Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Лично за мен тва са простотии -тия кво се опитват от всеки континент да копират европейското издание,и незам що се залъгват кво мислят си че тия турнири ше имат същата гледаемост(дории само в ракмте на самия континет) известност и печалба като първоизточника незнам за мен тва са безмислени работи

въйййй, въйй, въй... Ми те за кво изобщо играят футбол тия уе. Кви са тия мексико, кви са тия щати. Те никога няма да стигнат европейското ниво. Апък представяш ли си има даже и някви острови който футбол се опитват да играят? Ама как? Ама защо? тия луди ли са? Те никога няма да стигнат нивото на българския национал даже.... малеее тея са супер зле... Че даже и турнири се опитват да правят. Не стига че топка са им дали ами и е ритат!!! Лудница уе човек. Даже световното се опитва да копира нащо европейско. Пак групи, пак 4 отбора, пак 2-ма се класирват. Същото ама не е европейско и няма да стигне тази ГЛЕДАЕМОСТ. Тва световното е пълна глупост, апък да не говорим за африканското и копа америка...

 

добре, сега сериозно... Ти кво си мислиш, че като си ритат там на тяхните си измислени турнири ще им е по-добре и ще г гледат повече хора ли? Кво лошо има хора та да направят нещо ново, а и така като гледам доста по-добро. Това може да вдигне нивото на футбола им. хващам бас, че и печалбите на отборите ще са по-високи от тези сега. Не мога да разбера къде виждаш ти глупостта и безсмислеността в това?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

според мен турнира ще добие популярност лека полека. все пак едни от най фанатизираните фенове са аржентинците ;)

въпроса е да им дават доволно кинти за победи и да става истинска игра, щото иначе ша играят 5 за 6

следващата стъпка ша е да се сформира шампионска лига и с отбори от всички континенти :punk

тогава вече ша става шоу. само дето е малко вероятно заради огромните разстояния между градовете

Link to comment
Share on other sites

* Шалке 04 (Германия) - Порто (Португалия) - 19 Февруари

 

* Ливърпул (Англия) - Интер (Италия) - 19 Февруари

 

* Рома (Италия) - Реал Мадрид (Испания) - 19 Февруари

 

* Олимпиакос (Гърция) - Челси (Англия) - 19 Февруари

 

 

* Фенербахче (Турция) - Севиля (Испания) - 20 Февруари

 

* Арсенал (Англия) - Милан (Италия) - 20 Февруари

 

* Селтик (Шотландия) - Барселона (Испания) - 20 Февруари

 

* Лион (Франция) - Манчестър Юнайтед (Англия) - 20 Февруари

Link to comment
Share on other sites

според мен турнира ще добие популярност лека полека. все пак едни от най фанатизираните фенове са аржентинците ;)

въпроса е да им дават доволно кинти за победи и да става истинска игра, щото иначе ша играят 5 за 6

следващата стъпка ша е да се сформира шампионска лига и с отбори от всички континенти :punk

тогава вече ша става шоу. само дето е малко вероятно заради огромните разстояния между градовете

 

Ами то си има световно клубно първенство, е което играят шампионите на всяка конфедерация. Номерът е, че не всяка конфедерация има реално такъв турнир и не знам как ги определят. Иначе Аржентина нямат нищо общо с КОНКАКАФ.

Link to comment
Share on other sites

Ами то си има световно клубно първенство, е което играят шампионите на всяка конфедерация. Номерът е, че не всяка конфедерация има реално такъв турнир и не знам как ги определят. Иначе Аржентина нямат нищо общо с КОНКАКАФ.

абе имах предвид да се поумешат доста отбори :D

знам, че има световно, ама то май е само между 4 отбора :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
а бе, освен по китайците някъде другаде ще дават ли рома-реал? :huh: имам предвид по кабеларката (евроком или dcc)
Едва ли... и аз ще искам по ТВ-то, ама най-вероятно пак myp2p...
Link to comment
Share on other sites

днеска интер яко ще мажат :P

:lol: Еех с тия вицове уе някои не се спирате

П.П. dunata къде каза че ша гледаш мача барем зема и аз да го гледам оттам

Link to comment
Share on other sites

на някой направи ли му впечатление в мача Ливърпул - Интер, че и и при двата жълти на Матераци той дори не докосна противника. :lol:

ти май си гледал друг мач :laughing:

за първия фал не го видях, но на втория дръпна фернандо отзад и той падна. и ако това не е жълт :rolleyes:

а сега за милан-извадихме късмет, какво да се прави. цял мач имахме едно голов положение от статично :bgrin:

ако играем така и в италия, ще ядем пердах на сред сан сиро

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...