Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Моята скромна личност, Злобил, Инснератор и Кранк няма никога да бъдем разбрани.Не защот сме сектанти.Точно обратното.Защото не ползваме тремини като "ходните вървят много" и не гледаме през розовите очила на нието една марка.

 

Това коя кола ще си вземеш се определя от какво можеш и искаш да си купиш.

Ако се сравняват качества само на автомобили, то защо да слагаме цената в тях?Ако гледаме реална продаваемост и оценка качество-цена там не печелят най-добрите от техн. и иновационна гледна точка коли.Печелят тези с най-много екстри за най-малко пари - па били те каквито и да е.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Моята скромна личност, Злобил, Инснератор и Кранк няма никога да бъдем разбрани.Не защот сме сектанти.Точно обратното.Защото не ползваме тремини като "ходните вървят много" и не гледаме през розовите очила на нието една марка.

 

Това коя кола ще си вземеш се определя от какво можеш и искаш да си купиш.

Ако се сравняват качества само на автомобили, то защо да слагаме цената в тях?Ако гледаме реална продаваемост и оценка качество-цена там не печелят най-добрите от техн. и иновационна гледна точка коли.Печелят тези с най-много екстри за най-малко пари - па били те каквито и да е.

Не ние твърдим, че има 3 марки и всичко друго е боклук... Edited by NEO_DDT
Link to comment
Share on other sites

Има 3 марки които основно строят водени от това да доставят възможно най-качесвения продукт, а не възможно най-качествения евтин продукт.Ако кажеш, че това не е вярно приключваме темата.

 

И всъщност, някой гледал ли е скоро цените на 850 Csi как вървят, че ми трябва.

 

*отбелязвам, че говорим за марки произвеждащи в големи количества, не като Ферари, Ламбо, Ролс, Бентли и прочие.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Моята скромна личност, Злобил, Инснератор и Кранк няма никога да бъдем разбрани.Не защот сме сектанти.Точно обратното.Защото не ползваме тремини като "ходните вървят много" и не гледаме през розовите очила на нието една марка.

 

Това коя кола ще си вземеш се определя от какво можеш и искаш да си купиш.

Ако се сравняват качества само на автомобили, то защо да слагаме цената в тях?Ако гледаме реална продаваемост и оценка качество-цена там не печелят най-добрите от техн. и иновационна гледна точка коли.Печелят тези с най-много екстри за най-малко пари - па били те каквито и да е.

 

Дай дефиниция на: "Хондите не вървят много". Щото хора с по-старички такива само това чакат да чуят. :lol:

 

Мен лично като цяло М3-ката(щото много за нея се говори) ме кефи и бих се гордял да я имам

 

Има 3 марки които основно строят водени от това да доставят възможно най-качесвения продукт, а не възможно най-качествения евтин продукт.Ако кажеш, че това не е вярно приключваме темата.

 

И всъщност, някой гледал ли е скоро цените на 850 Csi как вървят, че ми трябва.

 

*отбелязвам, че говорим за марки произвеждащи в големи количества, не като Ферари, Ламбо, Ролс, Бентли и прочие.

 

Като 150-те метра на новата ЕС класа дето дават яснота на виждане. Дано никога не излизам срещу шофьор доверил се на тая глезотийка. Справка : 5-ия зъб ако не ме лъже паметта ;)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Мен лично като цяло М3-ката(щото много за нея се говори) ме кефи и бих се гордял да я имам

Като 150-те метра на новата ЕС класа дето дават яснота на виждане. Дано никога не излизам срещу шофьор доверил се на тая глезотийка. Справка : 5-ия зъб ако не ме лъже паметта ;)

 

Не знам дали си обърнал внимание, но на повечето такива системи, дори камери за задно виждаме, парктроници и тн пише да не се доверяваш на 100%

Link to comment
Share on other sites

Одеве пред Вижъна имаше наредедни една до друга: X5, RX 350, GL и през една кола X6... красота бяха така една до друга. Най-много окото хващаше GL -а и X6 -цата, а Лексуса направо простееше с извинение, нищо че и той е готин, но така до другите...

 

...Печелят тези с най-много екстри за най-малко пари - па били те каквито и да е.

 

Примерно Хюндай. :lol:

Edited by neslomim
Link to comment
Share on other sites

пред вижън последният път видях 3 бентлита , ролса на Ветко и 2 ферарита , няма да ви казвам че докато подминавах бях намалил до 15км/ч и щях пак да се блъсна в предният щото и той се беше заблял в колите.......

Link to comment
Share on other sites

пред вижън последният път видях 3 бентлита , ролса на Ветко и 2 ферарита , няма да ви казвам че докато подминавах бях намалил до 15км/ч и щях пак да се блъсна в предният щото и той се беше заблял в колите.......

паркирах част от колите там :lol:

Link to comment
Share on other sites

паркирах част от колите там :lol:

 

Офтопик: Ти ли си момчето дето паркира колите пред кафето :lol:

 

 

 

Откога е модерно големи, едри мъже да карат коли като микра, пежо 206 цц, тигра кабрио и тн?

Link to comment
Share on other sites

пред вижън последният път видях 3 бентлита , ролса на Ветко и 2 ферарита , няма да ви казвам че докато подминавах бях намалил до 15км/ч и щях пак да се блъсна в предният щото и той се беше заблял в колите.......
Запознаха ме с една п♛тка, дето миналата година паркирала едно БМВ 5ца вътре в масите в градинката :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Това пред Вижъна и Фламингото си е често срещано явление всеки ден :rolleyes:

То тоя вижън почнал да запада нещо разбрах, от към лъскави коли. Последния път в неделя, най-хубавата паркирала беше някакво черно пежо 97г. май беше (другите бяха по-стари). Трябваше да го снимам това. :)

Link to comment
Share on other sites

Живея на 10 м от вижъна и всеки ден минавам от там и вечер особено си поизмивам очите от към коли и най вече Х5 и Х6.Иначе наистина има някои дни където има само тояги

Link to comment
Share on other sites

пред вижън последният път видях 3 бентлита , ролса на Ветко и 2 ферарита , няма да ви казвам че докато подминавах бях намалил до 15км/ч и щях пак да се блъсна в предният щото и той се беше заблял в колите.......

I predi 4-5 dena pred noviq planet ima6e 3 Bentlita i sprqh mejdu 2 ot tqh, no me o4udi , 4e ima6e spreni na bulevarda nqkvi mercedesi i porsche , posle kato vleznah i upravitelka mi vika 5 lv 6te vi slojim kym smetkata- za parking...

Edited by err0r^
Link to comment
Share on other sites

Офтопик: Ти ли си момчето дето паркира колите пред кафето :lol:

Откога е модерно големи, едри мъже да карат коли като микра, пежо 206 цц, тигра кабрио и тн?

Ами от когато не всички големи едри мъже са мутри...сега повечето зобят яко,отличават се с нисък интелект и ниски доходи...затфа карат коли като Микра,206 и Тигра :bgrin:

 

П.П.И понеже 206цц не е чак такава евтиния да подчертая-НИСЪК интелект :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Напоследък и пред Бачи-то(да Casa de Cuba) се забелязват уникални дзверове...та ето къде е отишла клиентелата на Вижъна :)

Не напоследък...откакто го отвориха си е така тфа Бачи.Жалко...голям мерак имах да ида там ама не мерси...снобарска работа-шси ходим в Портокали :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

Не напоследък...откакто го отвориха си е така тфа Бачи.Жалко...голям мерак имах да ида там ама не мерси...снобарска работа-шси ходим в Портокали :lol: :punk

 

Бях няколко пъти щото ми е наблизо - пълен въз - нито имат някакви коктейли нито някакъв фреш като за пред хората успяха да ми направят нито обстановката им е нещо кой знае какво... поради каква причина се събират там баровците не ми е ясно, сигурно на път за София знам ли...

Link to comment
Share on other sites

[Offt-opic]

Поставен съм пред голяма дилема. От една страна темата отива в киреча с развихрянето на междуличностните нападки, но от друга страна е такова забавление да четеш всички тези сектантски изхвърляници, та все още не знам какво да правя. В момента си пия питието и се чудя дали да не реша съдбата на темата като хвърля зарове. :lol:

[/Off-topic]

Link to comment
Share on other sites

Никакъв смисъл няма да се затваря темата.Само шепа хора в нея боравят с обидни квалификации и прибързват да поучават ама все пак си знаете работата.

 

По темата.

Знаете ли някъде да пълнят с азот, че предните гуми са ми май леко меки( усещам го ) да мина тази сутрин?Аз се сещам на Любен Каравелов ( http://bgmaps.com/map.aspx?sid=50abde302aa...mp;initsearch=0 ) ама не знам дали ще работят толкова рано?!

 

И понеже сме почнали да си говорим за заведения и коли...

Blue Bar на Руски много ми хареса, за първи път го посетих мин. събота.Сносно заведенийца, музиката не е прекалено силна ама няма къде да се спря и аз като всички "умни" хора спрях на булерда.Защо не ги задължават такива заведения да имат поне 3 паркоместа!?

 

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

 

Оказа се, че на това място което съм дал нямало Азот още от Март месец минал. година зареждан и по принцип зимата не внасяли( по-скоро не зареждали ама така ми казаха ).Та ако някой знае да каже къде имат наличен.Не ми се кара с въздух в предните.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Никакъв смисъл няма да се затваря темата.Само шепа хора в нея боравят с обидни квалификации и прибързват да поучават ама все пак си знаете работата.

Я...как ще затворим точно тази тема, в която местя целия спам от останалите автомобилни теми... :devil

А и междуличностните нападки си ги правите няколко човека и то - не към всички, а само един към друг...че и не се обиждате като гледам. :bgrin:

 

 

Сега...относно азота да ми кажеш нещо, щом си пълнил....теоретично знам предимствата му, спрямо обикновения въздух, но кажи си личните наблюдения - намираш ли разлика в държането на колата в завой с висока скорост? Други наблюдения? Колко е едно пълнене на 4-те гуми?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...