Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Добре, ти поне си ми виждал колата(поне така мисля) Предложи ми някакъв еквивалент на нея. С качествата които искам аз.

 

Виждъл съм е и теб също и смея да твърдя, че си много точен човек.Не го крия в никакъв случай това.Само не мога да се съглася че само БМВ правят коли и това е.Еми за момента точно еквивалент на твоята няма, но определено мога да твърдя че твоята кола е толкова 4 местна колкото и моят Меган Купе ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Виждъл съм е и теб също и смея да твърдя, че си много точен човек.Не го крия в никакъв случай това.Само не мога да се съглася че само БМВ правят коли и това е.Еми за момента точно еквивалент на твоята няма, но определено мога да твърдя че твоята кола е толкова 4 местна колкото и моят Меган Купе ;)

 

Аз не казвам, че няма по-добри коли от БМВ, а че засега няма кола в тоя ценови диапазон която да задоволи нуждите ми.

 

А за 4те места, абе става за 4ма, но не е като х5цата например.

 

 

 

 

@host, за жалост SLK е двуместно. А волвото - да, еквивалент е. Жалко, че то е с предно предаване.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Тия 4 места може и да минат по тъча като се загледа човек в XLR-a.Бая кола си е, нищо, че си е 2 местенца само.И вид си има и возия, не се среща често, аудиото не е лошо, екстрите не са лоши... пара не е лоша - без да слагаме акцизи, говорим само за колата колко струва.

Link to comment
Share on other sites

Тия 4 места може и да минат по тъча като се загледа човек в XLR-a.Бая кола си е, нищо, че си е 2 местенца само.И вид си има и возия, не се среща често, аудиото не е лошо, екстрите не са лоши... пара не е лоша - без да слагаме акцизи, говорим само за колата колко струва.

 

То ако става дума за хубав 4 местен кабриолет... веднага се сещам за Phantom Drophead ;)

А за добър заместител на моята - М6 кабриолет - гадното е, че е с мек таван :(

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Тия 4 места може и да минат по тъча като се загледа човек в XLR-a.Бая кола си е, нищо, че си е 2 местенца само.И вид си има и возия, не се среща често, аудиото не е лошо, екстрите не са лоши... пара не е лоша - без да слагаме акцизи, говорим само за колата колко струва.

 

То по тея параметри тогава и моята е 6+.Определено за 4 човека е тясно въпреки че могат да се наблъскат.Ама и екстра си имам и визия и вървеж пък за цена да не говорим....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

И това е тясничко отзад ама има чар > http://www.leftlanenews.com/lexus-sc-430.html

Lexus SC 430

288 к.с.

 

И нещо много по-важно...

От утре ли затварят Руски до 6-ти?И бул. Марица и него ли ще го затварят, че чух нещо такова.

( ако тия двете неща станат умирам прав )

 

Никой от ничие време не е отнемал.Говорим си.

това за pazu

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Ама вие сериозно ли си мислите че дори и някой от вас да улучи модел близък до изискванията на INCINERATOR , той ще си го купи само и само за да докаже на някой че бмв за него не е най-добрата кола , а просто такава която покрива изискванията му :bgrin: . Направо ми става густо как ва накара почти 10 човека да изпишете 20 поста реплики и коментари и как най-безочливо и напълно безплатно ви отне от времето . Евала :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ама вие сериозно ли си мислите че дори и някой от вас да улучи модел близък до изискванията на INCINERATOR , той ще си го купи само и само за да докаже на някой че бмв за него не е най-добрата кола , а просто такава която покрива изискванията му :bgrin: . Направо ми става густо как ва накара почти 10 човека да изпишете 20 поста реплики и коментари и как най-безочливо и напълно безплатно ви отне от времето . Евала :lol:

а ти за разлика от другите се усети :punk

Няма такава кола, която да замести съответния модел на 100% ,всяко БМВ си е неповторимо със своя си чар а INCINERATOR-а просто си направи майтап с вас :bgrin: само pazu го разбра :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ама вие сериозно ли си мислите че дори и някой от вас да улучи модел близък до изискванията на INCINERATOR , той ще си го купи само и само за да докаже на някой че бмв за него не е най-добрата кола , а просто такава която покрива изискванията му :bgrin: . Направо ми става густо как ва накара почти 10 човека да изпишете 20 поста реплики и коментари и как най-безочливо и напълно безплатно ви отне от времето . Евала :lol:

 

Едва ли някой ако е толкова зает ще вземе да се обеснява тук по форума ;) Имаме си време за губене - губим си го с безмислени спорове :lol: Далеч съм от идеята, че тук някой ще убеди друг за нещо си.Тук всички сме "Едно си баба знае, едно си бае".

Link to comment
Share on other sites

Проблемчето е, че много от хората тук са доста заблудени. Нищо. Всичко ти е в главата са казали хората. Друго си е да те цакат 50-60к за базов модел бмв. В същото време в уса се надупват на клиента и са леко по разумни в цените си щото тойота и компания за 20к долара предлагат коли, които ще направят бмв 1цата за изглежда като смачкан охлюв. Всичко, което искам да кажа, е че като караш мерцедес в твоя си измислен свят може това да е най-добрата кола (за теб). Най-смешното е хора които сменят през 2-3 години коли да се изцепват като хоста. А и те не са малко. Извод - най-добрата кола е тази която карам пък ако ще да е дачия. Но някак си е смешно да правиш генерализации особено когато никога не си се качвал в даден модел камоли да си го карал, а пък къде остава карането 1-2 години, което аджеба ще покаже този автомобил реално за теб ли е или не е.

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

 

 

Дай пример да видим коя тойота ще направи да изглежда 1цата като смачкан охлюв. :)

 

 

 

Далеч съм от идеята, че тук някой ще убеди друг за нещо си.Тук всички сме "Едно си баба знае, едно си бае".

 

 

То това е най-веселото тука :D

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Образно казано. Иначе акорд за около 25к долара вади 250 hp. А хонда по принцип вървят мнооого.

 

 

Весело е я... :beerchug

Edited by Thief
Link to comment
Share on other sites

Образно казано. Иначе акорд за около 25к долара вади 250 hp. А хонда по принцип вървят мнооого.

Весело е я... :beerchug

 

 

http://www.zeperfs.com/duel2693-172.htm

 

:wacko:

 

 

1цата е с 3-4 хилки по-скъпа от акорд купе в америка, ако е 25к долара акорда...

Link to comment
Share on other sites

Тва като гледам май е във франция. Ако ги поставят азиатците във free market смятам, че от германското трио ще си уволнят половината персонал.

Link to comment
Share on other sites

Тва като гледам май е във франция. Ако ги поставят азиатците във free market смятам, че от германското трио ще си уволнят половината персонал.

 

Най-скъпият акорд купе е точно колкото първа серия във вариант 125i.

 

А сайтът е френски. А цените които посочвам са от американския пазар.

Edited by INCINERATOR
Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да ги убеждаваш повече, те си знаят тяхното , спора е безсмислен, не мога да ти се бъркам, но ако му дадеш на дядомраз да покара някоя от твоите коли, ще види разликата и ще разбере колко е назад с 'чисто новата" му кола :bgrin:

 

Която вероятно е по-евтина от другата даже и другата да е на 3 години, отделно че като сложиш консумативите на кантара и за още 2 години разликата отново ще е сериозна.

 

Тъй и тъй говорите че БМВ е неповторимо защо не захванете песента че всяко ферари е неповторимо и да почнете да искате кола която да може това и това и да е не по-малко от 500 конски сили... изместихте темата и това което казах защото просто няма какво да се каже. Обясних защо се препирам ето го и горе цитат с идеално повтърждение на тъпотията "БМВ са единствените истински коли другите са жалки подобия"... нищо, ще порастнете някой ден ще ви дойде акъла в главата.

 

Между другото ето ви тема за размисъл: огледайте хубаво КОЙ кара БМВ и горе-долу какъв е диапазона на възрастта и си направете изводите. БМВ не е кола, БМВ е поза...

Link to comment
Share on other sites

А това което каза какво е?Такива генерализации правиш, че...

 

И като гледам от одеве всеки се яде все с БМВ!?Нещо проблем ли има с другите марки та не ги подхващате?!?!

Link to comment
Share on other sites

...Тъй и тъй говорите че БМВ е неповторимо защо не захванете песента че всяко ферари е неповторимо и да почнете да искате кола която да може това и това и да е не по-малко от 500 конски сили...

 

Аааа , анатема :laughing: Ще се включат и фераристите и следват 225241223212435123 страници убеждения и спорове,тъпчещи отново на едно място...

Link to comment
Share on other sites

А това което каза какво е?Такива генерализации правиш, че...

 

И като гледам от одеве всеки се яде все с БМВ!?Нещо проблем ли има с другите марки та не ги подхващате?!?!

Ние проблеми с марки нямаме, въпроса е че някои хора си мислят, че това което карат е най-великото... Ядем го БМВ щото никой не разправя, че еди коя си марка е единствена и неповторима и всичко друго е боклук...
Link to comment
Share on other sites

Ние проблеми с марки нямаме, въпроса е че някои хора си мислят, че това което карат е най-великото... Ядем го БМВ щото никой не разправя, че еди коя си марка е единствена и неповторима и всичко друго е боклук...

 

 

Тва предполагам е към мен. Писна ми да обяснявам, че за момента никоя хонда, никоя тойота, лексус, инфинити и тн не може да задоволи нуждите ми както за момента се справят от БМВ.

 

Това е лично мнение, а не генерализация. Прави разлика.

Link to comment
Share on other sites

Мноого ясно.Трабант е най-великата кола!
Бентли е най-великата кола, не сте се возили затова не знаете всичко дтуго е боклук...

А и това че ти си мислиш, че хондите не вървят, вкарва теб в една графа, не другите ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...