Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Е то всеки дето продава нещо в АХ все едно си купува голд :) Разликата е, че сега даваш на близ пари да ти дадат предмет, който да продадеш за много голд. 20$ за 30К. Ако падне цената на токена в голд, ще стане много скъпо златото и китайците пак ще печелят защото ще продават по-евтино.

Единствено може да спрат голд селърите, ако направят цената на токена в $ по-ниска от цената, която ще платиш на китаеца за същото количество голд колкото ще е цената в АХ

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще видим какво ще стане за напред. В момента цената падна до 34к злато за 1 месец. Китаеца продава в пъти по - евтино май. Много бързо ги репортвам тези, които спамят и не обръщам внимание на цените им.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Може да е бил/а бета тестър и точно като я пуснаха играта в Европа и да се е отказал/а.

То тогава левълването беше адски трудно и бавно + това имаше само UBRS 15 човека райд и Молтън Кор, но за 40 човека. С две думи - или с гилдия, или не ходиш по такива места и скучаеш, ако не играеш PvP.

 

Ти няма ли да се появиш вече Мирославе?

Link to comment
Share on other sites

Да, алианс сме.

Аз имах някакви идеи да ставам ъндед прийст, но след 10 години харвене (с почивки) ми падна от Барона коня и тези идеи се стопиха. Аз само заради ъндедските маунтове исках да съм орда ;) 

Link to comment
Share on other sites

Да бе да, само заради маунтовете друг път. Ти си шадоу прийст и си скрита хорда в алинаса :) Забрави, какво правехме на другия сървър :) Онуй паладинче хайвана, на 10 метра от края на ескорта го убихме :) А е шибано дълъг тоя ескорт :)

Link to comment
Share on other sites

Какво прави точно там, когато ние минаваме?! А и като иска да прави ескорти - да се пусне в RP сървър :). Колкото до твоите намеци, че съм warlock-wonna-be това е пълна лъжа. Аз съм си хилър по душа, от както се помня.

Link to comment
Share on other sites

Все едно ми взе думите от устата - кратко, точно и ясно : слакъри - Миро най-вече, но и Весо е такъв. Изостави ме от доста години.

Link to comment
Share on other sites

То сега е лесно левълването, а определено има какво да се прави. Да не говорим, че всеки клас си е приятен за игра, дори и паламудите, които ти толкова обичаш.

 

Вчера пуснаха снимка на Огрим Дуумхамър от предстоящият Warcraft филм - изглежда впечатляващо:

 

orgrim-high-res.jpg

Филмът го очакваме да се появи Юни 2016.

 

Другата интересна новина е, че WoW си има вече нов Senior designer - Steve Danuser известен като Moorgard от  EQ 2, EQ next, Landmark и  Kingdoms of Amalur. 

Доста голям почитател на MMORPG жанра, писал публикации на тази тема още в далечната (за някой) 2001 година ;) Лично за мен това е доста добро попълнение към екипа на WoW.

Link to comment
Share on other sites

Евентуално може към наесен да взема да си купя нова игра с всичките му там експанжъни и да подсигуря зимата :) Лятото няма да имам време. Ма не се знае знае ли се :)

Link to comment
Share on other sites

Да, сега определено е лесно, а и ако искаш да левълваш - пак става бързо.

Весо преди да почнеш, не забравяй да се обадиш, за да може да получим от Близз изгоди ;) Имай предвид, че сега играта е доста по различна от тази, която ние играхме до лвл 60 и следващите експ. 

Link to comment
Share on other sites

Тц, тц, тц, тц.... то бива, бива, ама толкова да искаш от всичко да кяриш бе Манасе, не е истина.

Link to comment
Share on other sites

Манасе, той ще започне на ново, а и знаеш ли колко райдове сме хийлвали с него и как изобщо започна да играе - направо си е длъжен да ми се обади ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

https://www.youtube.com/watch?v=QUtoLaQfC0A

 

На 23-ти Близз пускат новия пач, който има много промени, нова зона, нов PvP сезон, shipyard към гарнизона и т.н.

 

Повече информация може да намерите в това видео на wowhead - https://www.youtube.com/watch?v=MnpGEVCApZo

и линка с подробна информация тук

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз пак се заиграх преди 2 дни в един пиратски сървър. Molten WOW/Warmane.

Играта доста се е променила от TBC до сега. Някакси по-детска и по-лесна е. Няма го това обикаляне до тук и до там, а сякаш в TBC това ми харесваше най-много. Факта, че трябва да пътувам 20 минути от някоя територия в Outland до Stormwind, само за да си сменя животното на хънтъра.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...