Jump to content
BulForum.com

За какво си харчите парите?


Recommended Posts

аз само по 2 3 пъти пуша седмично вътре има 3 глави големи колкото една стотинка някаде

от асеновград също имаше хубава макина и 20 лева както гледаш онея малките пакети издут до горе пълен самоче натрошена не е на глави само да не си вкараш някоя параноя щото почва да ти прилошава миналото лято едно приятелче тей във нас ама той тогава не пушеше много да му е било за 10 15 път някаде и свихме един фишек ама аз го натрясках само макина без тютюн излизаме на двора пушим го тръгваме само излизаме пред вратата и тоя като зе да залита едва измармори едно не мога да дишам падна долу го влачих горе във ваната го слагах и аз едни филми си вкарах от тогава не съм зимал от там ся нз как е хавата там

 

пък нормално трудно да си намериш то бахти пропадналия народ майна сичко яко амфетамини гледаш майна имах един познат преди само трева пушеше тежеше едно 80 85 килограма почна тея говна ся е едва 70 килограма с напикани гащи

 

 

 

Колега - ВЪПРОС.

КОЛКО БОМ БОК СИ БИЛ КАТО СИ ПИСЪЛ ТОВА???

 

Че немога да ти хвана мисълта, онези пакети трошляк, параноята това каде има и т.н.

Просто не те разбирам. А не ми се вчрва аз да съм дотолкоз... , че да не схвана.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

впуснал съм се в обяснения кво толкова за разбиране има

просто много хора от пловдив си зимат от там затва тръгнах да се обяснявам ако пречи нещо ще го махна

 

пък и до някаде се обяснявах толкова хората да знаят каде кое как е и да не се залъгват да почват химий като амфетамина

Link to comment
Share on other sites

С новите цени бая давам за нафта пък и колата ми не гори малко. Отделно за храна давам голяма част от парите си . Останалото по барове, кафета и кръчми. За макина като става въпрос чат-пат си зимам едно холандче 30 лв. грама ама е къртач...и константин чат пат...

 

Edit : и на глобул давам 80-100 лв на месец...

Link to comment
Share on other sites

Изхарчени пари за последните месеци според buxfer.com :

 

39% пътувания

 

15% храна

 

15% книги и списания (National Geographic, Geo, Explorer)

 

8% лекарства, козметика, перилни и почистващи препарати

 

23% други (сметки за ток, вода, интернет, джаджи )

Link to comment
Share on other sites

Доста кинти ........предимно за глупости.

Май ще започна да слагам максимум 20 лв в джоба да няма после ама имах пари , а сега нямам .

Не е на добре в който магазин се влезне за техника и да се взима по нещо от което належаща нужда няма :(

Пестете хораааа , че и бирата стна скъпа :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Днес хвърлих немалко пари за парцалки, но съм доволна :smile: Хубаво е, че в Пловдив вече има смислени маркови магазини, но защо са толкова бедни откъм разнообразна стока? :huh:

Забележителна е разликата, btw, между тъпканицата в магазина на Kenvelo и безкрайните пусти полета в Hot Spot срещу х-л България ;) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Днес хвърлих немалко пари за парцалки, но съм доволна :smile: Хубаво е, че в Пловдив вече има смислени маркови магазини, но защо са толкова бедни откъм разнообразна стока? :huh:

Забележителна е разликата, btw, между тъпканицата в магазина на Kenvelo и безкрайните пусти полета в Hot Spot срещу х-л България ;) :tongue

Е да ама нали се сещаш,че средната цена на една намалена тениска в кенвело е около 20-30 лева,а в Hot Spot започват от 50 нагоре :) .И аз обичам да ходя да си купувам наистина световно-известни марки като Pepe Jeans или The North Face или Ben Sherman,ама пък не мога всеки месец да давам по 80 лева за една тениска :bgrin: .Макар,че така като се замисля от Кенвело не съм си купувал дрехи...от зимата :D .

 

BTW и аз последно похарчих доста парици за нови маратонки-Adidas Porsche Design и доооста повече парици за един часовник Festina :zzz ... много са яки и двете неща ама като се сетя кфо бачкане хвърлих за тях ми става лошо :lol:

Link to comment
Share on other sites

Доста кинти ........предимно за глупости.

Май ще започна да слагам максимум 20 лв в джоба да няма после ама имах пари , а сега нямам .

Не е на добре в който магазин се влезне за техника и да се взима по нещо от което належаща нужда няма :(

Пестете хораааа , че и бирата стна скъпа :beerchug

 

i tva ne var6i rabota probval sum go , kat mi potrqbvat pak xodex do nas

i s debitna karta probvax i s neq ne stava pak har4a :D

 

daje kato se zamislq naposledak ne sam xodil po barove ne sam daval mnoo pari za alkoxol i vse ne moa da se vida s pari ....... trqbva da po4na pak da xodq 3 pati sedmi4no na bar pone da znam kade mi otivat parite :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
ПАРФЮМИ :punk

Тъй като разполагам с вътрешна информация... :bgrin: ...май друг харчи парите за парфюмите...поне вече се е оплаквал от това... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като разполагам с вътрешна информация... :bgrin: ...май друг харчи парите за парфюмите...поне вече се е оплаквал от това... :laughing:

 

По-скоро похвалил. Пък и все пак парфюмите са сериозно перо от семейния бюджет :)

Link to comment
Share on other sites

Харча си ги за себе си.

Между другото в световните класации сме наравно с холандците, харчили сме на поразия за каквото ни падне :)

Без предварителни планове, без посока или някяква предварителна цел. Просто така, заради самото харчене.

Link to comment
Share on other sites

Че аз не познавам жена която да има ясно определена цел за какво да изхарчи 5лв или 5 000лв ...... все има нужда от нещо незнае какво е ама като го види ще го познае......

Link to comment
Share on other sites

Докато след малко , когато пак вижда нещо и осъзнава , че и от него има нужда . И така докато не свършат парите или магазините , обикновено парите свършват преди магазините .

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен че повечето жени дори да са женени за Абрамович пак няма да им стигат парите.....

А, чак ще се изненадаш колко е голяма промяната, ако започнат да живеят сами и сами да си изкарват парите :)

Link to comment
Share on other sites

А, чак ще се изненадаш колко е голяма промяната, ако започнат да живеят сами и сами да си изкарват парите :)
Не проектирай себе си върху останалите. При някои индивидици точно това отключва и засилва страстта да си намерят банкомат с вибратор... ъъъ... мъж.
Link to comment
Share on other sites

Аз, например, откакто почнах да бачкам и да вадя сама пари страшно се разпуснах и харча като откачена. Радвам се като дете на всичко, което си купя с моите си парички, докато ако е подарък или с чужди пари е малко по-различно. Обичам да ме глезят с подаръци, но не бих могла да бъда с някой, който да ме издържа. Е, веднъж се опитах... кофти тръпка е, не е за мен.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм сигурен че повечето жени дори да са женени за Абрамович пак няма да им стигат парите.....

 

След кризата може би :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се сещам за няколко жени, които не знаят какво да правят с парите си, щото толкова много са ги умножили с добро управление, че глезотиите по магазините са просто почивка за тях ;) . А мъжете им се сучат като стриптизьорка около пилон. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...