Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Социалната връзка в самата игра е тази, която крепи WoW. Това, че ще се логнеш и ще започнеш да си чатиш с хора, с които играеш всяка вечер прави играта все още една от най-играните. Гилдията си е едно чат фоайе, при това персонализирано с новите настройки, които има играта. Ти си се събрал с хора, с подобни на твоите интереси и си чатите, обсъждате различни теми и между другото правите нещо заедно или поотделно.

 

Още в началото Близз заложиха на социалната система в играта - помня още при vanilla WoW с какъв хъс и какво желание се прибирах от работа, ънмютвах се във вентрило и започвах да си говоря с хората, които бяха в канала. Или ако не райдваме - да ловя риба в Хинтерландс с Кики и да си говорим за нещо, било то и някаква простотия. 

 

Съжалявам, че не можахме да играем WoW заедно в една хубава гилдия, не се получи и в SWTOR, но винаги ще можем да променим това, с някой от бъдещите ММО-та, които ще се появят на пазара. А и не се знае Пешо - може би Близз ще те изненадат с бъдещия експанжън и отново ще се върнеш да я поцъкаш. ;)

 

Иначе 18€ си е доста добра цена, дори леко ме изкушава....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Едни приятели пак са решили да пуснат TBC сървър Цък.Последният път като бяха пуснали такъв сървър бяхми стигнали до края на Karazhan.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Новината от днес е свързана с Blizz и по-конкретно с решението им да разгледат възможността да отворят in-game store за някои региони. И преди можехме да си купуваме петове от Blizz магазина, но до сега никога не е можело да се пазарува директно в играта. 

Zarhym, който е community manager днес хвърли фишека за това, че се обсъжда варианта и че елементи свързани с този in-game store скоро ще се появят и в PTR. Обеща също така и малко повече информация - кога ще кажат още нещо - никой не знае, поне не се възползваха от небезизвестното Blizzard Soon ™. Не съобщиха и за кои региони става въпрос. Ето и самия анонс - клик.

 

Дали това означава, че от Blizz са решили да преминат и те (бавно и постепенно) на F2P модел, дали става въпрос за азиатския регион - което според мен е най-реално, явно времето ще покаже. За сега можем само да спекулираме и гадаем.

Link to comment
Share on other sites

С всеки следващ пач тая игра става все по-голяма боза...Предполагам че до края на пандария всички ще са на по 600к кръв :D 

Link to comment
Share on other sites

Преди играта беше във всяко едно отношение просто номер 1, но алчността разваля всичко. Да не говорим, че онези бездария J. Wilson и Ghostcrawler ги преместиха в WoW и те просто унищожиха всичко, което беше играта. 

 

С промените в WoW с новия пач 5.4, с нововъведенията, които от Близ решиха да изпробват (елексир за +100% exp на всички куестове и моб килове) на хората може и да им дойде до гуша и да се преориентират към нещо по-ново.

Да не говорим, че сега цялото внимание на ММО общността е насочено към датата 2 Август и презентацията на Сони на Everquest Next, която ще направят в Лас Вегас. Като имам повече инфо ще направя и тема за тази предстояща игра, която според мен ще дръпне този път повече играчи от WoW, отколкото което и да е друго заглавие, излезнало до сега и е било тиражирано за "WoW Killer".

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ех, този patch trailer си е интересен, но като цяло историята толкова се изроди, че нямам думи... Вярно е, че Чен го има и в WC3 и определено доста интересно беше, когато той спомена за бащата на Гарош, но като цяло това с новата Хорда...

 

И все пак - Patch 5.4: Siege of Orgrimmar

 

http://youtu.be/slzQOyS5TqQ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

18 евро ли струва вече пандарията? гледах, че в пулсара е 69 лева... скоро мисля отново да подновя УоУ-а, някой играе ли още? Някакви коментари дали си струва :)

Link to comment
Share on other sites

Едно от най-добрите ми действия в последните месеци - UNINSTALL

То аз питам като човек, който намира сегиз-тогиз свободно време и предпочита да го прекарва в гейминг. И ме интересува дали играта е все още на ниво, понеже прекъснах някъде към края на WotLK, а до там ми харесваше. Инак хвърлих 1-2 погледа на играта в интернет и прочее, не ми допада само това, че цифрите вече са прекалено много, но ми се щеше да получа отговори на хора, които са я играли.

Поздрави :)

Link to comment
Share on other sites

То аз питам като човек, който намира сегиз-тогиз свободно време и предпочита да го прекарва в гейминг. И ме интересува дали играта е все още на ниво, понеже прекъснах някъде към края на WotLK, а до там ми харесваше. Инак хвърлих 1-2 погледа на играта в интернет и прочее, не ми допада само това, че цифрите вече са прекалено много, но ми се щеше да получа отговори на хора, които са я играли.

Поздрави :)

 

Имаш 1 седмица за размисъл: http://eu.battle.net/wow/en/blog/10995530/This_Week_Only_%E2%80%94_50_Off_Mists_of_Pandaria-18_09_2013 :)

 

17.49 Euros = 34.2069616 Bulgarian levs за момента
Edited by MPABKATA_Z
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте и от мен :grin: , имам дълга история в тая игра(playing since TBC) и бая време съм пръснал по нея като за момента се опитвам да се оттърся от play na WoW и логвам много рядко като цяло(1 път седмично). Сега искам да споделя, че съм завързал доста контакти оттам и може би с това ми е била най-полезна. Не съжалявам за изгубеното време(някои дни съм играл по 6,7 часа)насладил съм се на всеки миг, но в някакъв си момент ми хрумна брилянтната идея да remove-на всички контакти от wow и сега съжалявам малко някои бяха големи пичове... ако някой се е интересувал или играе играта да драска на ЛС или skype:kombala96 ще ми е драго да срещна хора с общи интереси. Само без някакви nerd-ове, които тва им е единствения живот pls :grin:

Link to comment
Share on other sites

Ние това с nerd-ването го изживяхме когато излезна играта в далечният 11-ти Февруари 2005 година. Тогава се играеше 24/7, райдваше се 7 дни в седмицата, фармеше се за райдове 7 дни в седмицата и не се излизаше от играта. Сега сме вече по casual, а и поостаряхме (поне аз) :)

 

Никой от хората, които пишат тук ще каже, че съжалява за времето, което са отделили на играта. За никой от нас това не е нещо пропиляно и да - най-големият плюс за всички ни е, че завързахме невероятни контакти с различни хора. Аз мога и книга да напиша за това, но да не досаждам с личните си истории.

 

Въпросът е, че играта вече не е същата, тези хора - с които играехме - вече не се логват и като цяло, както и ти пишеш, все по-рядко и по-рядко се логва човек докато не дойде един момент, в който просто преставаш.

Link to comment
Share on other sites

Така е, и аз не бях играл от много време. В неделя си поднових акаунта и 2 дена влизам вече по 1 часа вечер преди лягане. Играя със супер голям кеф. Естествено, след около 2 месеца ще ми омръзне отново, но дотогава много неща може да се променят. Факт е, че имам много сингъл и ммо-та на компютъра, и играя единствено WOW. Не ме грабва нищо друго вече, а и като пораснахме вече макс час-два на ден остава свободно време :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако това са им новите модели на героите дето ги правят толкова години... мъка мъка. Все едно са ги направили тук последната седмица набързо, колкото да има нещо "ново" да покажат на близкон...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...