Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
Кибици искате ли?

Само спортисти се приемат там, без значение къде спортуват на писта или на маса :devil

 

 

 

Аз лично приемам всякакви варианти :devil

Офертата с шишето отваря доста възможности за разнообразява на репертоара ни от начини, как да накараме Ваньо да свърши нещо :love :pirate

Link to comment
Share on other sites

Кибици има, ПсихарЪТ е номер 1! Приемаме само "пилоти" хахаххаахха

 

Между другото който го натика в болид малкия получава шише марковоп уиски от мен. Аз бях уредил даже да кара с Прасето, НО - кибик си остава засега.

Не знаеш как да действаш за да го вкараш в карт-а ;).

Link to comment
Share on other sites

Любопитно ми е твоите идеи какви са ;)

Не мога да ти кажа в момента. За всеки човек се прилагат различно и според случая.

 

абе втори много крива дата ..... а и на 3ти имам рожден ден....

айде да го направим преди това ? да кажем 30/31 ?

Лично аз не мога тогава, но нищо не пречи да се съберете останалите. Аз на 1-ви пътувам. Ще пристигна вечерта по някое време. На 4-ти ще тръгвам на обратно. На 4-ти обаче не знам по кое време ще потегля. Вероятно към 14-15 часа.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
той и преди си каза че го е страх .....

каринга няма климатик.... ;)

 

Ами редно е да сложат един покрив - нещо да направят че лятото на моменти не се трае от жега, зимата губят като е студено... А щом са го построили това едва ли страдат от липса на кинти..

Link to comment
Share on other sites

женчо женчо женчо женчо женчо женчо.....

цял живот само на 20 градуса си карал..... :D

 

Климатика в колата ми е настроен на 26 ако съм с палто и ме мързи да го махам намалям на 22 :)

Link to comment
Share on other sites

В петък времето го дават не по-лошо от днес, така че ако има желаещи, може да се пробваме да организираме нещо?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...