Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Алекси Сокачев са осра накрая да лиже гъза на А.Фъргюсън. "Какво постижениееее...поредното за Алекс Фъргюсън в бяскавата му кариера...." :laughing:

Кво поредно кви пет лева?!?!? За 21години в Манчестър това ще му е едва втория финал в ШЛ. :)

 

За сметка на ФА Къп и Премиършип. Пълно щастие няма ;)

 

Това ли е великия Манчестър, :sick , това ли е най-добрия футболист на планетата - Глистияно Роналдо :bgrin: Еми незаслужено продължавате :)

Поклон пред старото куче Скоус ;)

Риикард, Ето'Го вън.

Честита ви победа и дано да станете шампиони, че ми умръзна да гледам Джерард как вдига тая купа.

KenwooD, че той Рийкард за 4 години постигна повече от Алекс за 20 :laughing: :laughing:

 

Добре

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Накрая на мача щях да получа нервна криза, тоя съдия не свири и не свири, но по-важното е че Манчесър отиват на финал. Москва ще приеме 2 английки отбора. Манчестър шампион!

E как пък да свири, той оня Евра си мисли че е на Бахамите, легнал и ми се пече на прожекторите.

А за поуста на Делукс - хейтъри, хейтъри, но фенове на най-добрия отбор, показващ истински футбол...

Link to comment
Share on other sites

За сметка на ФА Къп и Премиършип. Пълно щастие няма ;)

Така е...Просто бях доста потресен от реакцията на сокачев.Едва ли не през година мине не мина Фъргюсън взима ШЛ.

Бях за Барса,но немога да не призная,че Ман заслужаваха повече да са на финал...гол и отзад почти перфектни.

Link to comment
Share on other sites

Като оставим фенските простотии на страна, мисля, че стана хубав мач. United имаха почти всички положения в мача и заслужено победиха. Barca държаха повече топката пак, но нямаха никаква идея какво да я правят. Единсвеното много добро положение им беше ударът с глава на Henry след корнер, но van der Sar беше добре пласиран. Ronaldo направи добър мач. Явно всички големи разбирачи в тоя форум не са доразбрали каква му е обичайната позиция и на каква позиция игра днес. Не беше най-добрият играч в мача, но свърши много работа, което пък идва да покаже, че играе за отбора, а не само за себе си, както много хора твърдят. Но плюте де, то така е най-лесно, а явно на повечето хора им е и по-интересно. Искам само да кажа, че съм много доволен от Rio, който пак показа, че е достоен капитан - железен в защита, покриваше всичко, което Hargreaves пропускаше, говореше и успокояваше целия отбор. Просто капитан. Честно казано предпочитам Pool, щото са ни леко абонати напоследък, но Chelsea са фаворити и вероятно ще са на финал.

Link to comment
Share on other sites

Червените дяволи ше ги еб*м в червените ануси днес. :lol:

Бях тръгнал да ти отговарям още когато го написа, но не ми стигна увереност: НАВРИ СИ ЖЪЛТИЯ СКЕЙТ В ГЪЗА!!!

Link to comment
Share on other sites

Тоя мач - ако оставим фенските простотии - беше като айрян с прекиснало мляко, просто с повечко вода, та да ти го пробутат.Мач беше от изминали кръг Юнайтид - Челси, онова там беше раздаване на терена онова беше хъс.2 топка от гол линията, несъществуваща засата на К.Р., дузпа, драма, два отбора искащи победа.Тука това си беше някакъв напън ама слабичък.

Link to comment
Share on other sites

Мн жалко за Барса не съм им фен ама бях за тях,според мен тряяше да прават повечко удари от далеч както се опита Деко а иначе който ми каже че Роналдо не играе само за себе си мога само много да се смея -на тоя да му дадат да изпълнява и пряк свободен удар от 45 метра пак ша са засили да бие директно като първия ахмак

Link to comment
Share on other sites

Пичове, тая събота бях на Олд Траффорд, няма такова съоражение...купих си фланелка на юнайтед от Манчестър Мегастор - няма такъв кеф! Днес съм на бачкане, с новата си блузка и си пия кафето от новата си чашка на Юнайтед - няма такова густо, всичките ми колеги ме гледат на кръв /щото са от барса или от Арсенал, или по-скоро и те не знаят от кой са ама не са от Юнайтед ама няма лошо/, а аз си седя с фланелката и нищо не им казвам, просто си сърбам кафето/най-шумно като дърт турчин/ и ги гледам как се пукат от яд...би трябвало да ми е голям кеф, ама не чак толкова колкото тях ги е яд!!! Е бахти кефа ми става...

......исках да Пусна този поост за всички които се радват на добрия стар ман ютд!!А останалите като мойте колеги, могат да започнат да симпатизират на челси или пък на ливърпуул!

Както и да е....това исках да Ви кажа.

GLORY GLORY MAN UNITED!!!

Peace...

Link to comment
Share on other sites

Тва,че Роналдо не вкара 4 гола в тоя мач,не означава,че е играл слабо.Даже направи доста приличен мач и много се бореше.

Link to comment
Share on other sites

Как ги виждаш тези неща незнам :laughing:

 

Виждам ги, като гледам футбол, а не като чета вестници. Нещо да кажете за Owen Hargreaves, който също не игра на своята позиция? Ми беше най-слабият играч на United. Ама това е ОК, щото сега е на мога да плюем Ronaldo. Никак не е лесно, когато си крило, чието основно качество е бързината, да играеш като таран с гръб към вратата. Ей така ги виждам...като гледам.

 

Колкото до Rio, не знам дали е възможно да има различно покритие на мача за различните телевизии (мисля, че не, но все пак да я дам и тая възможност), но по EPSN показаха поне 5-6 пъти как след грешка или добро отиграване на който и да е в защитата, Rio отиваше да говори с човека. Пак същия номер - гледам мача, вместо да слушам коментаторите. Напоследък СМукачев ви е голяма болка и ви разбирам, ама все пак това не е изобщо важно във футбола. Не му придавайте такива важности.

Link to comment
Share on other sites

Да ви еба и отборите да ви еба...3 дена да играят,няма да се победят от страх... :D

Разваля се иначе добрия мач, който се получи.

Уникален гол на Дрогба :punk

Честито!

пп Този мач повече ми хареса от вчерашния :P

Link to comment
Share on other sites

:cry :cry ее мн жалко с три тъпи грешки на зашитниците Пуул се закопа като две от тях бяха на на влезнали резерви баахти нешастното и много хубав гол на Бабел
Link to comment
Share on other sites

Абе говора и за двата мача

в първия мач Челси и толкова удара нямаше към вратата и накрая пак големият им късмет с автогол

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oле хубо че подсети. Покрай края на семестъра, изпити, контролни, заверки щях да забравя :lol:

Aз съм неутрален, съвсем малко наклонен към Челси :lol:

Link to comment
Share on other sites

понеже май повечето са за манчу, аз ще викам за $елси :D

...и дано да видим повече от половин гол, пък бил той и отменен :confused

Link to comment
Share on other sites

i az sam neotrlen sled kato Milan otpadnaha :cry ama 6a vikam za 4elsi :D 4e teq man4ester ne6to me draznqt s toq C.Ronaldo :wir a i se mislqt za nai golemite :lol: 3-1 za 4elsi go davam i mislq 4e 6te ima golove :P

Link to comment
Share on other sites

понеже май повечето са за манчу, аз ще викам за $елси :D

...и дано да видим повече от половин гол, пък бил той и отменен :confused

 

Като гледам "повечето" сме за United... Странно как се обърнаха нещата. До миналата година всички мразиха Chelsea заради Абрамович. А сега мразят United заради Ronaldo...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам "повечето" сме за United... Странно как се обърнаха нещата. До миналата година всички мразиха Chelsea заради Абрамович. А сега мразят United заради Ronaldo...

Естественно, че ще го мразят като им дъни головете :bgrin: :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...