Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Наистина и аз не очаквах толкоза защитна игра от Манчестър. Владеехме повечко топката, но реално не направихме кой знае колко запомнящи се неща. Смятам, че Анри можеше да започне и като титуляр или поне да влезе по-раничко, защото има доста голям опит ссрещу манчестър. Рийкард не виждам как може да остане, та даже и ако спечели ШЛ. Като заключение ще кажа, че очаквах мнооогооо повече от този мач, но и Манчо играха твърде защитно, което за мен беше изненада.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply

На Трафорда чифутите ще контролират нещата обаче удар (тъкъв като на Анри) ще развали плановете на чифутите за европейска титла :)

 

Дано се случи нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

На Трафорда чифутите ще контролират нещата обаче удар (тъкъв като на Анри) ще развали плановете на чифутите за европейска титла :)

 

Дано се случи нещо подобно.

 

 

Нещо си в грешка за това кой е чифут и кой не е...

Link to comment
Share on other sites

Нещо ми подсказва,че Манчестър ще ядат бой тая вечер насред Олд Трафорд. :P

Сериозно грешиш ми се струма...точно сега е златният шанс на Юнайтед...

 

А виж коефициента за единица как стремглаво пада...едва ли е случайно :lol:

Link to comment
Share on other sites

А виж коефициента за единица как стремглаво пада...едва ли е случайно :lol:

Не ме интересува еврофутбола...моя коефициент е друг :P

Ще го видим тая вечер :)

Link to comment
Share on other sites

Сериозно грешиш ми се струма...точно сега е златният шанс на Юнайтед...

 

А виж коефициента за единица как стремглаво пада...едва ли е случайно :lol:

за това смятам да изчакам до 21.30ч и да го играя 2 :D

смятам, че манчестър вече издиша и едвам едвам ще се докопа до титлата в англия, но КЕШ тази година е за барса. те направиха слаб сезон с много издънки в испания и сега е момента на истината...точен резултат 0-2 B)

Link to comment
Share on other sites

Не виждам с какво са издишали чак толкова.ЗАгубиха нещастно дербито с Челси след дузпа в 85-а мин и две чистения то голлинията на Челси след това.Отделно Видич и Рууни се контузиха и не играха пълноценно ;)

 

Ако Юнайтед издишат,то балонът на Барса отдавна трябва да се е спукал. :devil Този сезон по никакакъв начин не могат да ме впечатлят,дори Реал играят по-атрактивно в момента :bgrin:

 

Като добавим и отсъствието на Маркес и Туре => 2-0 :punk

Link to comment
Share on other sites

Трябва да си гений, за да разбереш тактиката на Рийкард - постоянни атаки от дясно през меси и тва е. Еми така не става тва са Манчестър, а не някъв средняшки отбор в Испания :angry1

Link to comment
Share on other sites

Рийкард гледа като циганин от "Театъра на Мечтите" как безидейния му отбор го правят на парчета.И с цялата си наглост очаква от Меси( прекалено млад за ШЛ ) и Кръкич( въобще не за мач с Юнайтид ) да му спасят мача?!Не така, не срещу Юнайтид, не срещу Алекс.

 

Да поясня само, не съм фен на червения отбор ама и на барЦелона не съм.

 

Ред: Съдията е ебати пича.Колко беше т'тва продължение!?

Link to comment
Share on other sites

Манчестър се подиграха с футбола :laughing:

 

64% - 36% Ball Possession :)

 

 

На Трафорда чифутите ще контролират нещата обаче удар (тъкъв като на Анри) ще развали плановете на чифутите за европейска титла :)

 

Дано се случи нещо подобно.

 

 

Нещо ми подсказва,че Манчестър ще ядат бой тая вечер насред Олд Трафорд. :P

 

 

И аз имам някво таково 6-то чувство :D

 

 

Червените дяволи ше ги еб*м в червените ануси днес. :lol:

 

 

:punk :punk

Go, go Messi :)

 

 

Не ме интересува еврофутбола...моя коефициент е друг :P

Ще го видим тая вечер :)

 

 

за това смятам да изчакам до 21.30ч и да го играя 2 :D

смятам, че манчестър вече издиша и едвам едвам ще се докопа до титлата в англия, но КЕШ тази година е за барса. те направиха слаб сезон с много издънки в испания и сега е момента на истината...точен резултат 0-2 B)

 

Чаках удобния момент да поздравя всички вас. Кой чифут и кой не, кой кого щял да опъва да оставим на колегите да обяснят. Викам така да "познаят" и за Премиършип и всичко ще е ОК ;)

Link to comment
Share on other sites

Да та еба и поста да та еба и да кажеш 2 приказки накрая :sick Иначе честито на феновете на манчестър, абслютно заслужено продължавате :)

Link to comment
Share on other sites

Да та еба и поста да та еба и да кажеш 2 приказки накрая :sick Иначе честито на феновете на манчестър, абслютно заслужено продължавате :)

Няма нужда от много приказки....... ;). Приказките(разбирай врелите......) ги изговорихте вие ;) 1:0. Достатъчно за финал.

Link to comment
Share on other sites

Дам достатъчно е ама мъката е голяма и ако накрая финала е Пуул - Юнайтид, нали се сещатате какъв ще е майтапа.

Link to comment
Share on other sites

Аз още на предния кръг казах, че манчестър ще са на финал, защото Барса не може да ги спре, така че ся остава да видим кво ще стане на финала, но предполагам, че манчестър ще го вземат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чаках удобния момент да поздравя всички вас. Кой чифут и кой не, кой кого щял да опъва да оставим на колегите да обяснят. Викам така да "познаят" и за Премиършип и всичко ще е ОК ;)

Алекси Сокачев са осра накрая да лиже гъза на А.Фъргюсън. "Какво постижениееее...поредното за Алекс Фъргюсън в бяскавата му кариера...." :laughing:

Кво поредно кви пет лева?!?!? За 21години в Манчестър това ще му е едва втория финал в ШЛ. :)

Link to comment
Share on other sites

Това ли е великия Манчестър, :sick , това ли е най-добрия футболист на планетата - Глистияно Роналдо :bgrin: Еми незаслужено продължавате :)

Поклон пред старото куче Скоус ;)

Риикард, Ето'Го вън.

Честита ви победа и дано да станете шампиони, че ми умръзна да гледам Джерард как вдига тая купа.

KenwooD, че той Рийкард за 4 години постигна повече от Алекс за 20 :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тоя път стана мач.Опъвания в ануси,ала-бала,полечка.Следващия път може би...

Наздраве на всички,които са предани на червено-бялата идея(не на ЦСКА). :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Накрая на мача щях да получа нервна криза, тоя съдия не свири и не свири, но по-важното е че Манчесър отиват на финал. Москва ще приеме 2 английки отбора. Манчестър шампион!

Link to comment
Share on other sites

това ли е най-добрия футболист на планетата - Глистияно Роналдо :bgrin:

 

Честита ви победа и дано да станете шампиони, че ми умръзна да гледам Джерад как вдига тая купа.

ДОбре,че ме подсети.... :laughing: За пореден път забелязвам,че К.Роналдо играе много слабо срещу големи отбори...върви му само срещу Дарби,Бирмингам,Евертън и т.н.

 

Що пък да ти е омръзнал Джерард???По-скоро Малдини трябва да ти е омръзнал :P

 

Eleutherios: И Анчелоти същата работа :D

Link to comment
Share on other sites

Ай честито на феновете и хейтърите знаят кое и знаят къде да си го набутат, сега е момента :lol: Дано ви е много яд :devil

E как пък да свири, той оня Евра си мисли че е на Бахамите, легнал и ми се пече на прожекторите.

А за поуста на Делукс - хейтъри, хейтъри, но фенове на най-добрия отбор, показващ истински футбол...

Не ме разсмивай моля те :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...