Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Ай стига ве Милан са паднали :О лелее и ся почти съм сигурен че Аесенал ще отпаднат в следващия кръг а Милан в Италия трябва да си скъсат дупеца за да се класират чевърти

Link to comment
Share on other sites

Опитните кучета на Милан бяха тотално прегазени от младата машина на Арсенал. Не съм предполагал, че някой може да надиграе така очевадно италиански отбор като гост :)

Link to comment
Share on other sites

Къде е сега Botev1912 да разказва оди за великия Милан :lol: :lol: :lol:

злобата е голяма работа. Великия Милан си остава велик дори след отпадане в ШЛ. Не може постоянно да се стига финал или полуфинал. Отделно, че Милан нищо не играха и в двата мача и заслужено отпадат

Link to comment
Share on other sites

И ся най-вероятно идва времето когато както казаха по БТВ трябва да почнт и да подменят и подмадяват състава щот не може да се изкара вечно с тия играчи ,които повечето са над 33 г.

Link to comment
Share on other sites

Арсенал ме изненадаха приятно, умръзна ми да гледам скучни отбори като Италианските... :lol: Милан колкото и да са големи, предлагат ужасен футбол :wacko:

Другите резултати си бяха очаквани. И пак ме е яд, много ми се гледаше Барса :bgrin:

:)

Link to comment
Share on other sites

злобата е голяма работа. Великия Милан си остава велик дори след отпадане в ШЛ. Не може постоянно да се стига финал или полуфинал. Отделно, че Милан нищо не играха и в двата мача и заслужено отпадат

Аз не злобея,но ти лееше оди на величието за Милан и в първенството и в |ШЛ...което няма кака да нее дразнещо с оглед на реалното представяне на отбора

Link to comment
Share on other sites

Къде е сега Botev1912 да разказва оди за великия Милан :lol: :lol: :lol:

Къде ли?Той се появява когато Реал паднат или им дадът "фалшива дузпа или картон".

Link to comment
Share on other sites

Да им е гадно така мазничко последните 5 минути АХАХХАХ голям кеф майна... Стига толкова груповата фаза нали минаха ;)

 

злоба, която може само човек, който мрази другите, а не обича своя отбор да изрази ...фен на локомотив..

 

жалко за Милан(любимия ми отбор след Ботев), но е време да се махне този олигофрен анчелоти и започне да се работи в насока подмладяване на отбрана и халфова линия, като се започне с малдини кафу сержиньо амброзини и прочие и прочие ... както и да е ...дано Милан достигне 4-то място в серия А, защото ще е странно без Милан в ШЛ ...

Link to comment
Share on other sites

Поклон пред това поколение играчи и най-вече пред Големия Паоло Малдини!Невероятен футболист и изключително скромен човек!

Link to comment
Share on other sites

айде лекичко да побутнем ел дебелактико, че сами явно няма да се оправят :angry1
... го казва фен на Барса :lol: ,,, Пресмял се хърбел на щърбел...

Явно и тази година проклятието 'осмина финал' ще си остане... че и Пепе хвана пътя...

Link to comment
Share on other sites

Айдеее.. реал си заминаха. Сега пак някой ще каже сигурно, че нямаше втори жълт за Пепе...

 

аа... 1-1... Бахти засадата... и сега пак някои ще каже, че садиите никога не подкрепят Реал :lol:

Link to comment
Share on other sites

... го казва фен на Барса :lol: ,,, Пресмял се хърбел на щърбел...

Явно и тази година проклятието 'осмина финал' ще си остане... че и Пепе хвана пътя...

е кво фен на барса?! имаше или нямаше засада? барса поне не ги подпират в ШЛ, а вас хем в първенството, хем в ШЛ. пък и много като ощипани госпожици реагирате :lol:

 

едит: айде честито :beer:

Link to comment
Share on other sites

Ако някой каже,че Реал заслужаваха да продължат след днешния мач,той просто трябва да бъде разстрелян публично :)

 

Евала на Рома...поне един италиянски отбор продължава.

Link to comment
Share on other sites

Наистина в Мадрид днес победи футбола.Успех на Рома и дано вълците се представят достойно, на мен ми омръзна да гледа Юнайтид в този турнир, както и Барса.Форца Рома.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно заслужено Рома е на четвъртфинал.Много грамотен футбол на контра,Тоти е голям :lol:

 

на четвъртфинала да очакваме ли ново 7-1 :devil

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry Тия осминафинали ги намразвам

П.П. Контратаки чушки головете им паднаха все от статични положения

Link to comment
Share on other sites

off. Е говориш глупости и забравяш тези наши сини идиоти какво направиха в уефа и особено в ШЛ...

оn. Много съм разочарован, омръзна ми да глеедам Пуул ШЛ, ша вземат пак да спечелят и трябва да си оскубя косата :bgrin:

едит: не видях кавичките :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...