Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Да, няма го това. Определен опростиха играта, gameplay-а и всичко, при това го опростиха много, но пък и да си пианист - пак не беше добре. 

Но според мен всичко си е до човек, защото моите барове отново са пълни и пак натискам с прийста много клавиши.

Сега просто те карат не с летене и яздене да си губиш времето, а с други неща ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Също и дърветата с талантите ги няма. Как се разграничават 2 Warrior-а примерно, при положение, че има 3 специализации, които дават скилове и само 10 таланта, които могат да се избират. Прекалено много се оеднаквяват ми се струва.. Само предметите стоят, за да разграничат Beast Master Hunter 1 от Beast Master Hunter 2.

Link to comment
Share on other sites

Е ли е възможно да идеш да подскачаш по поляните на Lineage? А, чакай....

Много ще му е трудно да го направи, а и в WoW като падне от 300 yard-а и ще умре, което било "адски" глупаво и безсмислено.

 

Талантите  скиловете  вече са ти просто по-ясно изразени и ти за да си избереш даден спек - трябва да избереш някой от талантите, които са важни за този спек, но не и изключително важни. За това имаш и глифовете, за да наблекнеш на дадена магия и да я booooost-неш. А и всичко като е улеснено и еднакво се стига до player skillz и колко добре си познаваш опонента, да знаеш кое, кога трябва да се случи и т.н. 

Начинът на игра на даден човек, решенията, които  взима кое - как да стане, определят това дали си добър танк, DPS или хилър. Аз съм outheal-вал хора с heroic raid гиър и то с много, а на дисц прийста овърхила му е много малък - което ще рече, че не съм спамил една и съща магия нон стоп вържу някой и да съм гледал само числата да вървят. То така и мана нямаше да ми остане.

 

А и предметите вече не са критерий, защото ако се е трансмогнал целият - на външен вид ще те излъже, с какво е гиърнат. Лично моето мнение е, че така е по-добре от преди и така играта стигна до повече хора, които може да и се наслаждават - изключваме такива, които не обичат като падат и да взимат dmg и не могат да подскачат. А и вече от друга гледна точка гледам на цялата игра - убивам едно Х време след като синът е заспал, за да си почина. Минаха времената с хардкор райдването - поне за мен.

 

Дали ще пуснат нов hero клас този път и ако да - може ли да не е глупав демон хънтард, а нещо, което да хилва ;)

Link to comment
Share on other sites

Е ли е възможно да идеш да подскачаш по поляните на Lineage? А, чакай....

 

Ахаааа - големият коз, няма що - е па скачай по цял ден, гресирай си бутона. Дори да липсваше цяла посока на движение, пак компенсира дърварската визия да ти кажа. Миналата година дори малко пари похарчих, защото заслужават хората. А годината, която загубих да се занимавам с тая дърварщина и сума ти пари дето дадох за нея - винаги ще отчитам като грешка... Колкото и да търсих някакъв вид компенсация за буквално идиотската визия, така и не я открих. Единственото, което разбрах е, че Любо е твърде строг, а Миро е слакър, но това можеше да го науча доста по-бързо и лесно.  :grin:

 

Имам тук 4 десетдневни гестпаса, останали ми от времето, когато давах пари за тая тъпотия. Някой ако иска да каже. 

Link to comment
Share on other sites

Ами просто такова си е твоето виждане. Сега графиката е подобрена. Пак е в същия стил, но е с по-добри текстури и детайли.

А за гест пасовете, с удоволствие бих ги взел, но май са с ограничения на левела и ограничение по 1 пас на акаунт.

Link to comment
Share on other sites

Не, то се оказва, че след като пуснаха Started Edition-а, Guest Pass-овете са безсмислени. А аз Started Edition си имам в акаунта до Pandaria.

Link to comment
Share on other sites

Аз си бях взел за коледа пакет за 10лв.всички експанжъни до уаруордите и 1 месец безплатно,но реших,че няма смисъл вече да си губя времето.

Link to comment
Share on other sites

Не, то се оказва, че след като пуснаха Started Edition-а, Guest Pass-овете са безсмислени. А аз Started Edition си имам в акаунта до Pandaria.

 

Да ги хвърлям ли тогава?

Link to comment
Share on other sites

То тук ще стане като темата за iPhone - само Android user-и ще пишат, но в нашият случай - само Lineage фенове :)

 

Майтапа на страна, но към NCSoft тази седмица се присъедини и Bashiok, който беше Community Manager в Blizz доста години. При това той напусна точно преди обявяването на експанжъна и резултатите от Q2, които ка 5,6 милиона активни играчи. Не е зле за игра, която е доста "грозна" и само може да се скача в нея, няма никаква история и т.н. ;)

 

 

С утрешната новина отново ще отиде на 6 милки, а другото лято ще ударят отново 10, защото са ни подготвили не само филм, но и експанжън. Но в крайна сметка всеки има право да играе каквото си иска, аз може и да съм строг - както каза Виден, но съм справедлив ;) Когато можех - помагах, лошото е, че тогава бях в райдваща гилдия - което означаваше, че нямам много свободно време да играя с приятели с ниски левъли, но пък успях да помогна с друго.

Може би не можа да Ви грабне историята толкова, може и да не сте изобщо фенове на Warcraft бе Видене, но каквото и да беше - имахме хубави моменти заедно. Аз все мисля, че ти не уцели клас, но това е една друга тема. Ако решиш да се завърнеш и да поиграеш малко - пробвай от Starter Edition-а в акаунта ти различни класове до 20 - можеш да ги играеш FREE и си избери този, който ти пасва най-добре.

 

По темата повече утре, но ето едно видео за leak, който доста бързо е бил премахнат от сайта на mmo-champions - https://www.youtube.com/watch?v=0Q7GEi0-JlM 

Link to comment
Share on other sites

Аз СЪМ фен на Warcraft историята и въобще Blizz световете, но играта не можа да ме грабне за дълго. Правих наскоро опити да я играя пак - ами съжалявам, прекалено плоска ми се стори. Определено играта е добре направена, но в опитите си да угодят на всеки - се превърна в отвратителна манджа с грозде. Докато гледаш в небесата могъщата фигура на златен дракон, яхнат от прекрасна Елфка, на земята бълвайки дим и замърсявайки прекрасните гори на Ashenvale Forest с грозно пърпорене се придвижва дребно зелено природно недоразумение, забележи - гоблин-танк, яхнало чопър. Е малко нелепо ми се струва, не знам за останалите.
Endgame не ми се стори достатъчно зарибителен, че да остана, Раидовете никога не са ми били нещо забавно - седи една група в краката на някакъв голям звяр и помпи 10-на копчета, PvP-то беше интересно... около месец. И до там.

П.П. За да не се стори мнението ми защита на L2 - и нея се опитах да я играя наскоро. След 30-тата минута ми се повръщаше...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Любо, никога не съм казвал нищо за историята. Дразни ме единствено визията. Иначе куестовете си бяха отлично направени, занимателни, без да бъдат непременно досадни. Като цяло атмосферата беше добра, но тая пуста дървена визия не можах да я понеса. Също като безумните грайндове в Л2. И не съществува начин да давам пари и да си гледам часовника - тази система не й остава дълго живот. Нa практика съм паузирал тоя тип игри и си жуля за кеф World of Tanks.  

Link to comment
Share on other sites

LegionLogo_lessglow.png

 

https://www.youtube.com/watch?v=N6CWue7voA0

 

World of Warcraft - Legion, това е новото име на предстоящият, да излезе към средата на другата година, експанжън на WoW. 

Вчера на пресконференцията в Кьолн обясниха и показаха малко от това, което ще видим в този експанжън, разкриха и новият HERO клас, - Dеmon hunter, който също като DK - ще започне от по-висок левъл борбата с Легиона.

 

Има отново промени в PvP системата, вкарват една интересна за мен концепция с артифактите на добре познати от Lore оръжия, с които да можем да се бием срещу безбройните демони. 

 

Повече информация на - http://eu.battle.net/wow/en/legion/#home

 

Там може да видите какво представлява и DH, който ще е DPS и Tank, защото healer АГ някакси не се връзва. 

477761.jpg

 

Обобщена информация за този клас има и в wowhead - клик

 

ЗА мен лично това ще е доста интересен експанжън, защото продължаваме историята от сегашният.

Да, надявах се да направят ranged dps, healing клас, който да поиграя малко, но това не е голямо разочарование. Ще изчакам следващият екс, за да видя нещо като Tyrande Whisperwind!

Много ме впечатли идеята им със артифакт оръжията - иска ми се прийсткото оръжие да е Atiesh, Grandstaff of the Guardian - защото лично на мен много ми харесва простотата му, а и бях близко до създаването му vanilla WoW, но си останах само с парчетата. Лошото е, че Кадгар все още си го използва, та май няма да ме огрее и това.

Class specific Order Halls е другото интересно нещо, което очаквам с нетърпение да видя.

 

А и като цяло - Ilidari и NIGHT ELF EXPANSION! Това ми стигаше, за да се надъхам ;)

 

Какво Ви е мнението за WoW: Legion и това, което показаха вчера? Дали ще е завръщането на Blizz или не? 

За тези, които искат да видят цялата презентация - ето го и линка:

https://www.youtube.com/watch?v=e1WIEl4hRvA

Link to comment
Share on other sites

Весо ще те хилвам ли в Legion или не?

 

 

Щом е средата на другата година , има всички шансове да стане тая работа :) Към края на годината мисля да почна да играя. Все си мисля , че за половин година ще вдигна левълите :)

Link to comment
Share on other sites

Той може да иска да левълва от 1 или направо да стане 95 - 97 с някой DH. Весо, започвай от сега да четеш за класовете, за да си набележиш какво ще играеш отново. Паладин ли ще си или паладин? ;) На теб ти хареса и warrior-а, но знам ли - може да ти се играе и шаман.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...