Jump to content
BulForum.com

World Of WarCraft


smurphet

Recommended Posts

Пичовееееееееееее.. само да изгледам още 2 епизода от 4тия сезон на Малкълм и пристигам и аз за нощничка :)

 

Пълен формат на диска и реинстал на ОС и всички приложения винаги помага на 100% и става пъти по-бързо от колкото да се търси опростено решение на проблема :D .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това в бърнинг-а ли? 'Щото нещо не те намирам...

 

Пазу, ти кой лвл стана и как ти е ника в играта :Р ?

turbodiesel ... около 60тка съм :)

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера направих паладин и сега съм 31, но зациклих доста здраво и сега ако лоудна и ще дам син екран :Д ... бтв не е реално колко лесно се дига пала :Р

Link to comment
Share on other sites

Еми bluedog за това пазу и другите се преместиха на бърнинга,понеже лесно се дига пък им правят и всички лол левел инстанси.

Е да,нормално.Всеки си търси къде ще му е най-добре.В Ал'Акира имам много приятели и какво да ги права-искат да ми минават инстанции..От мен да мине. :)

Може да направа един алт в легиона след време.

Link to comment
Share on other sites

Дали близард обмислят варианта за меле хънтър?

Warr+combat pet? :unsure:

Трудно ми се вижда да направят такава промяна в ролите на героите.Аз примерно на Emerald dream (слухове,че това ще е четвъртият експанжън) бих се изкефил на един кийпър ъф дъ гроув-специализиран спелкастър,като мейдж.Малко вероятно,но все пак :)

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Вчера цял ден имах dc , вечерта чаках 1000 и кусур човека queue щото БЛ беше фул .. но все пак станах 56 и 1/2. Разчитам на някой днес след 15 часа за 1-2 ръна стратхолм :P

Link to comment
Share on other sites

Трябва ти малко до 58, после в аут ландс ще скокнеш с лвл-а. Аз съм на мнение, че след 58 лвл се качва най-бързо ;д

Аз съм на мнение че след 60 се качва най-бързо щото 150% и да прекосяваш хълмовете изкосо ... друго нещо си е :D

Link to comment
Share on other sites

Принципно като си 60-ти в аутланд мобовете не те бият толкова.Пък няма да дигнеш до 65 примерно ми 66 та даже и 67 в Hellfire.Там екс е вдигнат бая така че ще ви е по лесно.

Link to comment
Share on other sites

Абе нещо някакъв проблем имам.Вчера като опитах да логна стигнах до съксес и заби до там и скоро след тва ДЦ.Като дам кенсъл пък не ми показва риълмовете и като Languages имам само Development :confused :confused :confused Вчера го оправих като махнах всички неща на близард от файруола,само че ето сега пак така и не знам от какво може да е и как да го оправа. Идеи? :unsure:

Като гледам EU форума бая народ го има проблема

Edited by bluedog
Link to comment
Share on other sites

Не мога да се свържа с каквито и да е риълмове,не само моя си,просто списъка е празен.

На мен ми се получава същата простота..ама след като съм свалял някакъв торент..като го рестартирам компа и се оправя (влиза като у дома си) ;)

Link to comment
Share on other sites

Дали близард обмислят варианта за меле хънтър?

Не помна кога, но в началото на УоУ Сървивал хънтер беше меле хънтер а на друидите магията lacerate беше на хънтера. Шибани друиди :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Аз пък вече съм 60тка . Благодарско на ТАЗ че даде пари за фм . А останалите мада факас .. къде отидохте бе ? От една седмица никой не съм видял... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...