Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

В такава истерия си изпаднал вече,че даже си се заблудил,че съм фен на Ливърпул :laughing: :laughing:

Фен съм на Милан. :)

Ми личи си, че си фен на Милан и явно не си наясно с английския футбол или може би в частност Арсенал. Артилеристите винаги това им е била най-голямата слабост - създават страшно много положения, а реално няма кой да нанесе решаващия удар. Един вид се мъчат да влезнат с топката във врата. А съм изпаднал в истерия, щото от вчера блещиш само глупости, а реално не даваш 1 факт, с който да опровеграеш думите ми. Повтаряш като папагал думите на Смукачев " Ливърпул са турнирен отбор, Ливърпул са турнирен отбор". И кво направиха турнирния отбор спечелиха един КЕШ след 5874353 години прекъсване.

Лично за мен, ако има някаква логика във футбола трябва да спечелят манчо, защото в момента наистина играят най-добре. Това няма да ми попречи да стискам палци за Барса, разбира се :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

Айде честито на Манчестър за победата и от мен :) ... можеше и по-добре ама все пак Сър Алекс добре направи, че остави да си почиват Ronaldo и Rooney да имат сили за следващите двубой ;)

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно къде са Ливърпул в класирането в Англия и дали в последните 10тина години са се доближавали до Арсенал, че си толкова отворен? Или Англия не се брои? Там кога ще станете шампиони? Никога? Щото не можете да стъпите на малкия пръст на 3те отбора, които са пред вас :lol:

 

frodo, прехваления манчу като ги гледам как играят няма кой да ги спре :>

Аз съм от ливърпул и предпочитам финал или титла в ШЛ и 4-то в англия, от колкото само 3-то в англия :D.

Като ви е толкова важна тая англия вземете да зарежете тая ШЛ и се средоточете в първенството щото иначе титли скоро няма да видите...

Както се казва. Последните, които са гледали титла на Ливърпул в Англия са Адам и Ева :)

А титла в ШЛ на Арсенал даже и те не са виждали....

 

Иначе да кажа за мача може би дузпа нямаше, ама гола на арсенал беше супер незаслужен според мен. Ливърпул играха много по-добре през цялото време даже и докато водиха в резултата и даже без да се затварят в защита и то срещу тооолкова красиво играещият Арсенал.

И все пак в 2 мача за 4 дни като домакин арсенал не успя да победи ливърпул.

Играете добре, ама нещо не ви се получава... Много по-добре изглеждаше арсенал в началото на сезона, ама всички знаем че именно неговият край е най-важен. Ливърпул и Рафа го доказват отново.

Може да нямаме Англия заради лоши резултати в началото, но може да имаме ШЛ заради добри резултати в края, а пък Арсенал... :rolleyes:

 

Жалко, че като гледам играта на Барса те нямат никакъв шанс срещу Манчестър. Иначе добър мач със сигурност ще се получи. А те кога ще се играят? след 2 седмици?

Link to comment
Share on other sites

1992/93 - Манчестър Юнайтед

1993/94 - Манчестър Юнайтед

1994/95 - Блекбърн Роувърс

1995/96 - Манчестър Юнайтед

1996/97 - Манчестър Юнайтед

1997/98 - Арсенал

1998/99 - Манчестър Юнайтед

1999/00 - Манчестър Юнайтед

2000/01 - Манчестър Юнайтед

2001/02 - Арсенал

2002/03 - Манчестър Юнайтед

2003/04 - Арсенал

2004/05 - Челси

2005/06 - Челси

2006/07 - Манчестър Юнайтед

ето ти шампионите на Англия в последните 15 години не се правя на разбирач ама май Арсенал имат 3 титли последната от 2004, а ливърпул никви ги няма :P айде да не спорим кой е по-добрият отбор то се видя.Да не би като челси паднаха от фенербахче турците да са по-добри от тях,а?

Link to comment
Share on other sites

Да не би като челси паднаха от фенербахче турците да са по-добри от тях,а?

ами не, щото Челси продължиха. Иначе точно в ШЛ Ливърпул са по-добри и с много по-големи традиции от Арсенал

Link to comment
Share on other sites

ами не, щото Челси продължиха. Иначе точно в ШЛ Ливърпул са по-добри и с много по-големи традиции от Арсенал

По-скоро с по-голям късмет отколкото традиции. Като биха Милан на финала да не би да бяха по-добри от тях? Ми не, цял мач се защитаваха като мишки и накрая вкараха някви калитарски голчета и айде най-великия отбор с най-великите традиции. Ми не, тва тяхното си е чист и прост късмет, а да не говорим, че ако ШЛ беше в предишния си формат да играят само шампионите от всяка страна нямаше да припарят до тоя турнир :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Доколкото знам Ливърпул са ставали най-много пъти шампион на Англия и 5 пъти КЕШ/ШЛ.Особенно по второто не виждам никва почва за сравнение с Арсенал.

Повече няма да влизам в полемики,че им станах адвокат на Ливърпул. :lol:

Нищо против Арсенал,даже са ми много симпатичен отбор с голям треньор.Просто се подразних от мненията на някои хора,според които едва ли не Арсенал е трябвало да бият с общ резултат 8:0 и Пул не са минали центъра 2та мача...

 

sdqdqwbe8.jpg

Това е от официалния сайт на Ливърпул.

Link to comment
Share on other sites

Много ми е интересно къде са Ливърпул в класирането в Англия и дали в последните 10тина години са се доближавали до Арсенал, че си толкова отворен? Или Англия не се брои? Там кога ще станете шампиони? Никога? Щото не можете да стъпите на малкия пръст на 3те отбора, които са пред вас :lol:

Може би ма за сметка на тва в ШЛ са един от най-добрите отбори,там където Арсенал незае що е тва шампион и където за "цялата си слвана история" са стигнали един път до финала и фанаха дървото.освен тва не забравяй че преди два-три сезона и те се боричках със зъби и нокти за тва 4-то място и бяха на път да отпаднат за сметка на Тотнъм

А това, че играта им няма фантазия.Няма гений.Има много дисциплина, прекрасни футболисти, изкл. треньор, но аз не искам да гледам това.Аз искам да гледам във шампионска лига футбол от друго измерение...мене никой обаче не ме пита.Гледат се само продадените билети и спонсорските договори.

Такъф футбол и да искаш доста одавна не се играе щот цялата игра стана по тактически зависима>тоя вид футбол се е практикувал 50-те години от Бразилия, и все пак искаш да кажеш че вторият мач между двата отбора н беше интересен с красиви моменти и много голове :unsure:

1992/93 - Манчестър Юнайтед

1993/94 - Манчестър Юнайтед

1994/95 - Блекбърн Роувърс

1995/96 - Манчестър Юнайтед

1996/97 - Манчестър Юнайтед

1997/98 - Арсенал

1998/99 - Манчестър Юнайтед

1999/00 - Манчестър Юнайтед

2000/01 - Манчестър Юнайтед

2001/02 - Арсенал

2002/03 - Манчестър Юнайтед

2003/04 - Арсенал

2004/05 - Челси

2005/06 - Челси

2006/07 - Манчестър Юнайтед

ето ти шампионите на Англия в последните 15 години не се правя на разбирач ама май Арсенал имат 3 титли последната от 2004, а ливърпул никви ги няма :P айде да не спорим кой е по-добрият отбор то се видя.Да не би като челси паднаха от фенербахче турците да са по-добри от тях,а?

А да ти направа ли подобна статистика с купите на Арсенал в ШЛ-0

По-скоро с по-голям късмет отколкото традиции. Като биха Милан на финала да не би да бяха по-добри от тях? Ми не, цял мач се защитаваха като мишки и накрая вкараха някви калитарски голчета и айде най-великия отбор с най-великите традиции. Ми не, тва тяхното си е чист и прост късмет, а да не говорим, че ако ШЛ беше в предишния си формат да играят само шампионите от всяка страна нямаше да припарят до тоя турнир :bgrin:

Късмета си е късмет но тогава не само тва изигря важна роля а и отпускането на Милан а пък за головете на Пуул изобщо не смятам че са били калитарски

Артилеристите винаги това им е била най-голямата слабост - създават страшно много положения, а реално няма кой да нанесе решаващия удар. Един вид се мъчат да влезнат с топката във врата.

Айде сега тва винаги им е била най-голямата слабост.Ми до миналата година имаха един супер нападател който може би беше най-добрия в света-Тиенри Анри-кво ше кажеш че той не им е вкарвал положенията и се е мъчел,не мисля

Link to comment
Share on other sites

Дам, боричкаха се и успяха, а looserpool май ги пуснаха по милост преди 2-3 сезона :lol:

 

Такъф футбол и да искаш доста одавна не се играе щот цялата игра стана по тактически зависима>тоя вид футбол се е практикувал 50-те години от Бразилия, и все пак искаш да кажеш че вторият мач между двата отбора н беше интересен с красиви моменти и много голове unsure.gif

Такъв футбол се практикува, просто е много далечен от футбола, който демонстрират Ливърпул. Самия факт, че се срещнаха Dream Team 2 на Барса със също невероятно атрактивните Арсенал опровергава думите ти. Милан също играеха прекрасен и резултатен футбол, така че тва са пълни глупости.

Link to comment
Share on other sites

1992/93 - Манчестър Юнайтед

1993/94 - Манчестър Юнайтед

1994/95 - Блекбърн Роувърс

1995/96 - Манчестър Юнайтед

1996/97 - Манчестър Юнайтед

1997/98 - Арсенал

1998/99 - Манчестър Юнайтед

1999/00 - Манчестър Юнайтед

2000/01 - Манчестър Юнайтед

2001/02 - Арсенал

2002/03 - Манчестър Юнайтед

2003/04 - Арсенал

2004/05 - Челси

2005/06 - Челси

2006/07 - Манчестър Юнайтед

ето ти шампионите на Англия в последните 15 години не се правя на разбирач ама май Арсенал имат 3 титли последната от 2004, а ливърпул никви ги няма :P айде да не спорим кой е по-добрият отбор то се видя.Да не би като челси паднаха от фенербахче турците да са по-добри от тях,а?

Аз казах вече че според мен ШЛ е най-важния турнир за всеки европейски отбор. Със статистиките и отговорите иначе ме изпревариха...

А и аз не казвам че пуул са по-добрия отбор, просто имат съвсем друга стратегия през целия сезон, която се оказва много по-добра от тази на арсенал в последните няколко години.

 

По-скоро с по-голям късмет отколкото традиции. Като биха Милан на финала да не би да бяха по-добри от тях? Ми не, цял мач се защитаваха като мишки и накрая вкараха някви калитарски голчета и айде най-великия отбор с най-великите традиции. Ми не, тва тяхното си е чист и прост късмет, а да не говорим, че ако ШЛ беше в предишния си формат да играят само шампионите от всяка страна нямаше да припарят до тоя турнир :bgrin:

Статистика от 2000г. до сега на ливърпул:

Club World Cup: 2005

UEFA Super Cup: 2005

UEFA Cup: 2001

UEFA Champions League: 2005 (второ място 2007)

League Cup: 2001, 2003 (второ място 2005)

FA Cup: 2001, 2006

Community Shield: 2001, 2006 (второ място 2002)

 

То бива, бива късмет, ама то тоя късмет ги прави сигурно отбора с най-много титли от началото на века.

Не looserpool, ами luckypool трябва да им викаш... или може би winnerpool ;)

Link to comment
Share on other sites

http://liverpool.gol.bg/article.php?id=31351

 

Тук Ливърпул ги правят за 2 стотинки. :D

тва е малко като нашето оправдаване/феновете на ботев/, че локото незаслужено ни бие напоследък и нашата история и по славна.

еми добре, обаче какво значение има това :blink:

все едно коментаторите като почнат да коментират историята на някой двубой и как еди - кой си рузултат бил най често срещан...кат нямат кво да кажат и са зле така ша е :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В тая статия са писани на места пълни глупости като не всички от фактите са доказани и верни и сигурно статията е писана от някой анти фен на Пуул или фен на Арсенал.

Относно подпиранията дузпите и всички съдийски аванти за Пуул-ДА ИМА ГИ НА МОМЕНТИ И КВО ОТ ТВА ВСЕКИ ГОЛЯМ ОТБОР В ТРУДЕН МОМЕНТ ГО ПОДКЕРЯТ ДОРИ И ПО ОЧЕВИДЕН НАЧИН,НЯМА ДА ПОЧНА ДА ИЗБРОЯВАМ НА "вЕЛИКИЯ " МАНЧЕСТЪР КОЛКО ПЪТИ СА МУ УДРЯЛИ ПО ЕДНО СЪДИЙСКО РАМО И СА ИМ ДАВАЛИ ИЗМИСЛЕНИ ДУЗПИ И В ШЛ И В ПРЕМИЪРЛИГ,КАКТО И НА АРСЕНАЛ КОЛКО ПЪТИ ТОЯ СЕЗОН СЕ СПАСИХА В КРАЯ МА МАЧА СЛЕД КАТО СЪДИЯТА ИМ Е ПОМОГНАЛ,ТАКА ЧЕ СПРЕТЕ ДА МИ ГОВОРИТЕ ГЛУПОСТИ.МОГА САМО ДА КАЖА ЗАВИЖДАЙТЕ!!! :devil

Link to comment
Share on other sites

АРСЕНАЛ КОЛКО ПЪТИ ТОЯ СЕЗОН СЕ СПАСИХА В КРАЯ МА МАЧА СЛЕД КАТО СЪДИЯТА ИМ Е ПОМОГНАЛ

[off] ... колко? :blink: защото с изключение на първите два мача от сезона и злополучната игра с бигмингам, в която, между другото, те изравниха с дузпа в 93тата минута, съм гледал всичките мачове на арсенал за сезона и не успявам да се сетя за такъв... [/off]

Link to comment
Share on other sites

1992/93 - Манчестър Юнайтед

1993/94 - Манчестър Юнайтед

1994/95 - Блекбърн Роувърс

1995/96 - Манчестър Юнайтед

1996/97 - Манчестър Юнайтед

1997/98 - Арсенал

1998/99 - Манчестър Юнайтед

1999/00 - Манчестър Юнайтед

2000/01 - Манчестър Юнайтед

2001/02 - Арсенал

2002/03 - Манчестър Юнайтед

2003/04 - Арсенал

2004/05 - Челси

2005/06 - Челси

2006/07 - Манчестър Юнайтед

Тия Манчестър Юнайтед не са хора, бе! :D Егати машините! Сър-а е голяма работа явно. Иначе сериозно като погледнем на нещата, май Premier League е вече шампионската лига, след като за втора поредна година английските отбори показват, че са най-голямата европейска сила. Това може само да ме радва, защото като цяло винаги ми е допадало английското първенство и отборите които се борят в него. Аз лично се надявам, че този път мачовете между Челси и Ливърпул ще са интересни. Фен съм на сините, но реално погледнато с този треньор, едва ли ще постигнат успех срещу мърсисайци. Дано да греша, само времето ще покаже.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес поредната постна продукция на Ливърпул и Челси.На тези отбори май им е генетично заложено да си вкарват по 1 гол в ШЛ и да уморяват хората от скука :wacko:

 

Утре ще е далеч по-стойностен мач ;)

Link to comment
Share on other sites

Баси мамата-Челси изравниха.Много се кефя.Другия мач сигурно Челси ще бие.

Link to comment
Share on other sites

Ще се получи много интересен реванш. За първи път Ливърпул няма да се защитава с 11 човека, а ще трябва да нападат - много интересно ще е да го видя тва :lol:

Link to comment
Share on other sites

пуул ще обърне челси като гост и пак ще е на финала :D

обаче мисля, че колкото и да са зле барса в първенството, вече им е време да земат шл...довечера ще си проличи :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...