Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Стигнах и подминах 24. Бързо се вдига с рейдовете. Да не дава господ обаче да влезеш с некадърници в инстанс. Вече и това ми се случи...

 

Миро, фани земи дигни малко, че с тоя 7 лвл не можеш да ходиш с мене.

 

Весо, аз имах предвид нещо от типа на 30 лвл laughing.gif

 

Абе "Ен таро Дарнасус" бе, елфи! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Стефане, толкова си слаб, нисък, брадат и грозен, че не трябва да се обаждаш като говорят елфи :)

забрави да кажеш рижав

:devil :zzz :punk :woot :P

ния малките дорфи НЯМА да мълчим доkaто говорят Елфите :lol:

 

ако се върнеш специално заради теб и другия елф ще си прекръстя пак пета на Elfoqdec :lol: :punk :punk :punk

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Стигнах и подминах 24. Бързо се вдига с рейдовете. Да не дава господ обаче да влезеш с некадърници в инстанс. Вече и това ми се случи...

 

Миро, фани земи дигни малко, че с тоя 7 лвл не можеш да ходиш с мене.

 

Весо, аз имах предвид нещо от типа на 30 лвл laughing.gif

 

Абе "Ен таро Дарнасус" бе, елфи! beer.gif

Батка вече е 9-ти бе ;) Взех лекуване и готовене. Сега търся рибаря и като овършея острова ще ходя на другата земя да търся и останалите.

ПП

Как ме видя, че съм 7л? Аз не те виждам никъде - ама то и не ви знам геройките. :) Ако някой ме адне, аз трябва ли да хо адвам, или само да потвърдя?

Link to comment
Share on other sites

Батка вече е 9-ти бе wink.gif Взех лекуване и готовене. Сега търся рибаря и като овършея острова ще ходя на другата земя да търся и останалите.

ПП

Как ме видя, че съм 7л? Аз не те виждам никъде - ама то и не ви знам геройките. xmas.gif Ако някой ме адне, аз трябва ли да хо адвам, или само да потвърдя?

 

Аднах те още одеве, даже беше онлайн, но вероятно афк и не отговаряше. Елфката ми е Radost. Натисни О, add friend и т.н. - ще се оправиш.

Link to comment
Share on other sites

Айде дигай се че сам ми е скучно, освен това както съм 24 куестовете ми пак ме пращат при 26-28 и играя на кантар...

 

ЕДИТ: Втория ми батъл, отново се записах без да искам хахахахахах

 

wowscrnshot091510005522.th.jpg

 

Голяма веселба, успях на два пъти да спася нашия флаг и бидейки най-нисък левъл от всички успях да помеля няколко тиквеника ph34r.gif

 

ЕДИТ 2: Още един рай, слава богу с чудесни хора - хубав дроп и бая от него при мен - време е да полегна! Миро, имам някои работи, които ще са добре за тебе, утре като си онлайн ще се разберем какво точно да ти дам beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Видене, ако беше се записал на лвл 19-ти - щеше още да си спомняш за тези БГ-та.

mIRCata, ако ти трябват торби и на теб, днес след 10 ще се логна, та мога да ти направя.

 

Колкото до d0rf изказванията - Весо остави го тоз дето копае само мините като червей, алчен народ, не могат да разберат Highborne разговорите. Колкото до това, че съм или не съм искал да се логнеш - бях ти казал, че ще е супер, ако дойдеш да похийлваш малко или да потанкваш, ама ти явно си забравил.

Link to comment
Share on other sites

ама като ги почнеш отстрани и е много весело, чакай да ти я видя Радост в арморито

 

ΕΔΙΤ

Не слушаш и това си е. Аз може да не съм толкова голям разбирач, ама ей го на оня джуджар - Стефан и той ти каза, че на Бийстмастър се вдига най-добре. За сега не ти е толкова зле положението, но скоро ще започнеш да дърпаш много агрото.

 

Ето ти един сайт с много хубави гайдове в него - никак няма да е зле да почетеш малко. Да, знам че те мързи и не ти харесва, ама повярвай ми - ще ти е в пъти по-лесно. www.warcrafthuntersunion.com

 

Имаш си темичка - Leveling Hunter Build, вътре ти е описано всичко - включително и кои глифове да използваш, че ти си ги игнорирал, как да си направиш талантите на пета и т.н.

 

Този стаф дето си го боднал за какво ти е? Вярно, че ще регенваш мана малко по-бързо, ама не ти трябва такова нещо - не е за твоя клас и не ти дава хубави статсове. На теб ти трябват мечове, брадви, дори и дагери с агилити, атак пауър. Трябва да прочетеш някоя статийка, сериозно ти говоря.

Link to comment
Share on other sites

Видене, ако беше се записал на лвл 19-ти - щеше още да си спомняш за тези БГ-та.

mIRCata, ако ти трябват торби и на теб, днес след 10 ще се логна, та мога да ти направя.

 

Колкото до d0rf изказванията - Весо остави го тоз дето копае само мините като червей, алчен народ, не могат да разберат Highborne разговорите. Колкото до това, че съм или не съм искал да се логнеш - бях ти казал, че ще е супер, ако дойдеш да похийлваш малко или да потанкваш, ама ти явно си забравил.

 

Като гледам промените по уориъра, нещо се разколебавам изобщо да почвам да играя. Ще разгледам талантите днес по някое време и ще видим.

Link to comment
Share on other sites

ама като ги почнеш отстрани и е много весело, чакай да ти я видя Радост в арморито

 

ΕΔΙΤ

Не слушаш и това си е. Аз може да не съм толкова голям разбирач, ама ей го на оня джуджар - Стефан и той ти каза, че на Бийстмастър се вдига най-добре. За сега не ти е толкова зле положението, но скоро ще започнеш да дърпаш много агрото.

 

Ето ти един сайт с много хубави гайдове в него - никак няма да е зле да почетеш малко. Да, знам че те мързи и не ти харесва, ама повярвай ми - ще ти е в пъти по-лесно. www.warcrafthuntersunion.com

 

Имаш си темичка - Leveling Hunter Build, вътре ти е описано всичко - включително и кои глифове да използваш, че ти си ги игнорирал, как да си направиш талантите на пета и т.н.

 

Този стаф дето си го боднал за какво ти е? Вярно, че ще регенваш мана малко по-бързо, ама не ти трябва такова нещо - не е за твоя клас и не ти дава хубави статсове. На теб ти трябват мечове, брадви, дори и дагери с агилити, атак пауър. Трябва да прочетеш някоя статийка, сериозно ти говоря.

 

Че аз какво съм според тебе??? Ама много странни неща чета в тоя сайт.

 

Наред с ....The simple truth is that there isn't much you can do wrong when leveling as a hunter....... You can level in any build you want – and you can even go through and choose the absolute worst talent mix possible and still have no problems. тия господа не мога да разбера защо ме карат да вдигам баш това, което по описание куца.

 

Ще следвам тоя гайд- давидим докъде ще ме докара... beer.gif

 

Между другото глифове не са ми попадали, а предполагам са скъпи...

Link to comment
Share on other sites

Видене, ако беше се записал на лвл 19-ти - щеше още да си спомняш за тези БГ-та.

mIRCata, ако ти трябват торби и на теб, днес след 10 ще се логна, та мога да ти направя.

Ми намерих си само 1 допълнителна с 6 места :( С кой герой влизаш да те адна?

 

Това са ти скиловете на пет-а бре Миро.

Ми де да знам. Аз имам 1 и няма нищо общо с жувотнуту - щот нямам такова. То си ми е от началото на играта. Днес ще ходя до пулсар-а да взема играта. Ама се чудя battle chest-a ли да взема с 1-и2 ра част на играта или само първата.

Link to comment
Share on other sites

Да разбирам, че вие не сте попаднали на Auction House-а изобщо? Там има всичко, което ви трябва.

 

mIRCata ще се логна или с Пагане или с Ахинора

Link to comment
Share on other sites

Да разбирам, че вие не сте попаднали на Auction House-а изобщо? Там има всичко, което ви трябва.

 

mIRCata ще се логна или с Пагане или с Ахинора

 

Ами снощи погледнах в Дарнасус, беше тотална помия на сбирщина измамници и се изнесох. За лвл 18 ризка, която пада за нула време от моб да ми искаш 10 злато? И още куп предложения от сорта? Ай сиктир!

Link to comment
Share on other sites

Да тия на истина са луди за едното нищо толкова пари да иска си е пълна простащина. Що не вземете да научите мининг и скининг ще падата много парички :bgrin: мини на всякаде, животинки за дране и те бол :devil . Така се правят пари. А то професиите до 300 скил са почти не нужни.

 

За хората които дигат хънтар това е билда до 40 лвл http://www.wowhead.com/talent#cxbRzxtRaz на 40 лвл взимате този талант http://www.wowhead.com/spell=38484 и вашия пет става един голям и червен и става много весело тогава. На 50 лвл е този билд http://www.wowhead.com/talent#cxbRzxtRwu0xo и получавате този талант http://www.wowhead.com/spell=34692 :devil :devil след получаването на този талант няма сила която да ви спре до 75 лвл де :bgrin: единствено може да ви създава проблеми Warlock Demonology и те си имат един там пет с брадва и той прави едни лоши неща ма това е друга тема :laughing: а да не забравяме Death Knight които се появяват слд 58 лвл но и те повечето играят на Unholy спек :laughing: та няма проблем.

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Аз съм инж. миньор laughing.gif

 

Току що пак ми се случи да вляза в инстанс с некадърен танк angry1.gif Че и на 25 ме прати на място, което не познавам без опция да си намеря трупа...

Link to comment
Share on other sites

Тотално извън темата - живи и здрави да сте всички играещи това. Сийдвайки последния пач на WOW в един тракер направих коефициент от 400+ на конкретния торент при свален от мен 1гб от него.

Евала.

Link to comment
Share on other sites

Взех новичка игра. Довечера продължавам. Виден-е ти ако така продължаваш ден и нощ да цъкаш, аз как да те настигна. Аз като стана 20-25л ти ще си избягал на 35 сигурно.

С тази и от СК2 вече имам 2 талона за тест. Някой да иска кей?

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

кей за какво?

 

И относно мини, риболов, копане и т.н. "професии" - има ли начин това да се върши автоматично, примерно докато спя :D Че... трудно ми е да приема насериозно да шия рокли, да копам въглища в компютърна игра :lol:

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

кей за какво?

Траял за WoW 10, 14 дена

Има - даваш достъп до акаунт ана друг и той ги прави тия работи докато спиш :)

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...