Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз бях писал в темата на pazu и на w00x за добър левълинг билд + линкове, ако ти се рови назад - може и да ги намериш.

 

Според мен си вдигай на combat sword/mace/axe, когато станеш лвл 50 вече можеш да си пимислиш да минеш на Мютилейт. Приятно е да се играе и си има много благинки, но така е с всеки роуг билд според мен - аз май съм ги играл всичките на двата си роуга. Всеки един билд си има своите плюсове, но и минуси - то с всичко си е така де ;)

 

За сега карай на combat sword/mace/axe, по-лесно ще си намираш оръжия, повече мобове ще можеш да трепеш с AR +BF.

 

Линка, който ще ти е много от полза и който аз винаги давам е този. Просто знай, че иска много четене, но пък след това ще се насладиш още повече на този приятен и весел за игра клас, какъвто е роуга.

 

Успех с левълването и дано съм бил от полза.

Link to comment
Share on other sites

Знам, че тук сте основно играещи в официала, но ако има някой, който играе в DragonFire BG да се обади. Искам с някой да играя, че е скучно без никой.

Господи,помилуй! Две години и нещо играх там,до преди 10тина дена всъщност.Основно хорд играех,ъндед мейдж-Desire,в Nurfed гилдията.Един съвет от мен-колкото по-скоро се махнеш от тоя сървър толкова по-добре...

Link to comment
Share on other sites

Господи,помилуй! Две години и нещо играх там,до преди 10тина дена всъщност.Основно хорд играех,ъндед мейдж-Desire,в Nurfed гилдията.Един съвет от мен-колкото по-скоро се махнеш от тоя сървър толкова по-добре...

Засега е добре. Сървърът с най-малко бъгове в сравнение с другите, които съм играл. Аз съм alliance нямам гилд и все още около 50ти левъл. Защо да се махам, какво му има?

Link to comment
Share on other sites

Сървърът с най-малко бъгове в сравнение с другите, които съм играл.

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: Всичко друго е по-добре от Дф,за съжаление го разбрах твърде късно и връщане назад нямаше-фанал съм се на хорото,ще го играя.

Какво му има? Като за начало най-интригантското население,което можеш да изкопаеш.Пълно е с разни абюзъри,хакери и всякакви такива.След това идва графата "Приятели на ГМ-ите".Сравнително малка част от сървъра,но с наглост за 5 близ риълма (поне), правят каквото си искат,бъгват.С една дума прееба*ат играта на другите.Наказания за тях няма,щото сещаш ли се как ГМа ще банне комшията.После САМИТЕ ГМ-и.Общо взето,най-кадърния сред тях си замина преди около година и от тогава сървъра лети надолу със скоростта на нацистки дирижабъл над Лондон.Сложиха Лич Кинга април месец,от тогава до сега има само 3 райда-Накс,ВоА и Обсидиън санктума.Ама то пък що ли им е да слагат скриптове и разни ти такива,като може просто да зимат парите на децата от донейта и да си щракат с пръсти. 8 месеца= Накс 24/7.Ако това искаш...не знам. Да не говорим за седмичната томбола "Топъл бан за всеки".На абсолютен рандом се избира един играч-> перм. бан без обяснение.В празнични дни даже става всекидневна.

ПвЕ е под всякаква критика(както обясних по-горе).

ПвП-то е същата работа.Няма LoS=Chaos bolt through da wall и после "lal nubove". Отделно,че скриптовете (или там каквото са ) отговарящи за изчисляването на демиджа на магиите на даден клас са дооооооста барнати от ГМ-ите,за да могат просто с алтовете си с аднати айтъми да се правят на богове,докато други класове са абсолютно в г*за.Например роуг 80,фул епик ПвЕ се радва на 3к крит на Eviscerate! Щото то повече не могат и да направят де...

П.С.Ако искаш още инфо кажи...

Link to comment
Share on other sites

Аз лично съм с Warlock и трябва да призная, че наистина е много над другите класове в сървъра. Доста е бъгав... Това за LoS-a е наистина много кофти за арени и BG's, поне него ако оправят ще е добре. Преди, като беше още TBC играех в WoWscape crack realma и като сравнявам с DF този ми се струва доста по-добър. Почти всички куестове ми работят и повечето таланти. Пак казвам - за сега съм доволен. Единственият проблем за момента е, че като играя сам и ми умира цялото желание. Няма 1 гилд, с който да се разбирам и да дойде тръпката и взаимното помагане. Ако знаеш някакъв свястен alliance guild ми кажи.

 

Избрах DF, защото не виждам други алтернативи. Ако имаш да предложеш по-добър сървър бих го пробвал.

Link to comment
Share on other sites

Алиански гилдии не мога да ти кажа,няма представа вече.Пробвай тук-там може нещо да стане.

Иначе алтернативи...не знам,може би RP realm-a на ДФ-Некрото.Там май е доста по-добре.

Но ако трябва да съм честен близард си е близард...

Link to comment
Share on other sites

Алиански гилдии не мога да ти кажа,няма представа вече.Пробвай тук-там може нещо да стане.

Иначе алтернативи...не знам,може би RP realm-a на ДФ-Некрото.Там май е доста по-добре.

Но ако трябва да съм честен близард си е близард...

Много съм мислил за близърд, но съм стигнал до решението да не започвам, защото ми действа като наркотик. Започна ли ще еба майката на учението, живота и всичко. Имам познати, които са на тоя хал, така че по-скоро не.

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем. Когато играя от време на време ми се случва да ми излезне черен екран. Налага се да рестартирам, защото никое копче не оправя проблема. Преди 1 седмица ми се случваше всеки път, когато включа играта и преинсталирах windowsa (xp sp2). Няколко дена след преинсталацията нямаше проблеми и сега пак. Играя си и изведнъж опа черен екран и трябва да ресвам компа. Изтрих Cache-то и проблемът не изчезва. Играя в Dragonfire, ако изобщо има някакво значение.

Link to comment
Share on other sites

Само едно не ми е ясно, искате да играете УоУ и не можете да отделите по 0.90 стотинки дневно за да играете в близард, а си пилите нервите в някакви "жалки подобия", които никога няма да стигнат оригинала. Дали си губите времето в близард или в пиратка е все едно. Въпроса е, че в оригиналния вариант, си го губите по приятно. Играл съм и в пиратки и в оригинала. Нямат нищо общо + близард променят играта всеки 2-3 месеца, демек пиратката, никога няма да се доближи дори на километри от оригинала.

Link to comment
Share on other sites

Има разлика.В оригиналния ако не си активен те кикат от гилдията(ако са неразбрани ) Там е и по трудно дигането(поне преди беше).Но там пвп и пве са много по добре.И ме съмнява да са 0.90 стотинки.

Link to comment
Share on other sites

За да съм точен 53 лева /60 дни = 0.88 стотинки на ден. По евтино от едно билетче в рейса.

 

Гилдиите кикат ако си неактивен повече от няколко месеца. Новия експанжън ще има "ЛФГ" - Демек looking for guild. Някакъв интерфейс, където гилдиите ще пускат обяви "търсим това и онова" и ти ще можеш да си избираш гилдия по този начин.

 

Трудно е вдигането в близард ? Да бе, да. Игрално време ти отнема МАКС 5 дни да качиш 1-80 (ако знаеш какво правиш и тези 5 дни от теб зависи как ще ги разбиеш в реално време).

Link to comment
Share on other sites

Първо да ви честитя празниците и 2ро - на 2ри си отивам в Бургас и продължава циклажа

 

и 3то .. до 1ви съм в Пловдив , така че ако някой иска кафенце да свирка

Link to comment
Share on other sites

За две седмици се вдига при нормална игра. Една седмица 1-70 и една седмица 70-80. Говоря, без да се напъваш излишно.

Имам няколко въпроса, тъй като никога не съм играл там, въпреки че съм играл наистина доста играта, но все в пиратки. Та, ако например играя 3-4 месеца и ми писне или пък реша, че имам важна работа и трябва да уча и спра да си купувам гейм карти, след колко време ще ми изтрият акаунта и дали изобщо ще го направят? Защото в момента съм пред голяма дилема дали да се хващам.

Друг въпрос. Да кажем играя играя... и един ден ми писне или реша, че не искам повече. Мога ли да продам героя си на някой, така че ем да взема някой лев, ем да се оттърва от месечните такси?

Трети въпрос. Обмисляме варианта с един приятел да си купим игрите и да си делим таксата за месеца, като си се оговаряме кой кога ще играе. Възможно ли е и двамата да сме с едни и същи игри и да играем така както аз го обяснявам.

 

Та, мерси ако ми отговорите.

Link to comment
Share on other sites

Може дори и от нета да си я свалиш и той също пак ще работи, важното е акаунт да имаш в уоуа. Ама близард са лакоми и за да си направиш акаунт за woltk трябва да въвеждаш цдкейоже и от 3те игри. Така, че г/д уоу излиза за тея които играят от началото:

20 + 25 + 50 + 30x50 = 1595 лв горе долу за това удоволствие да играете wow, която е баси простата игра ама вие си знаете. Т.е стана проста де, яка беше wow2004.

Link to comment
Share on other sites

Може дори и от нета да си я свалиш и той също пак ще работи, важното е акаунт да имаш в уоуа. Ама близард са лакоми и за да си направиш акаунт за woltk трябва да въвеждаш цдкейоже и от 3те игри. Така, че г/д уоу излиза за тея които играят от началото:

20 + 25 + 50 + 30x50 = 1595 лв горе долу за това удоволствие да играете wow, която е баси простата игра ама вие си знаете. Т.е стана проста де, яка беше wow2004.

Да де но ти трябва CD key На оригиналната игра за да си регистрираш Акаунта.Иначе не ти трият акаунта.Един приятел не сме му го плащали от 2.4.3 пача и още всичко си му е наред.Иначе ако ти го изтрият май можеш да ги осъдиш.Ааа тва 30х50 кво трябва да е ? 30 геймкарти ? WTF

Link to comment
Share on other sites

Смятай 5 години по 12 месеца - 60; 1 карта е за 2 месеца т.е. 60/2 = 30; по 50 лева на карта 1500 лева ;)

пс. да допълня - аз не ги мразя близард за това, че са богати. просто хората са гении, и преди уоу-а бяха, но тая игра просто е като cs. Няма по-велика от нея в жанра и.

Link to comment
Share on other sites

Абе май е по евтино с кредитна карта.по 15 евро на месец.И имаше няква далавера 160 евро на година или нещо от тоя сорт.

ПС:Те ако направят по велик филм от Аватар направо ще си бършат г*за с пари.

Link to comment
Share on other sites

1500 лева за 5 години...и това е проблем ? Боже, аз не знам за 2 месеца като харча толкова пари къде съм ги дал, ти говориш за 5 години...Не го ли смятаха малко по-нагоре...80-90 ст/дневно ? Ако ти се играе наистина, ама наистина искаш да разбереш какво е да играеш УоУ, то едва ли тези пари ще са пробелм..ако сметнем за 10 години колко пари ще дадем...3000 лева.. :) Какво мога да си купя с тези пари ? Излишни сметки! Не мисля, че е определящо дали се плаща на месец и колко.Ако имаш работа, то едва ли ще ти е проблем да си плащаш.Ако си на малък и не работиш и чакаш на родителското тяло да инвестира...е малко трудно, ще цъкам УоУ вместо да излезна с приятели? Ако играта ти е приоритет, а не всичко останало, то можеш да си изгубиш живота с нея! :)

И наистина съм съгласен, че много изпростя с последния експанжън..а и още ще изпростява..Ама за сега ме устройва! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...