Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

По последни данни колко активна популация има играта в момента ? Последно си спомням беше към 10М преди години, ама сега предполагам е паднала

Edited by mortimus
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Че те какво точно са пипнали по героите?! Ще си вземат по някой и друг долар и от този експанжън, а и като цяло все още имат активни малко под 7 милиона играчи, но ... пак малко по-добре е май отколкото онова пан азийско чудо с мечките.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Кой е погребал темата ;)

 

warlords-of-draenor-1920x1200.jpg

 

 

13. 11. 2014 ще излезне експанжъна, това което показаха като трейлъри в Кьолн беше уникално, но аз не съм се и съмнявал в Близ. Тази игра направи 10 години и все още има доста хора, които са зарибени и играят. 

Много ми хареса, че ще разкажат историите на всички Lords of War (все пак нали съм Lore nerd :D), а тази за Каргат беше ... невероятна.

 

Изненадаха ме с вдигането на левъл капа до 100, преди години си мислех, че ще стигнат до 99 и всичко ще свърши, но май доста съм се лъгал. Ще може да си имаме къщи като  в някой други игри. Разбира се 2 нови райда и доста други глезотийки - чак ми се прииска да поцъкам малко ;)

Link to comment
Share on other sites

Винаги съм искал да я пробвам таз игрица, но ми изглежда прекалено сложна и мащабна, искаща да се интвестира твърде много време (да не говорим, че игри, които са със месечен абонамент ми лазят по нервите много сериозно). Онзи ден си пуснах Starter Edition и пообиколих насам-натам, избих малко гадинки като цяло ми хареса. Ще играя до 25lvl колкото е ограничението и ще реша дали да си я купя :D Само един въпрос имам - мога ли да си купя ето това и да играя? Пише, че включва (World of Warcraft Classic, The Burning Crusade, The Wrath of the Lich King and Cataclysm Expansion.), което са си оригинала + 3 експанда. Идеята ми е да не вкарвам пари във всички експанди наведнъж, а да ги купувам поетапно.

Link to comment
Share on other sites

Взимай на едно - аз едно време само за катаклизма дадох 2-3 пъти повече пари. А тук 3-те експанзии. Но няма да имаш Пандария и явно и следващата дето излиза - 5-ти номер. Но за 23 лева си е направо супер, те даже като гледам ти идват без пари с тоя включен месец. Зарибяват да се хванеш на хорото с абонаментите :)

Link to comment
Share on other sites

Гледай да си направиш акаунта да е с адрес в Англия.Така ще можеш да ползваш благинки като раф и ще можеш да си плащаш през китайците с gold :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

сигурно капа на кръвта 1 млн ще подмине.То сега май е толкоз :D

Че те нашите танкове са 1м+ в момента :)

.. а имаше само един с около 900 и нещо К

Link to comment
Share on other sites

Тея от Blizzard явно разбраха, че няма да им дам толкова лесно пари за още една игра, та явно са решили да ми я подарят :online2long:

 

 

 

Greetings Krasimir,

You've proven your worth in the battle for Sanctuary. Now come and test your skills in World of Warcraft—absolutely free! To help you get started, we're giving you the full digital version of World of Warcraft, which comes with 30 days of game time* and includes all of the content from The Burning Crusade, Wrath of the Lich King, and Cataclysm.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дай му газ, тъкмо ще имаш време да я разгледаш преди да излезне Драенор. Иначе пандарията я има в шопа на близард за 9.99 евро май :). Току-що спряха сървърите да пачват някакви работи, вероятно бетата наближава по тест сървърите.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Гледам, че са ми пуснали 7 дена FREE, за да видя новите неща и да се подготвя за експанжъна, ако реша да го играя. Снощи изгледах и 5-те истории да Lords of War - определено Близз знаят как да правят филмчета, дори и в този им стил, в който са решили да представят всеки един от великите оркски вождове.

На който му е интересно да види всичките 5 истории + някой допълнителни клипчета - клик

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Blizz утрепаха с новината за Overwatch - новата им ММОFPS игра.

 

То новината не е много за тази тема... но все пак! Който иска мойе да гледа BLIZZCON 2014 на сайта - http://eu.battle.net/blizzcon/en/live-stream/

 

Очаква се е трейлър на WoW филма, както и много информация за всичките им игри.

Link to comment
Share on other sites

Не мога да открия никакъв трейлър за филма, но поне показаха малко от участващите актьори. За тези, които следят Viking сериала, няма как да не познаят кой е тоз човек:

431760.jpg

 

Ще поизчакаме още малко, а и филма официално е обявен, че излиза Март 2016.

За повече инфо и целият списък (за момента) с участващите актьори: Warcraft

 

BTW МРАВКАТА_Z, ти не беше ли джуджар с твоя шаман? Определено шаманите в PvP са уникални хийлъри - това, което гледах на Арена финалите.... евала!

 

 

EDIT: Имало е кратък трейлър за всички участници в залата и за virtual ticket holders, но за масовата публика няма нищо :( и няма да бъде показано нищо.

Филмът ще покаже и проследи историята на героите и от двете фракции "50% Alliance, 50% Horde"

 

EDIT2:

 

Warcraft%2BTeaser%2BPoster%2B(2).jpgWarcraft%2BTeaser%2BPoster%2B(1).jpgwarcraft-horde-tease.jpgwarcraft-alliance-tease.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...