Jump to content
BulForum.com

Шампионска Лига - сезон 2007/08


Stenli

Recommended Posts

Ние имаме цял отбор,а не един-единствен играч. ;)

Пич я стига си ръсил глупости, като не разбираш по добре си трай.

Виждаме ги на Ман супер покупките какво правят...страхотни са. А само виж младежите на Камп Ноу какво правят и яла ми се обади... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 358
  • Created
  • Last Reply
Пич я стига си ръсил глупости, като не разбираш по добре си трай.

Виждаме ги на Ман супер покупките какво правят...страхотни са. А само виж младежите на Камп Ноу какво правят и яла ми се обади... :)

 

"Пич",не ми обяснявай кой разбира и кой не.Бива да си ограничен и да си гледаш твоя отбор само,ма твоето е прекалено.Кво правят супер младежите на Барса?Толкова правят,че заради издънките на Peaл,Барса трябваше да водят с 10 точки вече на първото място,a къде са сега-шампиони,ама догодина. ;)

Link to comment
Share on other sites

след като милан вече не участва, стискам палци за втория ми любим отбор - лузърпуул, както си ги наричам галенко :D

като гледам съставите се излиза с най доброто и ще има повече голове от снощи :tongue

Link to comment
Share on other sites

Два английски отбора...а на терена е има само 2 англичани :sick

 

Тая глобализация и комерсиализацията с нея ебаха майката на целия футбол...

Link to comment
Share on other sites

Два английски отбора...а на терена е има само 2 англичани :sick

 

Тая глобализация и комерсиализацията с нея ебаха майката на целия футбол...

И то и двамата са от Ливърпул. :P

 

Между другото нямам нищо против това...щом играят голяма работа от каква националност са.

Link to comment
Share on other sites

Фенерите бият Челси с 2:1! :blink: :blink:

 

 

Чалмите правят най-големия успех на турски отбор в Шампионската лига,но според мен,Челси все пак ще продължат напред.

Link to comment
Share on other sites

Какъв беше тоя тип? Не даде чиста дузпа и после почна да свири за Арсенал. Хал-хабер...писна ми от такива. :angry1

Тея пък Ливърпул, ако Торес няма ден(както днес) са жив зян.

Гледам Челси падат 2-1 и то не бележат те, ми някакъв автогол.

И ся к'во, Манчестер ще стават шампиони, така ли?

Link to comment
Share on other sites

Arsenal-Kiev.png vs Liverpool_FC.png

 

Айде и аз да се запиша с малко глупости...

 

А сега сериозно. Бях повече за Pool, щото имаха англичани в отбора си, но Arsenal играха по-добре. Според мен имаше дузпа за Arsenal, но мисля, че имаше и една ситуация при контра-атака на Pool, при която Gallas извърши нарушение срещу Torres. Не видях нито едно повторение, така че не мога да бъда сигурен, но все тая... От друга страна съдията спести картони за Arsenal на няколко пъти. При повече строгост Flamini можеше и да замине, а Clichy поне пропускаше реванша - ама нищо. Като цяло хубав мач и слабо съдийство. Arsenal повече заслужаваха да бият, но нямаха кой знае какви възможности. Bendtner не можете да го вините момчето - опита се да играе с глава, но Pepe Reina изби и след това каквото и да беше станало Bendtner е в засада. И да беше влезнала топката, трябва да се отсъди засадата, щото препречва пътя на защитника. Та малко крив късмет в тая ситуация. Реваншът ще е интересен.

Същото важи и за другия мач. Фенерите пак показаха, че са много добри домакини и се измъкнаха от трудна ситуация. Вече са толкова надъхани (а имат и приличен отбор), че нищо не се знае за реванша. В крайна сметка им трябва само равен.

Link to comment
Share on other sites

Аре ГООООООЛ!Много ги мраза и двата отбора,които играят ся(Арсенал и Ливърпул).Ако могат да се избият и да свърши мача! :devil

Link to comment
Share on other sites

Аре ГОООООООЛ!Даже два!Ибаси мамата!2гола за 1мин! :wtf: .Отбарите може да са ми противни,ама мача е жесток!

Link to comment
Share on other sites

Миналата седмица им спестиха дузпа, тази им дадоха измислена. Еми срещу отбор може да се играе, срещу съдия НЕ :angry1 :angry: A смукачев само дето не се насра :lol:

Link to comment
Share on other sites

И пак ГООООООООЛ!Честито на Ливърпул!Вече сичко е ясно!Който е бил за Арсенал да не реве,който за Ливърпул-да върви да пие студена вода и да си ляга! :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...