123 марки и модели в спора ?

 

Какъв е конкретния въпрос за Хондата? Когато го цитирах беше че въпросната хонда е доста прилична но е по-скъпа от нормалните "тамагочита" за около 50к. Изказването ми беше по повод твоя изцепка в стил "махнете ги тия тамагочита, няма едно дето да става за нещо".

 

 

Май ти беше човека който се опита да издигне тоя ЛЕГЕН в абсолютен връх на автомобилостроенето като се надяваше никой да не е имал досег с такава кола щото са супер рядки и щото не са много балъците дето ще дадат 120 бона за Легенд , цена на която можеш да си вземеш а8 който няма как да се сравни с ЛЕГЕНА който е по зле даже от а6... айде говори ми сега де ?

 

Ок аз спирам до тука - може и да е по-хубава А6цата може и да не е - но поне тези 2те са съизмерими като цени. Някой ден като събера 150 хилки ще ти се обадя да те питам каква кола да си взема и ще направим сметката и консумативите на коя колко ще излезнат и така... засега ще си карам каквото имам защото такива са ми възможностите. Не ми се занимава да ремонтирам стара кола и да се чудя как да я поддържам и нещо ако трака какво може да бъде затова и си взех нова.

 

Който иска може да обясни на един мой познат който закупи 40 дачии за фирмата си в колко голяма грешка е и колко пари е загубил като не е купил БМВ-та или Аудита и как след 5 години ако беше купил 10 годишни Аудита а не нови Дачии как те щяха да струват повече и колко по-истински коли са...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Понеже гледам, че май много люти чушки са хапнали нЕкои, нека утре сутрин да не заварваме попара. Спазвайте добрия тон и вече смятам, че по-умните трябва да са разбрали, че този "спор" решение няма и не може да има. Едно е сигурно - подобна говорилня не се е заформяла от години - и откъм глупости, и откъм свежи изпълнения... Съвет от мен - дайте си малко почивка, че през пост се повтаряте вече :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Понеже гледам, че май много люти чушки са хапнали нЕкои, нека утре сутрин да не заварваме попара. Спазвайте добрия тон и вече смятам, че по-умните трябва да са разбрали, че този "спор" решение няма и не може да има. Едно е сигурно - подобна говорилня не се е заформяла от години - и откъм глупости, и откъм свежи изпълнения... Съвет от мен - дайте си малко почивка, че през пост се повтаряте вече :bgrin:

thumbs up ! супер шоу си е темата. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...