Jump to content
BulForum.com

Форумни картинг състезания


zlobil

Recommended Posts

  • Replies 796
  • Created
  • Last Reply

Първите материали от снощи:

 

1, 2, 3, 4

 

1. Иване по възможност друг път като чакам файлове от състезание не ми пращай клипове с оризи от Азията хахаха

2. Много добре си завършил единия клип - сещай се кой - ма не е доизпипан края :devil

3. Как се случи тоя феномен да се чува повече маането от циганската сватба отколкото колите не знам...

4. Защо никой от кибиците на трибуната в крайна сметка не взе моя К810i да заснеме спокойно цялото състезание не разбрах...

 

Очаквам по-късно снимки от другите наблюдатели, дано да мога да ги кача че явно 5-тте ми гиги в Центрум груп са вече някакви имагинерни такива....

Link to comment
Share on other sites

Пиша чак сега, понеже сега влизам вкъщи :bgrin:

Снощи след състезанията заседнахме в R_a_p_t_o_R...лаф моабет...до 5 сутринта...после се прибираме, синът ми заспал и теглил ключа отвътре (а като заспи изпада в дълбока летаргия+кома и 5 топа и 3 гаубици да гърмят до него...все тая)...та ходихме в другото ни жилище да спим.

А що се отнася до самото състезание...малко хронология. Като разбрах, че ще е 15 обиколки бях на път да се откажа, понеже оня ден като седнах за пръв път...след 10-тата вече имах мускулна треска. :sick

На всичкото отгоре имах неблагоразумието да се възхитя гласно преди състезанието на времената на Злобил и Раптор...то пък как ме чуха тези малките и викат "-За к'ви времена става дума?". "-Ами за 55-56 секунди..."...казвам. "-Е ми...нормални времена..." ми отговарят. А аз оня ден под минута не успях да падна. Като капак не разбрах много регламента и таман на поул позишъна стигам финалната права и оня маха нещо със знамето и аз си викам..."-Айдеее...трябва да се подреждаме за старта..." и спрях на линията. А оня махал , че се засичат времената. :wacko: По тази причина тръгнах 5-ти или 6-ти (така и не разбрах). 1-во и 2-ро място (нали разбрахте вече кои са) дръпнаха още от старта и през цялото състезание летяха ниско над асфалта. :woot 1-вият даже към края ме мина с 1 обиколка, че и вторият щеше да ме мине, ако не го бях засякъл мръсно. :devil Обаче съм доволен, че Раптор и Злобил не успяха да ме настигнат с обиколка....то и нямаше как да стане де, понеже въртях обиколката между 59 секунди и минута...та нямаха време да ме стигнат. :)

Иначе като цяло много добре си прекарахме...пийнахме, поговорихме си...само сватбарската музика, дето се чуваше от Лаута малко ми разваляше кефа...ама го преживях. Щом после ми дойде мерака да се кача на 270 кубиковете да врътна още някоя обиколка...значи добре съм се чувствал. :D (само за справка...с 270м3 направих 56 сек. B) ...явно имам скрити заложби).

Та като се заформи пак такова мероприятие...уведомявайте с големи букви, да се вижда...таман ще съм се понаучил малко дотогава и на Виден ще са му поправили камерата. :tongue Ама следващият път искам и Ванчо (Psihara^^) да кара с нас...еййй...що уговорки бяха...така и не се качи. ;)

Link to comment
Share on other sites

Навитак съм , само че трябва малко да потренирам , че докато свикна и то свърши, уж преди това карах 5 обиколки , но следващия път някой да снима състезанието , да си гледаме после сеира :bgrin:

и също без такива , категория муха :ghost

Link to comment
Share on other sites

За второто може и аз да се включа , тая година няма повече рожденни дни :D

Link to comment
Share on other sites

Навитак съм , само че трябва малко да потренирам , че докато свикна и то свърши, уж преди това карах 5 обиколки , но следващия път някой да снима състезанието , да си гледаме после сеира :bgrin:

и също без такива , категория муха :ghost

 

Стояне да ти кажа честно теглото на децата не е толкова важно в случая - просто карат добре и това е.

Аз пък им се радвам откровено че са добри в тая работа - едно голямо браво от мен.

Link to comment
Share on other sites

Стояне да ти кажа честно теглото на децата не е толкова важно в случая - просто карат добре и това е.

Аз пък им се радвам откровено че са добри в тая работа - едно голямо браво от мен.

 

е няма спор , че са добри , все пак , не са като мен , за първи път да се качват нали :)

то си личеше ,че теглото не е важно защото не вярвам да сам по-тежък от теб и Васил , то си е до каране най вече , колкото до теглото и то оказва влияние ако , но ако знаеш кое как става се преодолява, нали ме минахте и двамата и даже ония пич дето е лек и него минахте, просто можете да си карате, аз бях за купона ,не за времена и т.н. , кеф ми беше пищенето , незнам за вас но аз нарочно гледам да правя повече дрифт :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Стояне да ти кажа честно теглото на децата не е толкова важно в случая - просто карат добре и това е.

Аз пък им се радвам откровено че са добри в тая работа - едно голямо браво от мен.

 

кажи го на лаури-то :tongue

Link to comment
Share on other sites

кажи го на лаури-то :tongue

 

кажи го на лаури :)

ама другия път съм с 270см3

двигателя на моята количка работеше по-зле и от прахосмукачката в къщи :punk

Link to comment
Share on other sites

кажи го на лаури :)

ама другия път съм с 270см3

двигателя на моята количка работеше по-зле и от прахосмукачката в къщи :punk

Ти с коя беше....преди състезанието докато си пиех кафето на бара проучвах с поглед как се държат различните колички дето бяха на пистата в момента...общо взето еднакво, с изключение на 6-та, която ми се струваше малко по-бавна...ама може да е било и от този дето караше. :)

Link to comment
Share on other sites

Ти с коя беше....преди състезанието докато си пиех кафето на бара проучвах с поглед как се държат различните колички дето бяха на пистата в момента...общо взето еднакво, с изключение на 6-та, която ми се струваше малко по-бавна...ама може да е било и от този дето караше. :)

 

петицата :)

но все пак спрямо моето тегло и теглото на онези деца дето прелитаха количката ми направо беше ракета-геройня :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ako sam prav Виден е на 14 място вав ранк листата на картинг пистатата :) :thumbs-up: браво на Виден :beerchug :D

 

Мисля че Иван,Ангел,Васил и Виден се класират за малкиа финал вав краиа на месеца ако не ги изместят :) дано таман 6те си правим кефа на малкия финал :D :D ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Браво, браво! :punk

А я кажете какво точно означава това:

18.08.2007г., 10:00ч.

СЪБОТНА КАРТИНГ ФОРМУЛА безплатно състезание за клиентите

25.08.2007г., 10:00ч.

СЪБОТНА КАРТИНГ ФОРМУЛА безплатно състезание за клиентите

 

В сайта на Лаута го пише.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че ако означава това, което ни се иска на всички пак сме на пистата!

 

Моси поясни какви са тия схеми с времената че не сме наясно... Какъв е този малък финал и т.н. Ако все пак сме квалифицирани е хубаво да не се изпуска.

Link to comment
Share on other sites

аз си мисля че не може да сме се класирали има прекалено много хора които карат под 56сек за да сме ние класираните

Link to comment
Share on other sites

За картинг формулата/за нея е писал midex/ се изтеглят имената на 10 човека и те карат безплатно.

Иначе може да участвате в Бекс Гран при, защото сте в топ 30. Състезанието вече е платено.Това май са малките финали. Но други условия, кога, къде, що-нямам идея

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...