Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Има ли начин да разбера колко дни не съм играл, за да знам дали да се набутвам за карта или да се примиря с факта, че пак ми е изгоряло всичко за продан от инвенторито?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Да - примерно влизам аз в моя акаунт в стар крафт и гледам там по realID колко време не си бил в играта.

5 седмици - най-вероятно си заминал с предметите.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера защо това е уникална простотия и това си е. Явно трябва да си пълнят сървърите с глупости и то за неопределено време. Аз примерно мога да ти кажа, че ще си платя асс за един месец, към края на годината. Не съм се логвал от Март - Април. Според теб Blizz са длъжни да ми пазят всички неща, които не съм си прибрал по героите?! То аз нямам такива неща за прибиране - ама то това си е до човек и до навик май ;)

 

Ти си постоянно в този филм, защото си хънтард, питай Весо и той това ще потвърди!

 

Днес хвърлих едно око на новите оръжия, които ще падат от Deathwing райда -

http://www.youtube.com/watch?v=HnhUg7Zyz9Q

Отново са се постарали нищо, че повечето от добрите Devs са ги дръпнали - кой за Титан, кой за Диабло 3 ;)

 

Ето и сетовете, явно паладините си ги мразят :laughing:

http://www.youtube.com/watch?v=i0nbZaFJpvg

 

Прийст и Шаман ;) моите два любими класа имат доста красиви рамена. Сета на warrior-а е пипнат и супер тематичен, евала. А с хънтардската каска и със сета на паладина просто се гаврят с хората, които играят тези класове :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А, к'во бе, ше го трепят накрая ли тоя досаден гущер със зъбни протези?

Дам и неговото време настъпи. Сега го проучват на тест сървърите и скоро ще го пуснат и live. Няма да могат да задържат пача до 20 - 22 Декември.

Link to comment
Share on other sites

Аз ще прелистя 1 - 2 страници, ама да видим кога :)

 

Той Миро като не ми дава да играя с неговите бета асс на SWTOR и Diablo 3 - все нещо трябва да цъкам.

Link to comment
Share on other sites

Аз напредвам бавно-славно. Току що бихме трерия бос от Firelands и си лягам: http://eu.battle.net/wow/en/character/anachronos/Apostolov/advanced

Още 4 остава, споменаха че двата от тях били сравнително лесни. Трябва да забряваме за Deathwing :D

Link to comment
Share on other sites

Кажи му Слакър и толкоз!

 

Любо, колко пъти да повторя, че не стоя с хронометър в ръка да дебна кога изтича времето на картата? Междувременно съм оставил всичко за продан при последната си игра. В един момент като се опитам да се логна и видя, че няма време, Близард просташки ме изнудват да платя нова карта, само за да си изтегля стоката от пазара. И това ако не е простотоия, здраве му кажи. Аз съм преценил, че няма да мога или не искам да играя 2-3 месеца. Никакви сървъри не могат да се натоварят с това автоматично да ти върнат стоката в инвенторито, или да ти седят нещата в кутията. Аз не знам в друга игра от вида да има подобна тъпотия.

Link to comment
Share on other sites

Той Миро като не ми дава да играя с неговите бета асс на SWTOR и Diablo 3 - все нещо трябва да цъкам.

Пеерасчето и за D3 и за SWTOR ли има бета ключове?

:confused Това сега как да го разбирам?
Link to comment
Share on other sites

Ми давай си асс и да влизаме да ти прибираме стоката - и без това не играеш много, а на Близз си платил :rolleyes:

Ние от колегиалност ще се "потормозим" отново - може и едно бързо шаманче да вдигнем.

 

Пешо, нали знаеш какъв е калитар, ама не дава нищо, каза ми да съм отишъл до тях и да съм погледал малко, но го е страх да не го баннат.

Link to comment
Share on other sites

http://eu.battle.net/wow/en/blog/3077118/43_Valor_Changes-05_10_2011

 

Нямам търпение. За Enhancement ми останаха само краката да купя от сета, а с тоя пач ще си купя и цялата Healer-ска екипировка с Валори :love.

 

И остава вечната чуденка Enhancement или Elemental. Прегледах доста обстойно предметите за Elemental, и се оказа, че повечето са от Healer-ския ми сет.

Link to comment
Share on other sites

Като човек, който е вдигнал 2 шамана до 85, с единия райдвах и хийлвах в арени, с другия играх доста Ench. Моето мнение е, че Ele + Resto е доста добра комбинация. Доста от предметите за Ресто можеш да използваш и с Еле спека както и vice versa - Elemental Precision e много важен и доста добър талант, спирита ти става веднага хит - безценно.

 

Ench определено не е за мен, не е лош спек, но със по-лош гиър на Елементал правех повече DPS и си го поддържах. Но всичко си е до човека и до начина на игра. Ако искаш да играеш роуг без стелт и с магии - продължавай на Ench, ако пък ти харесва кастър - давай на Еле.

 

Респекни, пробвай, поиграй малко и на елементал - може и да се влюбиш в този спек, кой знае :P :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ми давай си асс и да влизаме да ти прибираме стоката - и без това не играеш много, а на Близз си платил :rolleyes:

Ние от колегиалност ще се "потормозим" отново - може и едно бързо шаманче да вдигнем.

 

Пешо, нали знаеш какъв е калитар, ама не дава нищо, каза ми да съм отишъл до тях и да съм погледал малко, но го е страх да не го баннат.

 

Не знам колко пъти ви казах да ви дам данните - ако знаеш колко време отиде фира, лошо ще ти стане.... Никой не иска. Аз не съм виновен. Нямам притеснения който и да е от вас да влиза, познаваме се достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Не знам колко пъти ви казах да ви дам данните - ако знаеш колко време отиде фира, лошо ще ти стане.... Никой не иска. Аз не съм виновен. Нямам притеснения който и да е от вас да влиза, познаваме се достатъчно.

Аз пък веднъж не помня да си го предложил. Ма може и да забравям. А не е като да не съм го правил за други хора. И сега те за благодарност разпространяват лъжи за мен и моята скромна личност. Ма така е като човек прави добро.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

...Ма така е като човек прави добро...

и му изяждат ръката :laughing:

Видене и аз заставам зад мнението на Миро - не си предлагал нищо иначе до сега щяхме да направим поне 100к голд и 2 нови героя.

Link to comment
Share on other sites

Предлагал съм със сигурност, не ме карайте да ровя (мисля на Пешо и на Миро). И пак предлагам и сега - ето. И на тримата. Само мераклии да има. Аз като купя карта, губя 90% от времето, защото нямам начин да седна да играя. Като купя следващата - чакам мераклии. И да няма пак - не си казал!

Link to comment
Share on other sites

На мен не си - видя ли! :cry :cry

Само Миро намазва бети и асс :cry

 

Като вземеш някой ден карта се обади, за да ти поддържаме икономиката.

Link to comment
Share on other sites

Да не ви казвам колко трайъла имам пограй картите - поне 4-5 акаунта може да се стартират хахахах

 

Любо, на теб директно не съм казвал - така е.

Link to comment
Share on other sites

Абре от доста време се каня да ви питам хардкор играчите... какво ви харесва в тази игра? Имам няколко несполучливи опита да я започна до момента. Последно преди няколко дена един приятел с неистови усилия ме нави да си направя герой, че нали сега е безплатно до лвл 20 и играхме заедно, изпълнявахме някакви куестове, ама то тъпо, тъпо, та чак вдлъбнато. А и много време изисква, а напоследък съм забелязал, че колкото повече ми се трупат годинките, толкова повече не мога да се задържа пред ПЦ-то и ако преди можех да откарам по 9-10 часа, сега след максимум 3 и всичко ми омръзва. Моят познат ми показваше и някакви рейдове (които били много интересни) с неговия макснат герой. Да ви кажа - нищо интересно не видях. :)

И не е дето се вика никога да не съм играл MMORPG, защото преди 5 години яко циклих Silkroad с брат ми, че и накрая излезнахме с около 1400$ печалба от играта. :)

Та пак да си питам. Какво толкова ви харесва в тази игра, че толкова години я циклите като невидели?

ПС. с този си пост ще отнеса много виртуални шамари зад врата, усещам го. :)

Link to comment
Share on other sites

Предлагал съм със сигурност, не ме карайте да ровя (мисля на Пешо и на Миро).

Това са лъжи, лъжи и пак лъжи.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...