Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

http://ensidia.com/muqq/blog/4078/ Този нз дали е лидера на гилдията ,ама си е решил ,че наистина му е омръзнало да го цакат с топла бира.

Между другото, един приятел си е пуснал 7-8 бота на компа и фарми като невидял.На година изкарва към 10к

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Гилд мастъра е небезизвестната крава Кунген и той няма как да спре да играе, щото пари прави от тая работа. Малко тъпо от страна на Близард, но това не е нещо ново. Имаше случай с Ц'тун преди много време, когато имаше бъг и една щатска гилдия го отнесе по същия начин. И още доста такива случаи е имало. Преди година изписка една гилдия не помня заради кой бос. В тоя случай преиграха много, но те си знаят.

Link to comment
Share on other sites

Kungen е гилд лидера на Ensidia. Ето и неговия блог - клик

Много добре и точно си го е описало момчето, браво. То се очаква, ако не цялата гилдия то някой да се афектират и да спрат да играят. Това си е подигравка с тях, при положение, че те са тестерите на Близз...

 

Много добър блог, похвално и респект.

Link to comment
Share on other sites

Току що намерих малко информация, която Activision Blizzard са публикувалил :

 

Activision Blizzard Q4 2009 Results

Activision published their results for the Fourth Quarter of 2009 and released a handful of information, nothing really new here but it's worth a recap.

 

Cataclysm will be released in 2010.

Starcraft 2 will be released in 2010, the beta starts in February.

The slides mention "value added services" a couple of times, it is most likely linked to Bornakk's post hinting at a "premium" service for the Auction House available from web.

World of Warcraft still has 11.5m subscribers, it didn't change much since last year's announcement.

 

Хард модовете са отключени за Щатите и Европа - Paragon (EU - Lightning's Blade) веча са убили Blood Queen Lanathel на хероик мод.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми каже защо получавам няколко мейла със следното съдържание, след като не съм влизал в играта повече от 7-8 месеца:

Hello,

 

This is an automated notification regarding your World of Warcraft account. Your recurring subscription type was recently modified through the Account Management website.

 

*** If you made this change to your subscription type, please disregard this automatic notification.

 

*** If you did NOT make any changes to your account or subscription, You should login to Account Management at the following link to review your account settings:

http://www.worldofwarcraft.com/account

 

If you cannot sign into Account Management using the link above, or if unauthorized changes continue to happen, please contact Blizzard Billing & Account Services for advanced assistance.

 

Billing & Account Services can be reached at 1-800-59-BLIZZARD (1-800-592-5499 Mon-Fri, 8Am-8PM Pacific Time) or at billing@blizzard.com.

 

Account security is solely the responsibility of the accountholder. Please be advised that in the event of a compromised account, Blizzard representatives will typically lock the account. In these cases the Account Administration team will require faxed receipt of ID materials before releasing the account for play.

 

Regards,

 

The World of Warcraft Support Team

Blizzard Entertainment

http://www.blizzard.com/support/wowindex/

Link to comment
Share on other sites

Да, към официалния е. Само дето линкът не се отваря, а за съжаление отдавна съм си забравил потребителското име и паролата и опитите ми да влезна през обновения сайт на Battle.net не дадоха никакъв резултат. Доколкото разбирам ме информират, че съм си променил метода на плащане на акаунта, само дето не знам как е станало това, след като както споменах в предния си пост - не съм се логвал 7-8 месеца най-малко. Ще видим какво ще стане. Лек ден на Всички. ;)

Link to comment
Share on other sites

Няма как да влезнеш през battle/net тъй като нямаш направен акаунт там.Първо направи акаунт и от там мисля се добаваше акаунта на Wow.

Link to comment
Share on other sites

Тези писма са фалшиви, не им вярвайте!!! Днес в пощата си в АБВ и аз открих подобни писма и то не само за WoW, а и за Guild Wars. Съответно като подател си излиза support@blizzard.com, support@ncsoft.com. Тук, обаче, трябва да се отбележи, че аз никога не съм си правил акаунти за тези 2 MMO-та, нито даже съм ги играл (айде WoW малко съм играл в пиратски сървър, ама не се брои). Линковете на пръв поглед са легитимни, но като погледнах към какво точно препращат, разбрах, че всичко това е чист scam. Най-общо казано - карат те да посетиш някакъв сайт, дето много прилича на съпорт сайт на близард или ncsoft, но не е! Там трябва да си въведеш всичката информация за акаунта, уж че да потвърдиш, че е твой. След това, разбира се, ти крадат акаунта. Внимавайте! Това е една от най-простите схеми за крадене на акаунти.

Link to comment
Share on other sites

Хмм, добре че не си помня нито потребителкото име, нито паролата тогава. :bgrin: И жив, здрав да е Opera браузъра ми задето не ми позволи да ги отворя тези сайтове.

А който ги е създал и ги праща тия scam-ове, да го пратят под душовете със Хесус и Джамал. :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Еми дано промените излязат сполучливи,че иначе нищо хубаво не очаква играта...Новите умения изглеждат горе-долу добре,поне отнасящите се за мен / rogue/ са що-годе читави.

Другото което е,добре ще направят с тия PvE и PvP точки,че ми писна с 10 вида емблеми и да прекупувам като луд.Можеше и още да го опростят,като ТБЦ,с един вид емблеми,ама просто higher tier item-ите да са с повече.HoO не ми харесва нещо,твърде HoL ми изглежда,а и с онова джудже непоносимо...

Най-накрая MH като левълинг зона! Това го чаках от доста време.И което най-много ме зарадва,най-накрая ench. шаманите,един мой много любим клас,ще имат адекватно умение до stormstrike. Като цяло на теория всичко е добре,ще видим как ще излезе.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хора не мога да влезна в играта след днешният пач? Някой може ли да помогне? :( Дава ми "unable to connect". С рутер съм.

Edited by d3Mag
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

AC_Milan беше споменал по-горе, че нещата за Cataclysm са почти излезнали, но никой не пише за тях нищо, та за това реших да се включа с някой мои си мнения по въпроса – съжалявам, но те ще са повече ориентирани към прийстовете, защото за момента с него играя на бета сървъра.

 

Поради незнание, а и защото всичко си е малко или много различно в старите земи, аз не се отправих както повечето от познатите ми за Mount Hyjal, а хванах кораба за втората стартова зона - Vashj`ir. Всичките куестове са под водата, имате си бъфче, което е за цялата зона и ви позволява да дишате под вода и да се движите по-бързо.

 

Един от куест чейновете дори ви дава Subdued Abyssal Manta – приличащо много на Nether Ray от exalter репутацията с Sha'tari Skyguard, но това маунт сега ви дава 280% скорост под водата. Разбира се това вдига скоростта и при изпълнението на куестовете значително.

 

За куестовете мога да кажа само, че са много забавни, много ми бе забавно да изпълнявам куестове като нага – пак един от чейновете във Vashj-ir, но пък аз съм си lore-lover, така че за вас може и да ви се сторят скучни, но като цяло има такива, които са от рода на – донеси ми 10 охлювчета, убий 12 змиорки, но има и куестове, които са много интересни и забавни.

 

С прийста си аз левълвам много бързо, но тава сигурно се дължи на няколко фактора – основният е, че няма PvP сървър. Голямо значение има, че аз винаги съм си левълвал мейна като холи – от последния експанжън насам и като дисциплин. Новите неща, които са ни дали са приятни и полезни Evangelism-а ще е една от доста често използваните от мен магии било то по време на левълване или докато слаквам на някой лесен инстанс.

 

Като стана въпрос за инстанс – все още не съм ходил в нито един от двата, които са пуснати за тестване, но хора от гилдията казаха, че бос файтовете си имат тактика (нищо ново за сега) и че има моменти, в които наистина трябва да се внимава и е нужно да се скриеш или дръпнеш, защото ако не го направиш, то тогава си мъртъв – отново никаква изненада от Близз ;) Но другата седмица ще имам повече свободно време и ще взема да направя някой и друг рандъм.

 

Професиите все още не са пуснати за тестване. Аз като тейлър се дразня, защото мобовете не пускат дори и платове. Има билки и мини из картите, но билките все още не пускат никакви лотуси.

 

Както много народ из интернет писа – старите зони са променени и наистина радват окото, новата визия на SW е много приятна, а Western Plaguelands просто трябва да се види!

Гилдиите и те си имат левъли, тъй като не можехме да се съберем всичките хора с beta acc от нашата гилдия толкова дена – едва вчера успяхме да направим гилдия и на бета сървъра – та за това сега съм все още с неутрална репутация към гилдията ;) Но пък имаме бъфче – 5% повече експириънс от мобове и куестове. Като гледах гилд талантине в mmo-champions – има много приятни и полезни неща, ще видим какво ще се запази от всичко, което Близз обеща.

 

 

В общи линии нещата с бетата са бъгави – на този етап можем да стигнем само до лвл 83. Има куестове, магии, зони и предмети – които не работят по начина, по който трябва да работят. Доста вода още ще изтече, докато пуснат open beta-тата и малко след това реално и експанжъна – според мен.

 

Останете със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Ако някой, който не е в бетата, но иска да види за какво става въпрос, може в youtube да посети канала на TotalBiscuit. Там могат да се видят стартовите зони на goblin и worgen, новата стартова зона на troll, нови instance-и, променените зони и др.

Link to comment
Share on other sites

Честно казано от това, което гледам че правят - с всеки изминал ден тая игра става по-зле и по-зле - супер много я улесняват и като видях и талантите какви ще са, направо паднах от стола...TBC за мен си беше най-добре и най-интересно просто тръпката я имаше.Излезна WOTLK и нито инстансите бяха нещо кой знае кво нито нищо.Още по зле става и в Cataclysm...Дано да излезне някво ново RPG разбрах че сега освен по диаблото работили и по още нещо,че тоя WOW просто го усраха с извинение.

 

П.С.- това е просто мое мнение не се палете.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

От доста време не съм писал тук, но пък то и нямаше кой – знае какви новости в Бетата, за да пиша. Блзз обаче пуснаха Uldum ;)

 

Най-приятното нещо за мен е това, че отключиха нивата и вече спокойно може да си левълвам до 85. Uldum като зона те грабва още в първия куест, който започва от една каравана в Танарис – невероятно забавно филмче те хвърля в тази ала – египетска атмосфера. Странни герои и много весели моменти с Harrison Jones. Има дори моменти и от последния четвърти филм с Индиана. За момента обаче Uldum и Twilight Highlands все още се доработват. Можеш да изпълниш 67 куеста, в ачивмънта са 100, но определено тази нова зона ще Ви грабни и ще ви е много приятно да вдигате левъли там. Не трябва да се забравя факта, че на бетата Европейския сървър е Normal, като пуснат Катализма на PvP сървърите ще се възроди outdoor pvp-то, защото има няколко куеста, които предразполагат към масови мелета с опозиционната фракция ;)

 

Glyph Interface-а е тотално променен, аз с нетърпение очаквам да зърна новите Prime Glyph-ове, които ще можем да използваме. Някой професии са сложени в бетата, но е твърде рано да се говори за тях. Аз като тейлър си научих някой нови рецепти, кръпките са бъфнати, но когато реших да си направя една за мен – няма материали. Мобовете не пускат платове, не могат вече да се берат билки… бъгава работа.

 

Друго неприятно нещо е това, че Близз са пипали нещо по калкулаторчето си и сега левълването става много по-трудно. Трудността идва от това, че мобовете си бият много, а демиджа, който правим ние, е все едно съм си 80, че дори и по-нисък левъл. Снощи с един паладин от нашата гилдия си правихме куестовете и се натъкнахме на още един бъг, за който хорята спамят из Близз форума – невероятно бързото респаунване на мобовете. Та куестим си ние, бием си хиени и пигмеи за Harrison Jones и изведнъж ни се респаунват 4 моба. Аз съм си мазохист и си левълвам дисциплин, той е ретри – аз само хилвах, защото в един момент като ни натиснаха тези 4 моба – кой се чарджва, кой прави въртележки и гледам как и на двамата кръвта ни критично намалява. Не сме голтаци – аз съм с 54к кръв и 55к мана, той беше с 53к кръв, просто мобовете удрят като товарен влак, а ние просто ги чешем по коремчетата. Това е дразнещо, но се надявам, че скоро ще го фикснат.

 

Въпреки всичките бъгове и проблеми в играта – вчера към 6 следобед се появи съобщението в чата – Еди-кой-си Realm First! Level 85 Mage. Луди хора много ;)

 

Та това е за сега от мен, довечера – ако не ми мине котка път – ще продължа бавния си път към лвл 84, а след това и заветния 85-ти.

Повече инфо и всичко ново по бетата може да погледнете и прочетете в MMO-Champion.

 

Останете със здраве.

Link to comment
Share on other sites

Дружина, с новата ми видеокарта имам 14 дена трайъл за играта. Скоро мисля да ги ползвам да видя по-отблизо комикса... Ще ви търся да ми кажете къде и как да се включа...

Link to comment
Share on other sites

Комикс може да се нарече всичко що е корейско и цикльорско.... хммм WoW не беше май корейски. :laughing: Каква карта си взе, аз чакам пратка от Щатите с една "скромна" EVGA 470 GTX Superclock +

 

А като стана въпрос за комикси - Teh Gladiators e най-забавния според мен ;)

 

Twilight Highland е в пъти по-интересна земя отколкото Uldum. Прекуеста започва от Stormwind Keep, където самия King Varian Wrynn ви дава куест и с помоща на Prince Anduin Llane Wrynn разследвате странни обстоятелства свързващи дори хора от охраната на Краля с клана Twilight Hammer. Моят прийст вече стана 85-ти левъл и с гийра от ICC докарах 81к кръв и 65к мана ;) не мога да си представя какво ще стане с гиъра от Cata райдовете, като започнем да ги фармим.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...