Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз приключих с тая игра. Някой ако има мерак да играе и го мързи ще му хариза http://eu.battle.net/wow/en/character/alakir/Walleryan/simple и още някакви 80тки за някой друг лев (нямам предвид еврата в интернет дето ги пише ми колкото да се почерпа една две бири в памет на добрата игра)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

https://www.wow-one.com/

класик blizzlike с 3к+ онлайн ,играя алианс в БГ guild : sUkIBG / human/ w-lock

На Burning Crusade?

 

http://eu.battle.net/wow/en/blog/5487908/Mists_of_Pandaria_Launches_September_25_2012_%E2%80%93_Pre-Sales_NOW_OPEN-25_07_2012

Айде да съживим тема, може би октомври ще я пробвам ако съм на кеф :)

Link to comment
Share on other sites

На Burning Crusade?

 

http://eu.battle.net/wow/en/blog/5487908/Mists_of_Pandaria_Launches_September_25_2012_%E2%80%93_Pre-Sales_NOW_OPEN-25_07_2012

Айде да съживим тема, може би октомври ще я пробвам ако съм на кеф :)

Аз по едно време играх на този сървър,но админите са страшни п*тки.Наспамих 2 пъти в global The alliance sux като бях human paladin и тия ме банаха за 10 дена.Почнах да споря защо ме банват тия решиха,че ми е малко и ме банаха за 1 месец.Искат мангизи нещастниците...

едит:Смениха си емулатора и сега като гледам е страшно :tongue

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Не може да очакваш, че като се държиш просташки, хората трябва да те толерират. Съжалявам, че май не съм те репортнал аз, но ако беше с просташко име и ми спамеше - определено аз щях да съм един от първите, които ще напишат тикет с всички символи, които са ми позволени от Близз!

 

А иначе пандите май ще са първия експанжън, който ще пропусна. Харесва ми монка като клас, хилва си добре и ъндедката монк е нещо много красиво, ама то и куестовете, които правих на бетата ми простееха и то доста. Но да не се заричам! ;)

Link to comment
Share on other sites

Не може да очакваш, че като се държиш просташки, хората трябва да те толерират.
Абсолютно!

 

Мразя подобни дечурлига, като почнат да правят отчаяни опити да блеснат с нещо, било то и природната си тъпота. Като потребител също не пропускам възможност да репортна такива. А като админ също не бих си поплювал. Може за теб, kotora, това да е втора детска градина, ама има хора, които подобни детинщини ги дразнят.

Link to comment
Share on other sites

Кой е казал,че съм бил с просташко име.И за вас 1 caps са спам и се репортват? Номера беше,че имах страшен лаг и правехме Karazhan питах защо има такъв лаг и след малко ме дискънектна.След това опитах да вляза,но не успях.Аз ли съм виновен ? А тогава бях в София на megalan.

Просташки имена никога не съм използвал в такива игри.

Link to comment
Share on other sites

Значи като те дисконектнало ти си решил да попиташ в чата пишейки като напишеш "ALLIANCE SUX"? :confused Интересно.

Link to comment
Share on other sites

Точно така да.Не помня какво точно съм бил написал извинете ме,че не помня такива работи случили се преди година и половина :unsure:

Не не съм писал Alliance sux.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Наспамих 2 пъти в global The alliance sux като бях human paladin и тия ме банаха за 10 дена.

 

Точно така да.Не помня какво точно съм бил написал извинете ме,че не помня такива работи случили се преди година и половина :unsure:

Не не съм писал Alliance sux.

:confused :confused

Link to comment
Share on other sites

От топлото ще да е!

 

Не само, че забравяш, но и не четеш какво ти пишем. Никой не каза, че си бил с просташко име, това което написах го разбират тези, които ме познават. Но в мнението си, аз невиждам да съм писал, че точно ТИ си бил с име, което е тъпо и просташко. Споменах, че ако беше с такова и аз видя, че спамиш - веднага ще те репортна.

 

Репортвал съм много хора с имена, които не влизат в общоприетите норми. Не ми пречи и да ти ги цитирам, ако толкова много държиш, но по този начин само ще разводним темата още повече.

Link to comment
Share on other sites

Последните 2 страници нямаше много WOW :D

 

btw, днес пуснаха сценариите, на мен не ми хареса особено много като идея.

 

http://eu.battle.net/wow/en/game/mists-of-pandaria/scenario/greenstone-village

Help defend the Greenstone villagers from the wrath of Earth Spirit Hui!

 

Nestled beneath the boughs of the Jade Forest lies Greenstone Village, home to Pandaria’s greatest jade mine… as well as Brewmaster Tzu’s dojo and the infamous brew it produces. A local earth spirit, Hui, has recently become incensed with the villagers upon finding out they’d paid adventurers to forcibly remove the indigenous wood sprites from the area. In a vengeful rage, Hui has cursed the tiny town and sent his minions to wreak havoc upon it. Who will save Greenstone Village? And perhaps more importantly, who will recover the stolen brew?!

 

В линка можете да видите и screenshot на спирита на яростния уй :D

 

Нещо като Live Event-ите на GW2, само че с 3 човека и няма да са live

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Остават 15 часа до появата на MoP и поредното куестене до лвл 90-ти. "Китаизирането" на света засегна и гийм индустрията и то не кой да е, а лидера в ММО-тата - WOW!

 

Новостите са вече факт в самата игра, но аз ще взема да дам направо линк с абсолютно всички промени, които Близз направи с пач 5.0.4 и най-вече class changes:

 

Wowpedia Patch 5.0.4 (class changes)

 

Приятно левълване на всички, които ще продължат да играят, може някой ден пътищата ни да се пресекат ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми то сега най-актуални са пандите. Расовите им скилове са доста добри както в PvP, така и в PVE. Аз на бетата тествах - но е голям тулуп това чудо и не ми допадна. После си направих една ъндедка - толкова красива монк mistweaver стана... нямам думи ;), а и те ъндедките са ми слабост на мен.

 

Всичко си зависи от това - кое на теб най-много ще ти допадне!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Тия дни ще взимам един акаунт с панда и 70ти левел Монк та ако някой все още играе да пише :)

Едит: Сървъра е Twilight's Hammer орди сме.

Едит2:Монк-а се оказа доста лесен клас :laughing:

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Your mama's so fat, i tried to shadowstep her and got disconected.

 

Your mama's so fat' when she runs down the street, she castst thunder claps...

 

How many gnomes it takes to paint a wall? It depends on how hard you throw them.

 

You know you play WoW too much when your microwave goes 'Ding' and you say "grats".

 

How many Devs it takes to screw in a lightbulb? None, it's working as intended!

 

What's the difference between a useful gnome and bigfoot? Bigfoot has been spotted.

 

You play WoW so much...on my lock when i cast drain life on you it says "Warning target has no life"

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...