Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Пази боже, Левски да влезнат в групите и да се налага пак да им гледам излагациите :wacko: Някой няма ли да направи тема за следващия сезон?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Бият и са в групите...това е 3 предварителен кръг.

Предвидено е 1 място в ШЛ за отбора който я спечели,но тъй като Ман Юн си заслужиха мястото в ШЛ с класирането в Англия се отвори едно свободно място.Което се зае от страната която е най-напред,но няма отбор директно в групите,която беше Шоландия и Селтик беше вкаран директно в групите.По този начин се освободи 1 място за отбор в 3-я предварителен кръг,а ние сме държавата с най-висок коефициент която няма отбор диретно в 3-я предваритлен кръг на ШЛ.И такасе стигна до преместването на Левски в 3-я предварителен кръг на ШЛ.

Link to comment
Share on other sites

Пази боже, Левски да влезнат в групите и да се налага пак да им гледам излагациите :wacko: Някой няма ли да направи тема за следващия сезон?

Ти мани излагациите ами ако пак се класират отново всичките им мачове ще се предават коита са супер безинтересни глупави с ясен край и са само загуба на време

Link to comment
Share on other sites

Ти мани излагациите ами ако пак се класират отново всичките им мачове ще се предават коита са спуер безинтересни глупави с ясен край и са само загуба на време

И аз най-вече заради това не искам да се класират. Вместо да гледаме Барселона - Челси гледахме как размазват говеждите :angry:

Link to comment
Share on other sites

Щото беше първо българскио участие в Лигата.СЕга вярвам че бТВ са си взели поука :)
Едва ли. Почти съм сигурен, че ако се класират ще гледаме техните мачове... няма как да не ги дават, все пак са 'гордостта' ни...
Link to comment
Share on other sites

Рейтинг бате...и на мен не са ми интересни, но това е.Нали се сещаш какво ще настане. ако всички левскари в България вкупом писнат, че не предават мачовете на българския отбор какво ще настане :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Тва е отбора на народа как няма да предават мачовете :lol: Надеждата умира последна, може и да отпаднат, а ако не отпаднат поне ще можем да злорадстваме слееед това :lol:. Има ли някаква яснота срещу кои отбори евентуално може да се паднат?

Link to comment
Share on other sites

Едва ли. Почти съм сигурен, че ако се класират ще гледаме техните мачове... няма как да не ги дават, все пак са 'гордостта' ни...

Да бе, голям резил! Изпуснахме Барса-Челси, за да гледаме Левски-Вердер, хъх :lol: (тва съвсем сериозно го казвам, въпреки че съм фен на Уевски...ама то и на Барса).

Аз пък смятам че с този тренЕр Левски дори и Бате Бойко няма да може да бие, отбора отдавна не е това което беше :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...