Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
ти май си гледал друг мач :laughing:

за първия фал не го видях, но на втория дръпна фернандо отзад и той падна. и ако това не е жълт :rolleyes:

а сега за милан-извадихме късмет, какво да се прави. цял мач имахме едно голов положение от статично :bgrin:

ако играем така и в италия, ще ядем пердах на сред сан сиро

ами аз не гледах мача, но гледах репортаж в интернет, освен да е бил от друг мач Ливърпул - Интер

Link to comment
Share on other sites

ами аз не гледах мача, но гледах репортаж в интернет, освен да е бил от друг мач Ливърпул - Интер

И аз за втория в началото бях супер изненадан, как за такова нещо ще даде втори жълт, ама после като дадоха камерата отзад и се виждаше, че определно матераци направи яка сикира на торес, който си заплете краката и падна. Незнам дали нарочно го е направил матераци или просто са си оплели краката ама имаше сикира...

А иначе да кажа за вчера... Адебайор е супер нещастник :lol: . И да иска втори път от там греда не може да оцели... А може и да може, тя беше на 1 метър от него :D

Link to comment
Share on other sites

Някой мое ли да даде някъв линк за репортаж на мача че явно тоя момент с гредата съм го изпуснал
Ако си за Арсенал и имаш слабо сърце не го гледай :)... иначе виж в youtube... 100%-та са го качили.
Link to comment
Share on other sites

Адебайор е супер нещастник :lol: . И да иска втори път от там греда не може да оцели... А може и да може, тя беше на 1 метър от него :D

стига тъпотии. точно на най - добрите се случва да правят най - фрапантните пропуски. това не го прави слаб играч, напротив, точно адебайор прави повечето голове и положения на арсенал във всеки един мач този сезон. сега е свикнал с отбора и още ще се развива, а не вярвам арсенчу да го продаде.

Link to comment
Share on other sites

И двата картона бяха за извършен фаул.

Само,че първия беше измислен,а втория наистина си имаше,защото задържа Торес,който го беше минал вече.

Кво толкова го обсъждате още...

Link to comment
Share on other sites

И двата картона бяха за извършен фаул.

Само,че първия беше измислен,а втория наистина си имаше,защото задържа Торес,който го беше минал вече.

Кво толкова го обсъждате още...

 

Ами аз бях спрял да го обсъждам, ама после идва двоят пост и пак ми идва да се обадя. И двата случая можеше да се даде нарушение, защото имаше докосване. И двата случая можеше и да не се даде нарушение, защото не беше кой знае какво докосване. И двата случая не трябваше да се дава картон, защото ситуацията изобщо не го предполагаше.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз бях спрял да го обсъждам, ама после идва двоят пост и пак ми идва да се обадя. И двата случая можеше да се даде нарушение, защото имаше докосване. И двата случая можеше и да не се даде нарушение, защото не беше кой знае какво докосване. И двата случая не трябваше да се дава картон, защото ситуацията изобщо не го предполагаше.

да... пак гледали, негледали говорят глупости. торес 1 крачка пред матераци, а матераци рита левия крак на торес към десния след като не успя да го бутне с ръката...

Еми тва ако не е жълт въобще за кво съществуват тия картони...

Link to comment
Share on other sites

Не смятам, че е особено етично да казваш, че говоря глупости, след като казваш общо взето същото, което и аз с очевидната идея да ни споделиш истината... Освен това си направих труда от уважение да изгледам отново повторението около 15 пъти и подобно ритане няма. Дори и да има, това не променя нищо. Предишният ми пост остава да важи...глупости...

Link to comment
Share on other sites

бтв ще дават Ман - Лион във вторник,вместо Милан - Арсенал. :wacko:

Нямам думи...може ли да са толкова зле тия мишоци от бтв

наистина тея по бтв тотално се оакаха с тазгодишното издание на ШЛ. зрителите искали да гледат повече разнообразни отбори или нещо такова :sick

Link to comment
Share on other sites

Интер - Ливърпул? Него няма смисъл да го дават, щото вече е ясно кой продължава напред
Именно, за това питам кой ще дават (е може и тях, но ме съмнява)
Link to comment
Share on other sites

Интер - Ливърпул ще ги дават по простата причина,че ще са единствената останала двойка...по другата седмица...

А от останалите 3 двойки тази сряда не се знае кой ще дават...гледайте бтв и ще пуснат реклама :)

Аз лично няма да направя усилие да си пусна бтв вторник вечерта и да гледам на 95% предрешения мач между Ман и Лион.Неискам да ставам свидетел на поредната гавра със зрителите.Дано да дават някъде Милан - Арсенал...иначе ще refresh-вам през 2 мин livescore :D

 

EDIT:

Реал - Рома ще дават тази сряда.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...