Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Надявам се тази вечер Юнайтед да разцепи Челси !!! Ще бъде супер завършек на един прекрасен сезон !

 

Има слухове, че утре Бербатов ще подпише договор с Ман. Юнайтед !!! Аз лично се надявам да се окаже истини. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Като гледам "повечето" сме за United... Странно как се обърнаха нещата. До миналата година всички мразиха Chelsea заради Абрамович. А сега мразят United заради Ronaldo...

Жорка, аз мразех Чел$и заради Мауриньо или там както му се пише името. А Манчестър ги празя по default :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не мразя никой,но съм за Челси тая вечер.Единствено ще ме е яд за Фъргюсън ако Ман загубят...

Иначе играчите са кой от кой по-голям циркаджия :P

Link to comment
Share on other sites

Теб не те броя в сметката. Ти си фен на място...

Епа нали трябва да си затвърждавам реномето на хейтър :bgrin: Ся малко по-сериозно, това са двата отбора, които заслужаваха тази година да играят финал. Манчо малко ми паднаха в очите след мача с Барса, най-вече заради излъганите очаквания за красиви и резултатни мачове. Все пак заложиха на сигурното и с перфектна тактика си осигуриха място на финала. От друга страна Чел$и с новия си треньор показват изключително добра игра и откакто ги пое правят невероятен сезон. Смятам, че новото им лице заслужава поне малко уважение и поне за миг да забравим за парите на Абрамович, с които Мауриньо не успя да направи нищо. Само искам да допълня, че още един отбор заслужаваше място на финала, но той отпадна след сериозни съдийски балтии :lol:

 

И сега малко /off/ ти няма ли да си идваш това лято, заради теб може да се прежаля и да пробвам да поцъкам малко футболче :D

Link to comment
Share on other sites

И сега малко /off/ ти няма ли да си идваш това лято, заради теб може да се прежаля и да пробвам да поцъкам малко футболче :D

 

Няма да е тая година. Съжалявам...и на мен ми се играе, ама нейсе.

 

По повод първото полувреме - как може такъв карък ебати? Три супер положения изпуснахме, владеехме топката много повече и в последната минута някакъв супер смешен шут от 35м, два рикошета, ван дер Сар се похлъзва и гол. Колко по-каръшко можеше да бъде?

Link to comment
Share on other sites

Няма да е тая година. Съжалявам...и на мен ми се играе, ама нейсе.

 

По повод първото полувреме - как може такъв карък ебати? Три супер положения изпуснахме, владеехме топката много повече и в последната минута някакъв супер смешен шут от 35м, два рикошета, ван дер Сар се похлъзва и гол. Колко по-каръшко можеше да бъде?

Жалко, че няма да можеш да си дойдеш.

 

 

Колкото до мача питаш ли ги Байерн Мюнхен 99та :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хич не ща и да ги питам. Ама тогава поне имахме някое и друго положение, мачът беше равностоен. Ама си прав де...трая си... Важното е накрая да бием. Лошото е, че сега психологическото предимство е за Chelsea без да са направили нищо това полувреме. Ама така е, случва се.

Link to comment
Share on other sites

Определено имаха страхотни шансове първото полувреме. Сега нещата сякаш са по-равностойни. И само аз ли се чудя защо Joe Cole е още в игра :blink:

Link to comment
Share on other sites

К'во равностойни, Chelsea са по-добри второто. Точно от това се опасявах. Сега и ако и Rio се контузи вече ще дойде в повече. Но надеждата умира последна. Имаме невероятни футболисти, всичко може да стане.

Link to comment
Share on other sites

Уникален мач. Най-добрия финал в близките 4-5 години (с изключение на Барса/Арсенал...) За мен вече няма значение кой ще вземе титлата, важното е че гледах футбол. Май на Европа и е по-добре без Милан и Пуул, нищо лично.

 

пп Тери рулз, голяма глава има ейй :lol:

Link to comment
Share on other sites

Уникален мач. Най-добрия финал в близките 4-5 години (с изключение на Барса/Арсенал...) За мен вече няма значение кой ще вземе титлата, важното е че гледах футбол. Май на Европа и е по-добре без Милан и Пуул, нищо лично.

 

пп Тери рулз, голяма глава има ейй :lol:

За това точно тея отбори (Милан - Пул) направиха най-добрия финал в историята на ШЛ.

Нищо лично :lol:

 

http://footballengland.gol.bg/article.php?id=33733

Link to comment
Share on other sites

Уникален мач. Най-добрия финал в близките 4-5 години (с изключение на Барса/Арсенал...)

едва ли има по-добър финал от Милан - Ливърпул 3:3 (2005) в историята на КЕШ. Иначе днес гледаме уникално интересен мач. Доста положения, греди, червен картон, драма, дузпи

Link to comment
Share on other sites

Да ти напомня ли великия финал ... 7:2 ... преди 50-тина години :P.

Иначе за мача нямям думи, просто ... манчестър :angry:

Link to comment
Share on other sites

Да ти напомня ли великия финал ... 7:2 ... преди 50-тина години :P.

Иначе за мача нямям думи, просто ... манчестър :angry:

а ти не видя ли това? Първо не е 7:2 и второ е на второ място

http://footballengland.gol.bg/article.php?id=33733

Link to comment
Share on other sites

Много труден мач, заслужена победа! Честито на всички фенове!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...