Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

А някъв коментар в тракера:

"Да, глупаци тъпчете джоба на оня продуцент с пари, като гледате тоя прост филм с малумен сюжет" - това може би е някаква завист де да знам.

ps-d3Mag: аз съм играл в близард и във фрий сървъри, но просто не ми е интересно в тоя небалансиран уоу.

Edited by EvilDemon
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1500 лева за 5 години...и това е проблем ? Боже, аз не знам за 2 месеца като харча толкова пари къде съм ги дал, ти говориш за 5 години...Не го ли смятаха малко по-нагоре...80-90 ст/дневно ? Ако ти се играе наистина, ама наистина искаш да разбереш какво е да играеш УоУ, то едва ли тези пари ще са пробелм..ако сметнем за 10 години колко пари ще дадем...3000 лева.. :) Какво мога да си купя с тези пари ? Излишни сметки! Не мисля, че е определящо дали се плаща на месец и колко.Ако имаш работа, то едва ли ще ти е проблем да си плащаш.Ако си на малък и не работиш и чакаш на родителското тяло да инвестира...е малко трудно, ще цъкам УоУ вместо да излезна с приятели? Ако играта ти е приоритет, а не всичко останало, то можеш да си изгубиш живота с нея! :)

И наистина съм съгласен, че много изпростя с последния експанжън..а и още ще изпростява..Ама за сега ме устройва! :)

Просто и ясно :)

Kotora колкото до филма Аватар, тоз филм не е нищо особено :)Става за губене на време..но не е това темата. И каквото и да ме наредите сега за аватар само си изказвам мнението :rolleyes:

Също така, близард не трият акаунти ако ще да си играл 2 месеца 2004 и сега да имаш акаунта седи. Ти можеш да си го спреш сам, или да го замръзиш ^^.

Edited by AC_Milan
Link to comment
Share on other sites

Просто и ясно :)

Kotora колкото до филма Аватар, тоз филм не е нищо особено :)Става за губене на време..но не е това темата. И каквото и да ме наредите сега за аватар само си изказвам мнението :rolleyes:

Също така, близард не трият акаунти ако ще да си играл 2 месеца 2004 и сега да имаш акаунта седи. Ти можеш да си го спреш сам, или да го замръзиш ^^.

Особено като те барнат че си с бот хербалист или пък че разменяш ин-гейм голд за гейм тайм карти или пък ако те репортнат 3 пъти че си нарекъл някой турчин - педераст ... определено не трият акаунти :D

Link to comment
Share on other sites

ЗА МНОГО ГОДИНИ СЛАКЕРИ :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Щи кажа аз на теб за мн години. Къде е млякото , чантите и стотака :D ?

Edited by pazu
Link to comment
Share on other sites

Ще Ви пожелая само здраве - останалото ще си го купим или луутнем ингейм ;)

 

Честита Ви нова година и от мен. Колкото до млякото - стига си го настъпвал по мазола, че и тук ще почне да спами ;)

Link to comment
Share on other sites

За много години, Любе.

 

Аз искам официално да заявя, че напуснах Arise щото ми писна да си играя сам и отидох в супернейчърълс.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък напуснах играта нацяло :) Нещо не ми се занимава с тая игра повече. Евентуално на експанжъна може да поиграя за месец, че да видя новите хави. Иначе другото е циклаж и не ме влече.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък напуснах играта нацяло :) Нещо не ми се занимава с тая игра повече. Евентуално на експанжъна може да поиграя за месец, че да видя новите хави. Иначе другото е циклаж и не ме влече.

И аз така ще напускам преди катаклизъм. Все повече стават хората, които напускат най-великата игра !..Поне беше 2004-2005.Жалко, че съм испуснал най-доброто, много неща давам да поиграя това, което е ставало преди в Блакрок моунтаин и околностите + плегландс и калимдор.. ;) Иначе, pazu не не трият, банват перманент (същата фукнция)

Link to comment
Share on other sites

Знаете на кой да си пратите излишния голд и без тва ми трябват пари за маунтове , дуъл и какви ли не още неша :D

Link to comment
Share on other sites

@pazu не сън забравил бре човек. Пиши едно писмо в играт и ще ти пратя 3-4 20-ки и малко голд. Просто в момента в който се логна и се започва спам и все забравям.

Link to comment
Share on other sites

То и аз от днес вечерта ще почна пак да се появявам в играта. Машинка - гледай утре да си онлайн, че отварят ново крило и викам да ходим да го циклим. ΒTW само на теб май не съм предал Чешо (от офицерите), но Стамбито, ако бъде инвайтнат - Мария ще логне и ще го кикне - не е добре дошъл в СнС. Можел да райдва, ако иска с нас, но да не е в гилдията, че е драматург голям.

Link to comment
Share on other sites

Ох аман с тия драми човек :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin то тва е игра а ния го превърнахме незнам в какво, в сряда и четвъртак не ме тарсете Йорданов ден е в сряда, Иванов ден в четвъртак ще бъде много грозно аз съм тогава на други "хардкор райдове" :laughing: :laughing: :laughing: :evil :beerchug :beerchug :beerchug ще мога да играя по сериозно в неделя. По план ще си възвърна графика от другата седмица и тогава вече мисля, че ще се стабилизират нещата това се отнася и за другите хора в гилдията все пак празници :rolleyes: Аз мисля че трябва да направим поне един ТОЦ за да може Слеит да вземе поне 3-4 трофита все пак СЪМ решил да го правим мейн танк в гилдията и както се е видяло от тук на татък ще ни трябват 3 танка . Пък Слеита си клика и го бива за танк. Но това трябва да го решат и другите офицери но според мен е най-правилно това нещо.Или може да се направи така че Слеит и Дебелия да си ги поделят. Танк и медик си ни трябват пък дебелия е Джудже и наистена хилва, но както казах трябва да го решим офицерите. За Стамбето щом сте решили така, така да бъде. И аз да питам КОИ ЗА БОГА МЕ НАПРА ОФИЦЕР МАМКАМУ :tongue :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Офицер те направи Стамбарника с общата подкрепа на останалите, които сме там, но Чефо това, че си офицер не значи нищо, някой хора определено се радват на тези неща - ето например Стамбито - той ако не е с по-висок ранг от останалите и не се чувства пълноценен, същият е и Замея. Това са хора, които за да не им се показват рогата - трябва да са някъде ниско е йерархията. Но пак ти казвам - за повечето от нас това е само игра и какви сме - е все тази, важното е да се събираме на райдове и да падат босовете ;)

 

И моля ти се - стига с тези джуджета, омръзна ми да гледам само някакви квадратни туловища около мен. Дебелия определено хийлва, стига да не изчезне пак за 4 - 5 месеца, както стана предния път. Подобни прийстове са Лиглата и Десито, ама и аз съм навит за 25-ца, че тоя оффхенд си го сънувам ;)

 

Весо моля ти се кажи на братята да си логнат гадния гном и да си ми върнат голда, дето им го дадох, за да си купят на Wrathhammer летяща патка, че определено ми трябва, а те ме излъгаха, че ще е за 1 седмица. Нямам връзка с тях, но мразя да не ми се връща нещо, а и не е малка сумата. Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Джуджетата са си Джуджета :laughing: :laughing: Той сънувал своя офхенд аз кво да кажа за моето водно пистолетче бре човек, вече не си намирам място от нерви, много болна тема ми е (и за що пак съм в топ ДПС-то :blink: си нямам никаква престава как става това нещо :wacko: ). Според мен трябва да се направи един референдум в гилдията за правилата, просто се пише един правилник на гилдията сабираме се всички в един райд и гласуваме и просто спокойно и нежно без много нерви и викане и драми ще вървим на пред. Според мен като има правила хората ще са малко по склонни и зговорливи за всичко.

 

@pazu човек къв ти беше ника бря майна вчера ти бях направил 4 20-ки и бях решил да ти пратя и някви стинки , ма като не се сещам какъв ти беше ника :ph34r: обади се да ти ги пратя

Edited by ma6inata1
Link to comment
Share on other sites

Turbodiesel му е ника, той снощи се появи към 1.

А колкото до това, че си топ дпс - аз съм го казал отдавна - гиъра е важен, да - но и човешкия фактор е от значение и то голямо. Всеки един от най си има клас, който най-добре му приляга и с него може да направи чудеса - дори и да е с не кой знае какъв гиър, пръстчетата са си важни и най-вече - как те шават по клавиатурката и натискат ли правилните копчета ;)

Link to comment
Share on other sites

Любе, аз братята не съм ги чувал от месец и нещо вече. Нито се обаждат нито нищо. Мога да ти дам скайп или телефон ако искаш да се свържеш с тях. По-лошото е, че им дадох 5К голд да ти ги върнат или поне така ми казаха. Не знам какво да ти кажа. Не знам даже дали играят.

Link to comment
Share on other sites

Машинка, не знам този "Мангала" дали ти е приятел или много добър познат, ама снощи доста цветущо псуваше, после на лична мен ме напсува и за това вече не е в нашата гилдия.

 

И нещо интересно за хората, които обичат да райдват - като мен и джуджара например - няма да чакаме 28 дни, за да отворят новото крило. Crimson Hall ще се отвори на 19-ти Януари - след 2 седмици. Тази информация си е потвърдена и от син пост. Какъв хубав wand пада от Blood-Queen Lana'thel...... клик

Link to comment
Share on other sites

Машинка, не знам този "Мангала" дали ти е приятел или много добър познат, ама снощи доста цветущо псуваше, после на лична мен ме напсува и за това вече не е в нашата гилдия.

 

И нещо интересно за хората, които обичат да райдват - като мен и джуджара например - няма да чакаме 28 дни, за да отворят новото крило. Crimson Hall ще се отвори на 19-ти Януари - след 2 седмици. Тази информация си е потвърдена и от син пост. Какъв хубав wand пада от Blood-Queen Lana'thel...... клик

 

Кой е Мангала ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...