Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

Моси имаш задача да си признаеш откъде и за колко пари е купена каската ти.

Крайно време и ние да си купим собствени :devil

Замислете се само че преди да нашето състезание караха и некои тъмни представители от сватбата отсреща...

ТФа за макс-а е верно! Те кат са некфи супер лекички...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply
ami kaskata ne e moq a na Nasko - preqtelqt mi :) stryva 50 lv i mai si q vze ot magazin Motocros za imeto na magazina ne sam sigoren. :) ;)

 

Имаш сериозната задача да извършиш подробна проверка, то ако една каска е 50 лева много малко ми се видят. Както и да е - дай посока да се засилваме натам да си купуваме.

 

абе и в пловдив имало в кичука и на излизане от пловдив преди магистралата също

 

Василе тва към магистралата е кошмар - в оня трънак бих отишъл САМО ако съм смок

Link to comment
Share on other sites

Има каски и за толкова пари. Според мен точно за тази писта и тези картове не е оправдано да се дават страшно много пари за хубава каска. Нужно е само да имаш нещо на главата, за да не лапаш мухите

Link to comment
Share on other sites

раптор пиши ми 1 пм когато решиш да си купуваш каска ще те пратя при приятел за каски , може и за по-малко от 50 да си вземеш :P

Link to comment
Share on other sites

Аз бих се включил в неделно мероприятие, но трябва да се знае със сигурност дали такова ще има до утре вечер, за да се включи в програмата.

 

Казвайте каква ще я вършим :punk

Link to comment
Share on other sites

ами амо се посъберем пак народ може да направим пак картинг или пейнтбол каквото кажете , лично на мене на пейнтбол ми се ходи повече понеже не съм бил и ми е мерак да го видя

Link to comment
Share on other sites

Явно няма да е тая седмица....

Другата пък имам задачи по София през уикенда.....

Стягайте си задниците и да не допускаме чудесното състезание да остане единствено.

Link to comment
Share on other sites

Снощи се прибрах в Пловдив, ей много жега :wacko:

е как да бъде последното , няма ,

но в тая жега всеки се е покрил някаде на Ладно и не мърда много много .

но наистина ако не това, Пайнтбола може да стане пак кеф стига да се съберем де, ако ли не пак ще има простотия на пистата , само че мога да обявя, че няма да карам толкова нормално следващия път, ще има яко CRAShhhhhh :lol:

Link to comment
Share on other sites

....само че мога да обявя, че няма да карам толкова нормално следващия път, ще има яко CRAShhhhhh :lol:

"ще има яко CRAShhhhhh"....ако успееш да стигнеш някого. :bgrin: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

"ще има яко CRAShhhhhh"....ако успееш да стигнеш някого. :bgrin: :laughing:

 

ееееееее споко де , нали ще искате да ме минавате,

ша пускам аз габарчета след мен , ще видите вие :devil

Пък може ако избие простотията да влезна с колата направо вътре , но не на пистата , а в циганската сбирщина отсреща :)

Link to comment
Share on other sites

Събираме се да караме сериозно, не да да правим destruction derby. Освен това блъскането не се толерира от персонала.

 

За съжаление момци този уикенд се налага да отстъствам. За още по-голямо съжаление се оказва че в камерата ми е изгорял някакъв интеграл, който тепърва се поръчва....

 

Събирайте се и тренирайте групата - и с картовете и с бирите

Link to comment
Share on other sites

аз съм съгласен , само условието е да съм в Пловдив и се качваме и караме пак ,

само няма да съм много съгласен такива малогабаритни да има пак , защото всички сме над 70 кила :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

аз съм съгласен , само условието е да съм в Пловдив и се качваме и караме пак ,

само няма да съм много съгласен такива малогабаритни да има пак , защото всички сме над 70 кила :rolleyes:

Ееее...аз съм малко под 70... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Е аз сам сас 14 кг. по-малко :rolleyes: :D :D :laughing: :laughing: :laughing: :P

 

то аз утре 6те ходиа на paintball :P ако има заинтересуваи да си направим една игра :P :P

 

да бе от мене с 30 , пък от лаури дори с малко повече :wacko: :D

Link to comment
Share on other sites

Васко аз имам решение !!!

 

1. Слагате ги малките и двамата в един карт

 

или

 

2. По една торба цимент под тях на седалката

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

аз съм 85 , няма страшно , смятам че като миналия път ще се съберем , но идеята за торбата с цимента си я бива :lol:

Link to comment
Share on other sites

имам отливки по 20тина кила олово може ако някой идва с колата си да мине през нас да ги вземе и да ги монтираме на 60кг-мовите :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...