Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Честито на Ливърпул.Заслужено продължават. :)

Дузпа си имаше.

абе айде пусни си едно повторение и виж къде почва нарушението, имало дузпа :angry1 бахти измисления отбор дет са тва дано челси им сипнат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Веднага ме оплюха... :laughing: :laughing:

Никой не може да отрече,че Ливърпул са по-класния отбор.Изиграха по-правилно тактически двата мача и затова казах,че заслужено продължават.

И айде стига пристрастия,знам че е кофти за феновете на Арсенал,но гледайде реално. :)

Link to comment
Share on other sites

Веднага ме оплюха... :laughing: :laughing:

Никой не може да отрече,че Ливърпул са по-класния отбор.Изиграха по-правилно тактически двата мача и затова казах,че заслужено продължават.

И айде стига пристрастия,знам че е кофти за феновете на Арсенал,но гледайде реално. :)

Гледахм реално - първия мач пълно превъзходство на Арсенал и една несвирена дузпа, втория мач беше на моменти като Ливерпул доминираха повече и измислена дузпа за тях. Това достатъчно реално ли е? Най-много се дразня от смешното съдийство :angry1

Link to comment
Share on other sites

Не бих казал, че е заслужено. Даже хич...

Тоя Алекси докато Арсенал водеха си мълча... след като Ливърпул поведоха - огразъм "Какъв незабравим мач, невиждан никога, невероятно, гледал съм отбори от една страна много пъти, но такъв мач не е имало' ... изравняват арсенал - пак млъкна... и след 'чистата' дузпа... познайте.

Link to comment
Share on other sites

хубав мач, но дървените скучняри от Ливърпул победиха.с изключение на Торес са ми по-антипатични и от жълтите (шега, няма отбор, който да ми е по-антипатичен)

Link to comment
Share on other sites

бахти коментарите - дървени скучняри, убива турнира - спрете се малко бе, разбойници :blink:

пуул изглежда не очакваше арсенал да тръгне масирано в атака още от първа свирка и получи ранен гол. в първата си сериозна атака изравни и второто полувреме игра доста по добре от арсенал, като в крайна сметка всичко си дойде на мястото B)

Link to comment
Share on other sites

Такъв турнир се печели със тактика,опит и акъл(все неща които Арсенал не притежават),а не със красива игра.

Правете разлика малко. :)

Link to comment
Share on other sites

Ся като си има подпиране за силните има го ама пък чак толкова да го обсъждате тва,пък и Арсенал уж натсиакше натискаше много са добри обаче като получиха първия гол и играта нещо им секна, а до тъч линията Арсенчо се насираше от яд.Неслучайно е казано че за тоя турник ти тряя добра тактика.

Ливърпул убива този турнир.Бавно, но сигурно.

И как пък го убиват с кво ;) :huh:

Link to comment
Share on other sites

А това, че играта им няма фантазия.Няма гений.Има много дисциплина, прекрасни футболисти, изкл. треньор, но аз не искам да гледам това.Аз искам да гледам във шампионска лига футбол от друго измерение...мене никой обаче не ме пита.Гледат се само продадените билети и спонсорските договори.

Link to comment
Share on other sites

А това, че играта им няма фантазия.Няма гений.Има много дисциплина, прекрасни футболисти, изкл. треньор, но аз не искам да гледам това.Аз искам да гледам във шампионска лига футбол от друго измерение...мене никой обаче не ме пита.Гледат се само продадените билети и спонсорските договори.

Едва ли ще проумеете скоро,че този футбол много рядко побеждава в ШЛ. :)

Link to comment
Share on other sites

Само Манчестър Юнаитед !!! Оле Оле Оле

Руни и Роналдо размазват яко !!!

Link to comment
Share on other sites

бих казал само едно - дано челси бият антифутболното недоразумение Ливърпул, за да има все пак някаква справедливост

тази вечер съм за рома и шалке

просто аутсайдерите винаги са ми интересни като игра и тактика

Link to comment
Share on other sites

Естествено на осминафинал Рома от 3 положения (особено първия мач) вкараха 4 гола.. но сега дузпа ще изпуснат...

Link to comment
Share on other sites

бих казал само едно - дано челси бият антифутболното недоразумение Ливърпул, за да има все пак някаква справедливост

тази вечер съм за рома и шалке

просто аутсайдерите винаги са ми интересни като игра и тактика

аз пък смятам, че "футболното недоразумение" ще отстрани челси и след това ще се разправи и с прехваления манчу, който напоследък издиша :tongue

Link to comment
Share on other sites

За тва ли си от Арсенал? :lol:

Много ми е интересно къде са Ливърпул в класирането в Англия и дали в последните 10тина години са се доближавали до Арсенал, че си толкова отворен? Или Англия не се брои? Там кога ще станете шампиони? Никога? Щото не можете да стъпите на малкия пръст на 3те отбора, които са пред вас :lol:

 

frodo, прехваления манчу като ги гледам как играят няма кой да ги спре :>

Link to comment
Share on other sites

KenwooD недей да ни обесняваш какво "проумяваме", чети какво се пише.Никой не е успорвал успехите на Ливърпул.Да, те са качествен отбор.Да, имат много фенове.Дам и спонсорите им да доста стабилни.И какво?Да им харесваме играта заради това?

 

Малко по-общо, не само за ШЛ и футбола.Напоследък всичко живо взе да гледа само сухи цифри и резултати.Всички взеха да забравят магията и красотата на това, което се прави.Те нямат цена.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно къде са Ливърпул в класирането в Англия и дали в последните 10тина години са се доближавали до Арсенал, че си толкова отворен? Или Англия не се брои? Там кога ще станете шампиони? Никога? Щото не можете да стъпите на малкия пръст на 3те отбора, които са пред вас :lol:

В такава истерия си изпаднал вече,че даже си се заблудил,че съм фен на Ливърпул :laughing: :laughing:

 

Фен съм на Милан. :)

 

KenwooD недей да ни обесняваш какво "проумяваме", чети какво се пише.Никой не е успорвал успехите на Ливърпул.Да, те са качествен отбор.Да, имат много фенове.Дам и спонсорите им да доста стабилни.И какво?Да им харесваме играта заради това?

Не отричам,че Арсенал играят прекрасен футбол,а Ливърпул - почти обратното...но не притежават най-вече опит,затова казвам,че трудно ще измамят отбор като Ливърпул, та камоли да вземат ШЛ.

Още от мача с Милан забелязах,че им трябват 1000 положения,за да вкарат гол...Докато отбори като Ливърпул,Ман,Милан,Барса наказват почти винаги :)

Не ми се спори повече :D

Link to comment
Share on other sites

Добър и интересен мач, игран на високи обороти. Ако играеха титулярите ни вероятно повечко голове щяха да се видят. Но и това зрелище не бе лошо. На италианчетата браво - не се стреснаха, играха стабилно. Подариха им и голче - не го земаха :bgrin: . Случва се... Оттук нататък почват още по-интересните неща :punk

Link to comment
Share on other sites

Доволен съм от Манчестър. Показаха, че могат да играят без най-големите си звезди, в което ги упрекваха всички. Дано тази година да станат най-накрая шампиони. Манчестър - Барселона се заформя, като гледам, ще има кво да гледаме по нататък. И накрая честито на всички фенове на Манчестър :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно къде са Ливърпул в класирането в Англия и дали в последните 10тина години са се доближавали до Арсенал, че си толкова отворен? Или Англия не се брои? Там кога ще станете шампиони? Никога? Щото не можете да стъпите на малкия пръст на 3те отбора, които са пред вас :lol:

 

frodo, прехваления манчу като ги гледам как играят няма кой да ги спре :>

 

Както се казва. Последните, които са гледали титла на Ливърпул в Англия са Адам и Ева :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...