Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

BHULL8ZBPFPJ1414785261554.jpg

 

 

 

WOW днес става на 10 години, подаръка от Близз за тези, които ще се логнат в играта - WAAFVH5OY8371407278832699.jpg

 

 

Пускат през Raid Finder-а епичният Molten Core за всички, които са лвл 100, все пак това им е първият райд инстанс в играта. А за любителите на battlegrounds има нов такъв, който пресъздава епичните битки, които сме водили на това място  - Southshore vs. Tarren Mill за лвл 90 - 99 и лвл 100.

Какво чудо ставаше около тези градове, дори веднъж крашнахме сървъра защото се струпахме доста народ и се биехме... ех, спомени. 

 

 

По данни от Близз при пускането на новият експанжън активните играчи са скочили отново на 10 милиона от 6,3 преди няколко месеца.

https://www.youtube.com/watch?v=N6L9qGSG_AQ

Link to comment
Share on other sites

Коргито е супер яко, сутринта влезнах преди да тръгна за работа. Аз вече една седмица не мога да вдигна 100. Първо опашки, крашове, бях извън града уикенда. Тая седмица един ден бях заседнал в гранизона :D Тази вечер засядам и ще наваксва до неделя. Като цяло съм много доволен от експанжъна и си цъкам с кеф.

Link to comment
Share on other sites

То това с гарнизона е ненормална работа... можеш през цялото време там да седиш. Ще изчакаме с жената да направят някакво намаление на WoD, а до тогава правим хилядите неща, които има за правене в Пандария, че то от 3 години като не сме играли и са се понасъбрали неща.

Link to comment
Share on other sites

Пак не пречи да се дигне до 90ти :) Оферта си е с тия 30 дена,а сигурно ли е че е до пандите ? 

 

С тва май ще може яко да се муфти RAF ;) Сега ще купим 3 акаунта и ще си думнем по още 1 месец с RAF :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Да. То на мен, а и на доста други предполагам им ги дадоха за без пари. Аз бях до Катаклизма, после се е ъпдейтнало до Пандария.


Любо ме е изпреварил. Ма може ли, той не спи, ако има нещо писано за wow :) :P


някой ако ще я купува и смята да играе повече от 1 месец, да каже ,да му пратя покана, че да намажем mount-овете и пет-овете :) :shy:  т.е да е навит да си плати 2 месеца наведнъж щом така и така ще играе :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Тц, тц, тц, тц.... то бива, бива, ама толкова да искаш от всичко да кяриш бе Манасе, не е истина.

Ти вместо да цъкаш, кажи как да идем да взема чаивмънтите от WoLK 25 men raid-те Че сам няма мога, 100% ще ми трябваш и ти да ме heal-ваш. Но ще ни трябват сигурно още хора, че сигурно кръвта има е някви 10-ки/100-ци милиони.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

RAF влиза в сила, когато въпросният ти RF си плати един, два, три, шест и т.н месеца. То и играта ще вожеш да я играеш когато си адднеш СС или game time card.

Та за това съм малко твърдо скептичен, но винаги може да се пробва ;)

 

@ Миро, в ICC те чакам да отидем от 2 седмици Мирославе! Сега обаче няма да стане, чак другата седмица евентуално. Btw мейджът ти има мейл, който трябва да си препратиш на алта.

 

EDIT:

Тц, алита сме ама в Burning Legion заради Мирослав! ;)

Link to comment
Share on other sites

Не е баш така.RAF-a става активен като минеш от starter edition на standard edition ;) Демек като си купих тоя wow за 10 кинта.

 

Някой да е алианс на Sylvanas ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Трябва да кажа,че икономиката на тоя сървър е чудесна :) стак copper bar върви за 60 голд :D направих едни бързи 500голд.Само докато си дигах професията и биех гадинки.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

И аз не бях играл от 3+ години ама последно време няма нищо (игра), което да ми задържи вниманието повече от една седмица и видях, че бяха пуснали промо на всичките експанжъни до последния за 4 паунда и викам - ми ти кво му плащаш, дай направо два да взема, един за жената... при това имаш безплатен месец :) Та пак се заиграх ама аз винаги съл играл хорда (още от бетата)... ама нещо ми липсва социализацията по тея гилдии, всеки си мълчи и гринди някакви работи, та си викам дай да ги видя тез нашите от булфорум къде играят. Та последно всички сте от алианса в бърнинг лиджън ? Коя гилдия ?

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

Никой май вече не играе.Не че аз играя де.Оня ден ми свърши безплатния месец от тоя winter sale.Видях че в g2a има геймкарти за 2 месеца намалени на 40 кинта,но нито имам време,нито желание да цикля до 100лвл като съм 45 в момента с монка ми :D 

Link to comment
Share on other sites

В Burning Legion играем TAZ, жена му и аз. Но аз по-малко. Иначе там гилдията е Supernaturals. Даже TAZ( Pagane в играта) може да ви инвайтне.

Link to comment
Share on other sites

Ей, ако ви кажа колко пъти утрепах Илидан и Артас днеска...  :) Открих, че с Малфюрион Стормрейдж правим страшен тандем :)

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

https://www.youtube.com/watch?v=HVze8g6YfHU

 

WOW Token-а е факт вече и за европейските сървъри от днес. 

 

WoWHead guide за WoW Token

 

На този сайт също е обяснено що е то WoW Token и на каква цена се търгува в Щатските и Европейските сървъри. При нас цената е завишена доста, но до 2 - 3 седмици би трябвало драстично да се промени надолу. Все пак 1 месец игра за 40к голд си е доста циклене. Би ми се нравило цената да е в порядъка на 15к голд и искренно се надявам да му падне цената до тези граници, но дали ще стане - само времето ще покаже.

Link to comment
Share on other sites

Той имаше предвид, че сега чрез този токен ще е легално да си купиш голд чрез АХ-то, а не от китайски сайт да купуваш.

Самото купуване на голд вече е легализирано от Близз, но само в АХ и с токена закупен от тях. Поне така мисля, че иска да се изкаже kotora.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...